Чемпіонат Закарпаття з футболу, 5 тур: "Минай" і "Севлюш" ідуть у відрив

У вищій лізі відбулися всі заплановані поєдинки. Лише в одному гості відібрали очки й зафіксована нічия. А так переважали господарі. Результативність туру – 3,2.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Оболонь» (Хуст) – 7:0

Дива не сталося, до того ж у господарів пішла реалізація, і вони розгромили суперника. Справжнім героєм у виноградівців став Михайло Чедрик. Він оформив покер, забивши на 10, 40, 51 та 61 хв. Крім того, ще відзначилися Василь Луця на 21-ій, Василь Ковтун на 42-ій та Роман Орос на 50-ій хв. Віце-чемпіон зіграв потужно й на класі, а тому успішно конкурує з минайцями в боротьбі за лідерство.

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Вільхівці» – 1:1

Драматичний, та загалом рівний поєдинок завершився нічиєю. Першими відзначилися гості – відкрив рахунок Сергій Щербанич. Тайм виявився за «Вільхівцями». А після перерви на господарів чекали кілька по-справжньому емоційних сплесків. Перший – позитивний. Новачок ліги на самому початку другого тайму (49 хв.) установив паритет. Постарався Іван Микуличинський.

Далі карпатцівці володіли ініціативою й могли забити ще, але удача рахівців залишила. Так, Юрій Яремчук спочатку не реалізував вихід один на один з голкіпером суперника, а потім (на 80 хв.) із пенальті не покарав команду з Тячівщини за порушення правил, пробивши мимо. Отож у підсумку – нічия.

ФК «Минай» – ФК «Середнє» – 2:1

Центральна гра туру мала б сподобатися глядачам, адже вийшла по-справжньому бойовою та результативною. Обидві команди заслуговували хороших слів у бажанні викластися й досягти потрібного результату. У підсумку переможцем вийшов новоспечений володар Кубка області.

Минайці під завісу першого тайму відкрили лік голам – вітання приймав Василь Пиняшко. Гості практично самі собі зробили гол. Та після перерви досить швидко зусиллями Олександра Бако середнянці зрівняли рахунок. Мали й іще моменти, аби забити. Однак «Минай» не був би «Минаєм», якби в ньому у відповідальний момент хтось із топ-гравців не взяв гру на себе. Стримуючи натиски суперника, підопічні Миколи Гібалюка й собі не забували про атаки. Зрештою, отримавши пас, Владислав Микуляк наважився на дальній удар метрів із 25-26. «Постріл» став переможним, а власне виграш дозволив відірватися від середнянців на три очки.

ФК «Поляна» – ФК «Боржава» (Довге) – 6:0

Чи то в боржавців намітився спад у грі, чи то господарі як слід налаштувалися на поєдинок, однак зустріч відбулася під акомпанемент команди зі Свалявщини. Уже на 3 хв. Степан Стегура відкрив рахунок, а до 20-ої завдяки Едуардові Мельнику (10 хв.) та Іванові Жаренку (19 хв.) полянці вели вже 3:0. До перерви відзначився ще Іван Русин (32 хв.).

У другій сорокап’ятихвилинці гості в себе так і не прийшли. Більше того, на її старті відзначилися Олександр Міклош (47 хв.) та ще один раз Іван Русин (50 хв.). Отже, підопічні Михайла Кондрі забезпечили собі доволі комфортну перемогу.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Ужгород» – 2:1

Схоже, іршавці стають грозою авторитетів. Спочатку відібрали очки у володаря Кубка Закарпаття, а тепер – і в чемпіона області. Притому виграли. Правда, перший тайм удався гостям, і вони вже на 5 хв. відкрили рахунок. Результативною атаку зробив Арделян Нуцу. Проте в другому таймі іршавці вирівняли гру й поступово довели її до переможної. На 50 хв. рахунок зрівняв Станіслав Кохан, а на 90-й зі штрафного постарався Василь Данканич. Утім навіть після цього ужгородці могли зрівняти рахунок. Зокрема, Руслан Соскида прицільно пробив, але влучив усе ж у поперечину. Завдяки цій перемозі господарі обійшли чемпіона в турнірній таблиці.

Загалом тур вийшов цікавим: у ньому зафіксовано строкаті рахунки та значну роль відіграв фарт.