Сусіди-угорці продемонстрували спецтехніку захисту від небажаних українців

Місцем проведення святкових заходів, які відбуваються з учорашнього дня в Угорщині з нагоди розширення Шенгенської зони до кордонів з Україною, став сьогодні Нірбатор. У цьому угорському місті на сході країни відбулися мітинг і демонстрація техніки, що слугує охороні угорсько-української і угорсько-румунської ділянок зовнішнього кордону Шенгенської зони.

Сусіди-угорці продемонстрували спецтехніку захисту від  небажаних українців

Відкриваючи свято, міністр у справах юстиції та правопорядку Угорщини Алберт Токач підкреслив, що, переступивши через східний (український та румунський) кордон, громадяни далі можуть уже вільно рухатися територіями країн Євросоюзу. За словами міністра, суворішу охорону східного кордону було досягнуто завдяки розвитку системи його захисту за рахунок капіталовкладень із Шенгенського фонду. Цьому служать як прилади нічного бачення та чутливе для фіксації людської ходи обладнання, так і встановлення, розвиток комп`ютерної мережі для зв`язку з прикордонними пунктами Євросоюзу.

У своєму вітальному слові на святі міністр фінансів Угорщини Янош Вереш наголосив на відповідальності поліцейських і митних органів у зв`язку з охороною східного кордону. При цьому, міністр зазначив: "здійснюючи строгий контроль, слід звертати увагу й на те, щоб українські громадяни угорської національності, які проживають у Закарпатті, могли легко дістатися нашої країни".

У святковому заході, що тривав біля переходу "Берегшурань-(Лужанка)" на угорсько-українському кордоні, взяла також участь міністр закордонних справ Фінляндії Анне Голмлунг (Anne Holmlund). Учасники урочистостей ознайомилися з реконструйованою біля переходу спорудою спеціального призначення та процесом паспортного і митного контролю.

Степан Ваш, Укрінформ
21 грудня 2007р.

Теги:

Коментарі

степан 25.12.2007 / 00:28:00
З часом, сподіваюся незабаром, перенесемо цю спецтехніку на східний кордон, бажано до Кубані.

НОВИНИ: Політика

12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
04:51
Іван Франко. "Фарбований Лис"
17:49
/ 3
Керівником Закарпатської облпрокуратури на 5 років призначено Мирослава Пацкана
19:52
/ 4
Апеляційна палата ВАКС доарештувала майно депутата Закарпатської облради Антала
15:18
/ 32
Новим прокурором Закарпаття стане Мирослав Пацкан – ЗМІ
01:33
/ 1
У Польщі закликали орбана запитати угорців Закарпаття, чи хочуть вони в ЄС
16:17
/ 12
Від нового генпрокурора Кравченка колективно вимагають зупинити злочин на Руні та звільнити очільника закарпатської екопрокуратури Форгачі
14:40
/ 2
Апеляційна палата залишила в СІЗО депутата Закарпатської облради Антала
17:13
/ 2
83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС, а 81% не збираються емігрувати з країни
04:57
/ 4
Закарпатський апеляційний суд залишив в силі відсторонення "корупційного" голови Воловецької громади Попелича від посади
17:49
/ 2
Зеленський розкрив деталі операції військової розвідки угорщини на Закарпатті
16:12
/ 3
Заступник мера Ужгорода Плавайко оскаржив до суду своє відсторонення, чим спростовано черговий фейк псевдожурналіста Старости
» Всі новини