У одного з затриманих на хабарі співробітників ДФС виявили угорський паспорт

Прокуратура офіційно підтвердила інформацію "Закарпаття онлайн" про затримання на хабарі співробітників власної безпеки ДФС

У одного з затриманих на хабарі співробітників ДФС виявили угорський паспорт

При одержанні чергової суми хабара у 300$ США викрито співробітників управління власної безпеки ГУ ДФС в Закарпатській області. Про це інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як йдеться у повідомленні, сьогодні працівниками слідчого управління прокуратури Закарпатської області, спільно з відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Закарпатській області (ВБКОЗ) викрито при одержанні чергової суми неправомірної вигоди у розмірі 300$ США співробітників управління власної безпеки ГУДФС в області.

Вказану суму заступник начальника відділу УВБ ГУДФС вимагав та одержав за сприяння, з використанням свого службового становища, у безперешкодному переміщенні на територію України з країн Євросоюзу товарів різних груп без належного митного оформлення.

Предмет хабара 300$ вилучено, дії працівників ГУДФС в області у кримінальному провадженні кваліфікуються за ч.3 ст.368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про їх затримання порядку ст. 208 КПК України.

Санкція вказаної статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Перевіряється причетність вказаних осіб до вчинення аналогічних протиправних діянь.

Під час проведених обшуків у одного з цих працівників УВБ ГУДФС вилучено паспорт громадянина Угорщини, інформує прес-служба прокуратури Закарпаття.

14 квітня 2017р.

Теги: хабар, ДФС

Коментарі

WV T4 2017-04-17 / 10:06:13
До Главного

Ви дуже мудрий !!!
Напишить П І П

Главний 2017-04-17 / 09:43:37
Я вижу тут собрались одни труси, лицемери и завистники которие не могут людям сказать в лицо все что о них думают, а сейчас за спинами как криси позорние анонимно обливают их грязью и злорадствуют.Не судите, да не судими будете

Byby 2017-04-17 / 08:58:35
Коли гривня по курсу була 1:1.6..... І навіть пізніше 1:3...то таку суму навіть за хабар не називали.
Але тепер і притеперішніх ціна...хай аби що ... Це пристойна сума грошей.
А стільці лампи і папірці ... Йіх повинен забезпечувати сам (йіх), начальник... І це не привід для того щоби робити такий кримінал.

Сеня 2017-04-16 / 17:13:56


Видалено ряд коментарів, написаних одним автором під різними нікнеймами. Адмін


..... 2017-04-16 / 16:36:14
Запитайте у тих трьох поросят на фото - скількох людей вони з тим же Маті підставили)))) і самі від нього хабар взяли-ось це вища межа нахабства і безкарності

...... 2017-04-16 / 16:34:20
Гецянин платить, щоб видаляли коменти про нього))) це тебе не спасе генеральський синочку!!! Вийди на роботу, а не ховайся за липовим лікарняним. Слідчі і прокурори перевірте діагноз цього горе керівника. Руслан вийди у вівторок на роботу не бійся

Ураіночка 2017-04-16 / 15:28:38
А щодо подолання корупції за допомогою такої......як Маті, то таке штучне подолання копупції є нічим іншим як обдурюванням людей і створення ілюзії боротьби з "корупцією".Тільки треба пам"ятати що все скоєне зло(а підстава невинних людей це однозначно зло) завжди повернеться сторицею і не лише людині яка це робить а й багатьом його поколінням

Ураіночка 2017-04-16 / 15:21:31

Ці хлопці не давали працювати митникам по чітко налагодженій роками схемі заробляння бабла.Митниця звикла щозміни набивати кармани, а от з'явилася перешкода у вигляді цих легінів. Тим самим з'явилася потреба усунути їх будь яким способом щоб і надалі безкарно жирувати

