На голову села Великі Береги на Закарпатті балотується громадянка Угорщини (ДОКУМЕНТ)

На найближчі вихідні відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування. Як стало відомо, на голову села балотується місцева мешканка,чинний працівник сільської ради села Великі Береги Моніка Попович.

На голову села Великі Береги на Закарпатті балотується громадянка Угорщини (ДОКУМЕНТ)

Що суттєво, у жовтні 2016 року М.Попович була затримана співробітниками митниці  за контрабанду сигарет. Під час затримання Моніки Попович у її автомобілі перебувала також діюча голова села Марта Чок.

В обох було вилучено паспорти громадянок Угорщини. Що документально засвідчено в постанові суду.

Згідно з вказаним документом, Моніка Попович мешкає в Угорщині, в с.Кунгедеш, вул. Нодькун 15 (Hungary Kunhegyes Nagykun utca 15); паспорт гр. Угорщини BH 1887646 від 24.04.2015 року, орган, що видав KEK KH).

Не дивно, що двох подруг було затримано в один день, оскільки вони настільки товаришують, що навіть паспорти громадянок Угорщини отримали в один день.

Як відомо, чиновники органів місцевого самоврядування зобов'язані заявою повідомити про добровільне отриманя ними  іноземного громадянства (підданства), а також надати копії документів про громадянство.

Загалом не зрозуміло, як може стати чиновником органу місцевого самоврядування в Україні особа, яка присягала на вірність Угорщині.

ДО ТЕМИ:

Перед звільненням з заступником мера Чопа було проведено бесіду щодо подвійного громадянства – СБУ (ВІДЕО)

Заступник мера закарпатського Чопа звільнився з посади через подвійне громадянство (ВІДЕО)

Через подвійне громадянство звільнять начальника управління Берегівської РДА

29 квітня 2017р.

Теги: Угорщина, громадянство, Великі Береги, вибори

Коментарі

Це я 2017-05-02 / 10:25:05
до сорри

Ти такий наївний!
Невже думаєш, ніхто ні про що не знає? Потрібна викривальна стаття? Інакше органи ні про що не дізнаються?
СБУ збирає дані, списки поповнюються! При перетині кордону прикордонник гляне у твій український закордонний паспорт і все прекрасно розуміє. Думаю, відповідно документує.
Пам'ятаєме, коли сами перші отримували громадянство в Ужгороді, СБУ їх зафіксувало. При потребі про них згадають. Покищо команди не поступило. Лише у випадку з Лендєлом у Берегові скористались його угорським громадянством. Бо не захотів подавати заяву на звільнення.
Якщо зараз тихо, це означає що влада в цьому питанні або остаточно не визначилася, або визначилася таком чином, що наразі не чіпатимуть подвійників.

Вуву 2017-05-02 / 09:16:14
Може Парубій (як спікер), відкриє свого рота ... По цьому питанню ...і Ляшко докине свойіх 30 центів ?

Вуву 2017-05-02 / 09:10:50
Це проблема ... Дійсно ... І не тільки Закарпаття.
А у Верховній Раді ... Повна купа депутатів з подвійним громадянством.
Але Гройсман чогось промовчується ...Клімкін натякнув хунам ... Мовляв ви вже маєте... То сидіть тихо ... А ми карати за це небудем.
І так все гойдається ... І ні яких конкретних рішень .

сорри 2017-05-02 / 00:53:25


Це я, не роби дурня ні з себе, ні з István-а, ні, тим більше, з Адміна. Непрацюючою ця "слуга двох панів" є в Угорщині. Саме з паспортом громадянки Угорщини її впіймали з контрабандою і за вказаними угорськими даними її і судили. Хочеш для неї додаткових проблем, підштовхніть редакцію "Закарпаття онлайн" до подальшого розкручування цієї теми. І тоді проблему подвійного громадянства через цей приклад буде покказано повномасштабно і з користю для України.

Вперед! :)


Це я 2017-05-01 / 23:27:14
п.Адмін!
Читайте István! Він все коректно пояснив.
"Як стало відомо, на голову села балотується місцева мешканка,чинний працівник сільської ради села Великі Береги Моніка Попович." - це формально - брехня.
Бо у рішенні суду йдеться не про Моніку Попович, мешканку с.Великі Береги, чинний працівник сільської ради села Великі Береги, а про уродженку с.Великі Береги, тимчасово непрацюючу мешкаку Угорщини с.Кунгедеш вул. Надькун 15 Popovics Monika (sic!).
Що вони є однією особою?
Можливо і так! Але це з рішення суду аж ніяк не випливає.
Між іншим, вчора голова райадміністрації привітав Аттілу Пішпекі з обранням головою сільради В.Берегів.

Адмін 2017-05-01 / 20:06:42
п.Це я, не переносьте власні життєві схеми з вашими власними замовниками на сайт "Закарпаття онлайн". Є факт. Він є єдиною причиною появи цієї публікації.

Адмін 2017-05-01 / 20:04:56
п.István, прочитайте рішення суду. Там все доказано.

István 2017-05-01 / 15:14:39
Може, спочатку треба було-б доказати, що Попович Моніка, мешканка с. В.Береги Закарпатської обл. та Popovics Mónika, мешканка Hungary Kunhegyes Nagykun utca 15 - це одна людина, і не тільки одноіменники. Чи володієте іншими данними - П.І. матері, дата, місце народження іт.д.

