На Закарпатті СБУ затримала на хабарі трьох співробітників внутрішньої безпеки ДФС (ФОТО)

Сьогодні, 14 квітня, спецпідрозділом "К" УСБУ в Закарпатській області було проведено спецоперацію по затриманню 3 співробітників внутрішньої безпеки ДФС України, один із яких є заступником начальника даної служби в області та на момент затримання виконував обов'язки заступника начальника ДФС області.

На Закарпатті СБУ затримала на хабарі трьох співробітників внутрішньої безпеки ДФС (ФОТО)

Про Закарпаття онлайн ексклюзивно повідомили джерела в правоохоронних органах.

Вказані особи, зловживаючи своїм посадовим становищем, створювали громадянам незаконні перепони при перетині державного кордону України, за вирішення яких вимагали хабарі. В даному випадку йдеться про намір вказаних осіб отримати від мешканця Ужгородщини 300 доларів США.

Як видно з фото, затримання відбувалося на Київській набережній в обласному центрі, біля пішохідного мосту.

Як з'ясувала редакція, вказані посадові особи брали хабарі не тільки грошима, а й товарами.

14 квітня 2017р.

Теги: хабар, внутрішня безпка, ДФС

Коментарі

Адмін 2017-04-18 / 16:52:57


Юристові

Редакція сайту не наступного, а того ж самого дня опублікувала офіційну інформацію з цього приводу, в якій є все, що вас цікавить - http://zakarpattya.net.ua/News/168937-U-odnoho-z-zatrymanykh-na-khabari-spivrobitnykiv-DFS-vyiavyly-uhorskyi-pasport


Юрист 2017-04-18 / 16:34:23
Зазвичай, вже наступного після таких резонансних затримань дня редакція сайту розміщує щось накшалт "Затриманим на хабарі виявися полковник/генерал/адмірал... і т.п."... відсутні також і повідомлення щодо обраного запобіжного заходу кожному із затриманих... мабуть дійсно буде пшик

До главного 2017-04-17 / 22:35:33
Гнати будеме до самого Порошкова! Усіх хмирів!

Главний 2017-04-17 / 09:47:07
Я вижу тут собрались одни труси, лицемери и завистники которие не могут людям сказать в лицо все что о них думают, а сейчас за спинами как криси позорние анонимно обливают их грязью и злорадствуют.Не судите, да не судими будете

НАБУ 2017-04-17 / 02:12:58


Якщо "офицеры ДФС" "получают от державы" не стільки, скільки їм хотілося б, треба йти на іншу, більш оплачувану роботу, а не займатися хабарництвом.


Дима 2017-04-16 / 21:40:36
Перед тем как тявкать-узнайте сколько получают от державы офицеры ДФС. Только и можете,что попискивать,крысы. Самих зависть берет от собственной тупости и малозначимости.

пенсіонер 2017-04-16 / 18:38:19
Хлопці так і не зрозуміли що зажерлись.

Василь 2017-04-16 / 17:58:29
Ця служба, як і уся податкова міліція поза законом! Тому вони під кінець і рвуть... Садити усіх!!!

Саня 2017-04-16 / 17:52:18
Создаётся впечатление, что "Справедливый" и "Сеня" это те двое с фотографии выше. Которых отпустили. Или я ошибаюсь?

Василь 2017-04-16 / 17:49:21
ЇХ давно пора було в шію! Вирішили, что піймали долю за яйця і їм дозволено все! Уроди.

Саня 2017-04-15 / 21:13:42
Зато я вижу "Справедливый" очень хорошо в курсе, как нужно "работать" в ДФС!!! Такой же ВБшник хапуга! Действительно, говорить больше не о чем...

За справедливість 2017-04-15 / 21:07:24
Не бачу змісту вести дискусію з обмеженою людиною,яка далека від розуміння що таке робота в ДФС

Саня 2017-04-15 / 20:57:57
Ну да! А если с ВБшниками делится, то и митникам можно брать.