Ураіночка 2017-04-16 / 15:13:32
Ця ситуація це чиста підстава сбушників , яким для того щоб їх не ......потрібно було терміново дати " показник" .Заяву написав славнозвісний в певних кругах Сергій Маті , який вже давно і за гроші ( доречі це його єдине джерело доходу багато років) співпрацює із нашою доблесною поліцією і СБУ якщо потрібно " штучно організувати" якусь справу для нібито " показника" . Так що шановні працівники СБУ займіться нарешті вашими безпосередніми обов"язками- ловіть справжніх злочинців, а не здійснюйте "липові" провокації для галочки. Ця справа " шита білими нитками" і тому адвокатам хлопців буде не важко довести яким чином наші силовики виконують планові показники доведені Києвом за допомогою таких продажних ...... як Маті.

Конан 2017-04-16 / 13:04:28
Якщо не влаштовує зарплата, нехай собі шукають іншу роботу, а все інше тупий пи...ш

Реальність 2017-04-16 / 11:51:09
Риба гниє з голови, була б у хлопців гідна зарплата, дали б їм заправлені службові машини як копам, не бралиб ті нещасні 300$!!! Люди добрі,а як не брати в їхньому випадку, зарплата мізерн, машину кожен день заправ, бумагу на роботу купи, прінтер купи, компютер купи,даже стільця нема державного!!!!!
А боси показник вимагають. Повірте мені якби бісилися із жиру та не пішлиб 3-є ці копійки брати.

антигецянин 2017-04-15 / 19:58:09
доста цим шакалам Гецянинам газдовати в Закарпаттьови! старий Пердун Бджоляр херегал тягне малого смолоша свого який є уродом конченим! Має Мадярський паспорт і хижку на мадярах а хлопці йому все бабло носили а не сьомі Касинцю! сьома чесний пацан,на десятці їздить скромно,живе Альфонсом в Мішка Румуна в хижі бо женився файно доста

Фоп 2017-04-15 / 18:54:51
Гецянин то ще урод, якого постійно покривали генеральські пагони старого. Ці два сволочі грабували бізнес Закарпаття роками

...... 2017-04-15 / 18:54:36
Щодо Сергія Маті - таких би ще 100 на область і корупція була б подолана. СБУ і ПРОКУРАТУРІ респект!!!!!! Якщо ще гЕЦЯНИНУ допоможете піти до татка бджоли розводити на пасіку працівники ДФС області підуть до вас з мітиногом подяки

....... 2017-04-15 / 18:49:46
Під ніком україночка прячеться підла і гнила тварюка - Гецянин))) привіт кращий працівник ДВБ року!!!! Всі глядачі з нетерпінням чекають - вийди, не ховайся ща липовим лікарняним. Мораль і честь це не для тебе - ти ж генеральський синок-недолугий, тобі коням хвости крутити на ранчо, а не людьми керувати. Ран Гецянин ран, бо слухи різні ходять, зливають тебе твої підлеглі мусорки, або будь мужиком вийди у вівторок на роботу, підтримай своїх перевертнів, а не ховайся за спину татка

Украіночка 2017-04-15 / 17:55:37


Ненормативна лексика і використаня різних ніків з метою створення ілюзії дискусії. Коментар видалено. Адмін


коп 2017-04-15 / 13:25:38
Це бувші мусора, які і за 300 грн маму продадуть

укр 2017-04-15 / 13:11:05
Щось не віриться,що ці лохи купилися на 300 баксів.Тим більше,що самі працівники Внутрішньої безпеки...Якийись це розводняк.

правда 2017-04-15 / 11:42:31
доки всю цю нечисть не відправлять а АТО, а не селян і заробітчан, яким держава не дала жодної копійки на відміну від цих вгодованих з машинами, хижами, бізнесами, доти нич ся не поміняє, Нашто погубили тілько нормальних, патріотичних людей, кіть нич ся не поміняло, а жити у рази стало важче ???

Дід Микола 2017-04-15 / 10:46:56