Вувк 2017-04-30 / 22:19:05
Тут власне так ... Щоби дійшло на горі , треба починати з низу.
Ба інакше не буде.
А ми всі хочемо змін на краще.

Алма 2017-04-30 / 22:15:32
Проблему треба розглядати з Парламента де всі мають паспорти інших країн, а ви тут дивуєтеся коли людина має Угорський паспорт

Сергій 2017-04-30 / 13:44:35
І правильно що піднімають тему паспортів. Думаю всіх хто має паспорти двох країн не можна допускати до будь яких виборів і взагалі потрібно дати право вибору - хоч бути угорцем будь, але скасувати їм українське громадянство. І перед виборами всіх кого обирають проганяти публічно на детекторі, щоб знали за кого голосують. Я вообще не розумію як це присягати на вірність Угорщині і балатуватись на голову українськогонаселеного пункту.

Лариса 2017-04-29 / 19:05:57
Я не думаю що П.Моніка єдина яка має такі "Угорські" документи, нажаль дивлячись на цю ситуацію люди на багато що здатні.

Це я 2017-04-29 / 18:35:38
А хто ще балотується на вибори голови сільради крім Моніки?
Якщо хтось підскаже мені, тоді я скажу, хто є заказчиком цієї статті!

Дід Панасіо 2017-04-29 / 18:00:40
Заголовок дивний...Емпіричні дані показують, що закарпатські митники та прикордонники самі (та члени їх родин) на 90 мають угорський паспорт. деяких випадково ловили. задокументовано. і працюють собі далі. а тут роздули)

якшо ви думаєте що в українську митницю та прикордонники йдуть працювати патріоти, тоді я маю для вас хороші медикаменти. більшість по рецепту.
тому коли говорять що хтось митницю та прикордонників провіряв....і кінь не валявся
по результатам справжньої (неконюнкутурної) перевірки звільнити на митниці треба всіх. тому перестаньте чіплятись до бабів з цігаретликами.

Bіктор 2017-04-29 / 17:53:24
який закон? дуже хороші закони в нас в Україні!!! ганьба що с.г. немають стільки заробітну плату щоб удержати свою сім'ю,ганьба,що люди здатні на все щоб виграти вибори...

форестер 2017-04-29 / 16:43:31
За гузиці треба брати і власників паспортів інших держав у верхах, і ось таких "громадянок Угорщини" в низах.

Закон один для всіх.

Вовік 2017-04-29 / 16:21:00


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Дід Микола 2017-04-29 / 12:26:06
А що таке? У наса терористів, що воювали проти України, медалями і орденами нагороджують, жирна свиня аваківська антоніна херащенко, продавав секретні матеріали китайцям і проти нього є справа про державну зраду, а ви тут сємки щолкаєте.

Вуву 2017-04-29 / 10:40:51
Зпід хвоста не пахне ...з під хвоста воняє.

Читачу 2017-04-29 / 10:34:30
Ваша правда, найсильніше пахне з під хвоста.

НОВИНИ: Політика

04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 4
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
15:13
/ 4
Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту
15:08
/ 1
Клімкін: Україна не прагне до асиміляції угорської меншини, однак кожен угорець повинен мати достатній рівень володіння українською
11:49
/ 1
У Берегові міністри МЗС України та Угорщини вручили дипломи випусникам
08:41
Клімкін назвав "червону лінію" у переговорах з Угорщиною щодо мови освіти
06:19
/ 9
В Ужгороді протестували проти поліцейського свавілля
12:03
В Ужгороді відбудуться "євроінтеграційні" конференція та презентація кампанії
15:50
/ 3
Під час зустрічі на Закарпатті у п'ятницю міністри МЗС України та Угорщини обговорять мовну статтю закону про освіту
14:42
/ 1
Верховний Суд відмовив прокуратурі у розгляді касаційної скарги по "мукачівській справі"
19:12
У МЗС України назвали кроки для вирішення мовної суперечки, ініційованої Будапештом
18:08
/ 6
Угорці Закарпаття пишаються, що не знають української мови, і це неправильно - голова комітету РЄ
03:51
/ 2
Міністр закордонних справ Угорщини анонсував проведення переговорів з Україною щодо закону про освіту
21:13
/ 1
Сійярто звинуватив Раду Європи в, начебто, недостатній турботі про угорців Закарпаття
17:50
/ 3
Марш поліцейського свавілля
06:31
/ 12
Кількість угорців на Закарпатті суттєво скоротилася
11:38
/ 9
Закарпатська облрада звернулася до генпрокурора з приводу кримінального провадження стосовно фонду "Еган Еде"
05:51
Партнери України можуть переконати Угорщину розблокувати саміт Україна-НАТО в останній момент – Климпуш-Цинцадзе
05:30
/ 14
У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі
19:08
/ 2
Заповіт професора Белея
05:11
/ 5
Блокаду Угорщиною засідання комісії "Україна-НАТО" можна зняти за допомогою США
07:26
/ 2
"Кримінальний" мер Чопа опротестує звільнення депутатами свого заступника та секретаря міськради
12:48
/ 1
У закарпатському Чопі депутати усунули з посад заступника мера та секретаря міськради
10:32
Міністри закордонних справ України та Угорщини проведуть консультації з угорською громадою Закарпаття
» Всі новини