Саня 2017-04-15 / 20:56:07
Ну теперь всё прояснилось! Я думаю язык в "дупу" нужно засунуть "за справедливость", пока ещё не поймали))

За справедливість 2017-04-15 / 20:54:14
Митники знають тільки як побільше набити свою кишеню і щоб це можна було робити безкарно

Василь 2017-04-15 / 20:43:45
Митники їх, і Гецянина теж добре знають! Хто, де, коли і саме головне скільки збирали. І що завозили теж.

За справедливість 2017-04-15 / 20:23:27
Да, я особисто знаю цих хлопців і тому так принципово їх відстоюю А ви якщо до кінця не в курсі ситуації, то засуньте язик в дупу

Саня 2017-04-15 / 20:20:17
Сейчас идёт разговор про "честных" ВБшников! Которых якобы подставили!

За справедливість 2017-04-15 / 20:17:40
А Саня у нас напевно із тої компанії добропорядних митників які працюють " на благо родине" а не набивання власного кармана

Саня 2017-04-15 / 20:09:46
И я говорю, каждый раз по 300 долларов... И с каждого... И сами же за это ловят таможенников!

НОВИНИ: Кримінал

17:29
На Рахівщині прикордонники виявили сховок контрабандних сигарет з паспортом в рюкзаку
15:55
Грабіжник зі Стужиці, що на Великоберезнянщині, серед ночі увірвався до житла ужгородки
15:36
/ 5
"Надзвичайнику" з Тячівщини повідомили про підозру за заклики до порушення територіальної цілісності держави
16:05
/ 2
150 євро хабара пропонував прикордонникам угорець за в'їзд без ПЛР-тесту
15:01
З Мукачева видворять трьох азербайджанців-"підприємців", що "засиділися" в Україні
14:29
/ 1
В Ужгороді рецидивіст "грайливо" пограбував малолітніх дітей
10:40
/ 1
Затриманому на контрабанді фігуранту вбивства прикордонника Березенського суд присудив 13 діб адмінарешту
04:27
"П'яне" водіння після позбавлення прав коштуватиме ужгородцеві понад 55 тис. грн
02:37
Біля Берегова і Виноградова виявили насадження нарковмісних конопель
02:29
/ 6
Ремонтник з Великого Березного обікрав ужгородку на кілька тисяч доларів і гривень
01:18
/ 2
У Тячеві затримали зловмисника з Білок, що обікрав пенсіонерів у Буштині
01:12
На Хустщині п'яний водій зачепив припарковане авто і наїхав на трьох пішоходів
16:57
/ 1
Винуватцю "п'яної" ДТП на Мукачівщині, в якій загинув молодий хлопець, визначили заставу 45 тис. грн
15:04
/ 3
На Рахівщині на контрабанді знову затримали фігуранта вбивства прикордонника Вадима Березенського
16:51
/ 1
За напад на поліцейських на Мукачівщині закарпатця взято під варту з можливістю застави в 45 тис грн
13:36
Ревнивий закарпатець порізав у Мукачеві дівчину, залишив помирати у зачиненій квартирі та намагався втекти в Одесу
10:57
На Мукачівщині зіткнулися Renault Trafic та ВАЗ 21010
10:31
/ 1
В Ужгороді пасажирка авто пропонувала патрульним хабар за непритягнення водія без прав
17:06
За лайку та погрози колишній дружині закарпатцеві присудили 150 годин громадських робіт
16:39
За спробу хабара прикордонниці закарпатцеві присудили 17 тис. грн штрафу
16:22
Суд присудив серійному крадієві з Мукачівщини понад три роки ув’язнення
14:07
У Хусті "п'яний" мотоцикл влетів у припаркований Opel, пасажир - в реанімації
13:56
/ 1
У Нижній Апші на Тячівщині Ford смертельно травмував дівчину з Рахівщини
13:46
/ 3
У зіткненні двох "підліткових" мотоциклів на Хустщині водій одного з них загинув, пасажир - у лікарні
13:35
На Хустщині ревнивий молодик вдарив ножем у живіт "конкурента"
» Всі новини