На Закарпатті СБУ затримала на хабарі трьох співробітників внутрішньої безпеки ДФС (ФОТО)

Сьогодні, 14 квітня, спецпідрозділом "К" УСБУ в Закарпатській області було проведено спецоперацію по затриманню 3 співробітників внутрішньої безпеки ДФС України, один із яких є заступником начальника даної служби в області та на момент затримання виконував обов'язки заступника начальника ДФС області.

На Закарпатті СБУ затримала на хабарі трьох співробітників внутрішньої безпеки ДФС (ФОТО)

Про Закарпаття онлайн ексклюзивно повідомили джерела в правоохоронних органах.

Вказані особи, зловживаючи своїм посадовим становищем, створювали громадянам незаконні перепони при перетині державного кордону України, за вирішення яких вимагали хабарі. В даному випадку йдеться про намір вказаних осіб отримати від мешканця Ужгородщини 300 доларів США.

Як видно з фото, затримання відбувалося на Київській набережній в обласному центрі, біля пішохідного мосту.

Як з'ясувала редакція, вказані посадові особи брали хабарі не тільки грошима, а й товарами.

14 квітня 2017р.

Теги: хабар, внутрішня безпка, ДФС

Коментарі

Адмін 2017-04-18 / 16:52:57


Юристові

Редакція сайту не наступного, а того ж самого дня опублікувала офіційну інформацію з цього приводу, в якій є все, що вас цікавить - http://zakarpattya.net.ua/News/168937-U-odnoho-z-zatrymanykh-na-khabari-spivrobitnykiv-DFS-vyiavyly-uhorskyi-pasport


Юрист 2017-04-18 / 16:34:23
Зазвичай, вже наступного після таких резонансних затримань дня редакція сайту розміщує щось накшалт "Затриманим на хабарі виявися полковник/генерал/адмірал... і т.п."... відсутні також і повідомлення щодо обраного запобіжного заходу кожному із затриманих... мабуть дійсно буде пшик

До главного 2017-04-17 / 22:35:33
Гнати будеме до самого Порошкова! Усіх хмирів!

Главний 2017-04-17 / 09:47:07
Я вижу тут собрались одни труси, лицемери и завистники которие не могут людям сказать в лицо все что о них думают, а сейчас за спинами как криси позорние анонимно обливают их грязью и злорадствуют.Не судите, да не судими будете

НАБУ 2017-04-17 / 02:12:58


Якщо "офицеры ДФС" "получают от державы" не стільки, скільки їм хотілося б, треба йти на іншу, більш оплачувану роботу, а не займатися хабарництвом.


Дима 2017-04-16 / 21:40:36
Перед тем как тявкать-узнайте сколько получают от державы офицеры ДФС. Только и можете,что попискивать,крысы. Самих зависть берет от собственной тупости и малозначимости.

пенсіонер 2017-04-16 / 18:38:19
Хлопці так і не зрозуміли що зажерлись.

Василь 2017-04-16 / 17:58:29
Ця служба, як і уся податкова міліція поза законом! Тому вони під кінець і рвуть... Садити усіх!!!

Саня 2017-04-16 / 17:52:18
Создаётся впечатление, что "Справедливый" и "Сеня" это те двое с фотографии выше. Которых отпустили. Или я ошибаюсь?

Василь 2017-04-16 / 17:49:21
ЇХ давно пора було в шію! Вирішили, что піймали долю за яйця і їм дозволено все! Уроди.

Саня 2017-04-15 / 21:13:42
Зато я вижу "Справедливый" очень хорошо в курсе, как нужно "работать" в ДФС!!! Такой же ВБшник хапуга! Действительно, говорить больше не о чем...

За справедливість 2017-04-15 / 21:07:24
Не бачу змісту вести дискусію з обмеженою людиною,яка далека від розуміння що таке робота в ДФС

Саня 2017-04-15 / 20:57:57
Ну да! А если с ВБшниками делится, то и митникам можно брать.

Саня 2017-04-15 / 20:56:07
Ну теперь всё прояснилось! Я думаю язык в "дупу" нужно засунуть "за справедливость", пока ещё не поймали))

За справедливість 2017-04-15 / 20:54:14
Митники знають тільки як побільше набити свою кишеню і щоб це можна було робити безкарно

Василь 2017-04-15 / 20:43:45
Митники їх, і Гецянина теж добре знають! Хто, де, коли і саме головне скільки збирали. І що завозили теж.

За справедливість 2017-04-15 / 20:23:27
Да, я особисто знаю цих хлопців і тому так принципово їх відстоюю А ви якщо до кінця не в курсі ситуації, то засуньте язик в дупу

Саня 2017-04-15 / 20:20:17
Сейчас идёт разговор про "честных" ВБшников! Которых якобы подставили!

За справедливість 2017-04-15 / 20:17:40
А Саня у нас напевно із тої компанії добропорядних митників які працюють " на благо родине" а не набивання власного кармана

Саня 2017-04-15 / 20:09:46
И я говорю, каждый раз по 300 долларов... И с каждого... И сами же за это ловят таможенников!

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45