Володимир Лис та Надія Гуменюк представлять в Ужгороді сучасну книгу Волині

24 травня о 17.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбудеться творчий вечір письменників з Луцька – Володимира Лиса та Надії Гуменюк.

Володимир Лис та Надія Гуменюк представлять в Ужгороді сучасну книгу Волині

Вечором представлення сучасної книги Волині розпочнеться шостий книжковий фестиваль «Книга-фест-2017».

Володимир Лис – письменник, журналіст, драматург, автор всеукраїнського бестселеру «Століття Якова», за мотивами якого знято однойменний чотирьохсерійний серіал. Його перу належать романи «Діва Млинища», «Графиня», «Острів Сильвестра», «Сон для Соломії» та десятки інших книг. Твори Володимира Лиса є неодноразовими переможцями «Коронації слова» та інших конкурсів. 

Надія Гуменюк - українська поетеса, прозаїк, публіцист, заслужений журналіст України, лауреат премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки та інших літературних премій. Автор книг для дорослих – «Енна», «Тайнопис тиші», «Вересові меди», «Танець білої тополі», «Етюд з метеликом» тощо; книжок для дітей – «Чупакабра і чотири «мушкетери»», «Лелеча фортеця», «Білий вовк на Чорному шляху».

Володимир Лист та Надія Гуменюк презентуватимуть найновіші свої книги також під час ярмарку 25 травня, о 12:00, у залі презентацій («Совине гніздо»).

Разом із волинськими письменниками приїдуть два видавці з Луцька – директор видавництва «Надстир’я» Світлана Політило та директор видавництва християнської літератури «Ключі» Дмитро Головенко, повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатській ОУНБ.

 

 

18 травня 2017р.

Теги: книга, Володимир Лис, Надія Гуменюк

НОВИНИ: Культура

21:25
/ 4
В Ужгороді відкрили виставку "Магія каменю" за участі понад пів сотні художників
16:09
У п'ятницю в Ужгороді благодійно покажуть "Маріупольську драму"
20:59
/ 1
100-річчя українського письменника Юрія Мейгеша в Ужгороді відзначили літературною зустріччю
16:23
Єдність у розмаїтті: Закарпатський народний хор запрошує на нову концертну програму
22:54
/ 1
В Ужгороді відкрилася виставка живопису Антона Ковача "Подорожі"
17:48
Сьогодні розпочався прийом творів на VІI Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея
18:32
Закарпатська філармонія запрошує на концерт The Bells of Christmas
14:21
У Закарпатській філармонії відбувся Великий Різдвяний концерт
13:28
/ 3
В ужгородському скансені відкрили виставку двох одеських художниць різних поколінь
19:31
/ 2
Ще 57 закарпатських об’єктів культурної спадщини з Закарпаття занесли до Держреєстру нерухомих пам’яток України
15:53
/ 2
Цикл різдвяно-новорічних свят Закарпатський народний хор завершить виступом на благодійному різдвяному концерті
16:28
В Ужгороді відбулася культурно-мистецька акція "Коляди у старому селі"
17:37
До Ужгорода на традиційні "Коляди у старому селі" з'їдуться колядницькі гурти й бетлегеми з усього Закарпаття
17:29
В антології "Наша Перша світова" представлено і Закарпаття
23:08
Перший український роман про Закарпаття
22:42
/ 1
В Ужгороді відбулася благодійна колядницька хода
14:31
/ 2
Василь Вовчок у Києві презентував свою виставку живопису "Пленерні етюди"
11:29
/ 3
Закарпатський народний хор повернувся із гастрольного туру Європою
01:08
/ 1
В ужгородському скансені на "Різдвяному вернісажі" представили свою творчість майстри народного мистецтва Закарпаття
00:31
У галереї "Ужгород" відкрилася традиційна "Різдвяна виставка" закарпатських художників
00:33
У четвер-п'ятницю в Ужгороді відкриються відразу 4 мистецькі виставки
17:24
В Ужгороді анонсували прем'єру нової вистави обласного театру в Хусті "MAVKA лісова"
11:21
Закарпатець Андрій Любка став переможцем премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського
00:41
В Ужгороді письменник Олександр Гаврош презентував книгу "Фортель і Мімі"
23:08
До Дня української хустки ужгородський скансен репрезентував виставку хусток з власної колекції
» Всі новини