На голову села Великі Береги на Закарпатті балотується громадянка Угорщини (ДОКУМЕНТ)

На найближчі вихідні відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування. Як стало відомо, на голову села балотується місцева мешканка,чинний працівник сільської ради села Великі Береги Моніка Попович.

На голову села Великі Береги на Закарпатті балотується громадянка Угорщини (ДОКУМЕНТ)

Що суттєво, у жовтні 2016 року М.Попович була затримана співробітниками митниці  за контрабанду сигарет. Під час затримання Моніки Попович у її автомобілі перебувала також діюча голова села Марта Чок.

В обох було вилучено паспорти громадянок Угорщини. Що документально засвідчено в постанові суду.

Згідно з вказаним документом, Моніка Попович мешкає в Угорщині, в с.Кунгедеш, вул. Нодькун 15 (Hungary Kunhegyes Nagykun utca 15); паспорт гр. Угорщини BH 1887646 від 24.04.2015 року, орган, що видав KEK KH).

Не дивно, що двох подруг було затримано в один день, оскільки вони настільки товаришують, що навіть паспорти громадянок Угорщини отримали в один день.

Як відомо, чиновники органів місцевого самоврядування зобов'язані заявою повідомити про добровільне отриманя ними  іноземного громадянства (підданства), а також надати копії документів про громадянство.

Загалом не зрозуміло, як може стати чиновником органу місцевого самоврядування в Україні особа, яка присягала на вірність Угорщині.

ДО ТЕМИ:

Перед звільненням з заступником мера Чопа було проведено бесіду щодо подвійного громадянства – СБУ (ВІДЕО)

Заступник мера закарпатського Чопа звільнився з посади через подвійне громадянство (ВІДЕО)

Через подвійне громадянство звільнять начальника управління Берегівської РДА

29 квітня 2017р.

Теги: Угорщина, громадянство, Великі Береги, вибори

Коментарі

Це я 2017-05-02 / 10:25:05
до сорри

Ти такий наївний!
Невже думаєш, ніхто ні про що не знає? Потрібна викривальна стаття? Інакше органи ні про що не дізнаються?
СБУ збирає дані, списки поповнюються! При перетині кордону прикордонник гляне у твій український закордонний паспорт і все прекрасно розуміє. Думаю, відповідно документує.
Пам'ятаєме, коли сами перші отримували громадянство в Ужгороді, СБУ їх зафіксувало. При потребі про них згадають. Покищо команди не поступило. Лише у випадку з Лендєлом у Берегові скористались його угорським громадянством. Бо не захотів подавати заяву на звільнення.
Якщо зараз тихо, це означає що влада в цьому питанні або остаточно не визначилася, або визначилася таком чином, що наразі не чіпатимуть подвійників.

Вуву 2017-05-02 / 09:16:14
Може Парубій (як спікер), відкриє свого рота ... По цьому питанню ...і Ляшко докине свойіх 30 центів ?

Вуву 2017-05-02 / 09:10:50
Це проблема ... Дійсно ... І не тільки Закарпаття.
А у Верховній Раді ... Повна купа депутатів з подвійним громадянством.
Але Гройсман чогось промовчується ...Клімкін натякнув хунам ... Мовляв ви вже маєте... То сидіть тихо ... А ми карати за це небудем.
І так все гойдається ... І ні яких конкретних рішень .

сорри 2017-05-02 / 00:53:25


Це я, не роби дурня ні з себе, ні з István-а, ні, тим більше, з Адміна. Непрацюючою ця "слуга двох панів" є в Угорщині. Саме з паспортом громадянки Угорщини її впіймали з контрабандою і за вказаними угорськими даними її і судили. Хочеш для неї додаткових проблем, підштовхніть редакцію "Закарпаття онлайн" до подальшого розкручування цієї теми. І тоді проблему подвійного громадянства через цей приклад буде покказано повномасштабно і з користю для України.

Вперед! :)


Це я 2017-05-01 / 23:27:14
п.Адмін!
Читайте István! Він все коректно пояснив.
"Як стало відомо, на голову села балотується місцева мешканка,чинний працівник сільської ради села Великі Береги Моніка Попович." - це формально - брехня.
Бо у рішенні суду йдеться не про Моніку Попович, мешканку с.Великі Береги, чинний працівник сільської ради села Великі Береги, а про уродженку с.Великі Береги, тимчасово непрацюючу мешкаку Угорщини с.Кунгедеш вул. Надькун 15 Popovics Monika (sic!).
Що вони є однією особою?
Можливо і так! Але це з рішення суду аж ніяк не випливає.
Між іншим, вчора голова райадміністрації привітав Аттілу Пішпекі з обранням головою сільради В.Берегів.

Адмін 2017-05-01 / 20:06:42
п.Це я, не переносьте власні життєві схеми з вашими власними замовниками на сайт "Закарпаття онлайн". Є факт. Він є єдиною причиною появи цієї публікації.

Адмін 2017-05-01 / 20:04:56
п.István, прочитайте рішення суду. Там все доказано.

István 2017-05-01 / 15:14:39
Може, спочатку треба було-б доказати, що Попович Моніка, мешканка с. В.Береги Закарпатської обл. та Popovics Mónika, мешканка Hungary Kunhegyes Nagykun utca 15 - це одна людина, і не тільки одноіменники. Чи володієте іншими данними - П.І. матері, дата, місце народження іт.д.

Вувк 2017-04-30 / 22:19:05
Тут власне так ... Щоби дійшло на горі , треба починати з низу.
Ба інакше не буде.
А ми всі хочемо змін на краще.

Алма 2017-04-30 / 22:15:32
Проблему треба розглядати з Парламента де всі мають паспорти інших країн, а ви тут дивуєтеся коли людина має Угорський паспорт

Сергій 2017-04-30 / 13:44:35
І правильно що піднімають тему паспортів. Думаю всіх хто має паспорти двох країн не можна допускати до будь яких виборів і взагалі потрібно дати право вибору - хоч бути угорцем будь, але скасувати їм українське громадянство. І перед виборами всіх кого обирають проганяти публічно на детекторі, щоб знали за кого голосують. Я вообще не розумію як це присягати на вірність Угорщині і балатуватись на голову українськогонаселеного пункту.

Лариса 2017-04-29 / 19:05:57
Я не думаю що П.Моніка єдина яка має такі "Угорські" документи, нажаль дивлячись на цю ситуацію люди на багато що здатні.

Це я 2017-04-29 / 18:35:38
А хто ще балотується на вибори голови сільради крім Моніки?
Якщо хтось підскаже мені, тоді я скажу, хто є заказчиком цієї статті!

Дід Панасіо 2017-04-29 / 18:00:40
Заголовок дивний...Емпіричні дані показують, що закарпатські митники та прикордонники самі (та члени їх родин) на 90 мають угорський паспорт. деяких випадково ловили. задокументовано. і працюють собі далі. а тут роздули)

якшо ви думаєте що в українську митницю та прикордонники йдуть працювати патріоти, тоді я маю для вас хороші медикаменти. більшість по рецепту.
тому коли говорять що хтось митницю та прикордонників провіряв....і кінь не валявся
по результатам справжньої (неконюнкутурної) перевірки звільнити на митниці треба всіх. тому перестаньте чіплятись до бабів з цігаретликами.

Bіктор 2017-04-29 / 17:53:24
який закон? дуже хороші закони в нас в Україні!!! ганьба що с.г. немають стільки заробітну плату щоб удержати свою сім'ю,ганьба,що люди здатні на все щоб виграти вибори...

форестер 2017-04-29 / 16:43:31
За гузиці треба брати і власників паспортів інших держав у верхах, і ось таких "громадянок Угорщини" в низах.

Закон один для всіх.

Вовік 2017-04-29 / 16:21:00


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Дід Микола 2017-04-29 / 12:26:06
А що таке? У наса терористів, що воювали проти України, медалями і орденами нагороджують, жирна свиня аваківська антоніна херащенко, продавав секретні матеріали китайцям і проти нього є справа про державну зраду, а ви тут сємки щолкаєте.

Вуву 2017-04-29 / 10:40:51
Зпід хвоста не пахне ...з під хвоста воняє.

Читачу 2017-04-29 / 10:34:30
Ваша правда, найсильніше пахне з під хвоста.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"