За 2 роки ситуація з корупцією в Україні значно погіршилася – E&Y

Україна опинилася на першому місці за рівнем корупції серед 41 країни з Європи, Близького Сходу, Індії та Африки із розвиненими ринками чи ринками, що розвиваються.

Про це свідчать результати дослідження проведеного аудиторською компанією Ernst & Young, присвяченого ризикам шахрайства в цих регіонах.

Так, кількість респондентів, які вважають, що хабарництво і корупція широко розповсюджені в країні, становить 88%. За даним показником Україна знаходиться на найнижчих позиціях серед усіх країн-учасниць дослідження EY.

Також вказується, що "відсутність економічного зростання і поліпшення бізнес-клімату в нашій країні, в комбінації з відсутністю ефективної системи покарання, може підштовхнути бізнесменів до порушення етичних норм".

"Так, щоб допомогти бізнесу вижити, принаймні 37% респондентів готові запропонувати грошову винагороду в обмін на укладення або продовження контракту", - йдеться у прес-релізі.

"Регуляторні норми справили позитивний вплив на етичні стандарти лише в 12% опитаних нами компаній. При цьому майже третина респондентів вірять в те, що притягнення до кримінальної відповідальності окремих співробітників сприятиме запобіганню шахрайства, хабарництва та корупції серед керівництва", - сказано у тексті.

 

Як видно у таблиці, у 2015 році Україна у цьому рейтингу була сьомою за рівнем корупції.

Вказується, що у період з листопада 2016 року по січень 2017 року компанія Ipsos MORI, що займається міжнародними ринковими дослідженнями, на замовлення компанії EY провела 4100 інтерв'ю в 41 країні.

"Інтерв'ю проводилися на рідних мовах респондентів в режимі онлайн або при особистих зустрічах. Серед респондентів – члени рад директорів, керівники середньої і вищої ланки, а також інші співробітники, що представляють компанії різних розмірів і з різних галузей. Дослідження проводилося і в Україні, де було опитано 100 співробітників компаній", - йдеться у прес-релізі.

Для цілей даного дослідження, до ринків, що розвиваються були віднесені: Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Єгипет, Естонія, Угорщина, Індія, Йорданія, Кенія, Латвія, Литва, Нігерія, Оман, Польща, Румунія, Росія, Саудівська Аравія, Сербія, Словаччина, Словенія, Південна Африка, Туреччина, ОАЕ і Україна.

До переліку розвинутих ринків віднесені такі країни, як Австрія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Іспанія, Швеція, Швейцарія та Великобританія.

 

10 квітня 2017р.

Теги: корупція, рейтинг

Коментарі

Земляк 13.04.2017 / 07:51:55
Диду Миколо, кого ти би обрав президентом, не терпится знати, Исуса Христа? Я теж!

Ще раз дід 11.04.2017 / 22:01:35
Справжні хахли завжди знайдуть для себе авторитетів десь за порєбріком. Це так зване опитування проводила аж надто сумнівна організація: "Ernst&Young по СНГ". Важливо знати, що її головний офіс знаходиться в Москві. Якщо редакція тут толерує москальську пропаганду, то може й далі тримати на своїх сторінках цей матеріал.

до діда Миколи 11.04.2017 / 18:52:03
Дід Миколо! Підтримую на всі 100%.

Дід Микола 11.04.2017 / 17:01:49
Ну так тоді пора визнати, що в Україні половина населення абсолютні дебіли, які не достойні жити нормально, бо нормпльні люди за зеків, або дітей ворів, як парашенко,не голосують.

Учасник 11.04.2017 / 16:36:01
Мені свистати на януковича , читайте уважно мій комент і його підтекст .
Я про нього згадую тільки того ,що з нього і почалася неприкрита,дещо завуальована повзуча окупація України . І завдяки тупості частини співгромадян з їхніми глашатаями ,ну тими "противсіхами " ,ми маємо відірвані території , вбитих на Майдані і тисячі вбитих на східному фронті .Особа під фамілією янукович є нерозривно повязана з цими подіями .
Тому мало зрозумілою є ваша пропозиція не згадувати того персонажа .

Дід Микола 11.04.2017 / 12:57:05
http://censor.net.ua/news/435838/90_ukraintsev_otkazyvayutsya
А ти учаснику ще про януковича згадуєш, та такого нема навіть в дикунських островах, там хоч всякі червоні хрести людям помагають.

аудитор 11.04.2017 / 09:46:20
Учаснику
Не так важливо нині знати, за кого вони голосували в 2010. Гірше, що не терпиться всім, щоби проголосували чимскорше за нового Януковича.

Учасник 11.04.2017 / 09:27:18
А за кого тоді ви голосували ,в тому 2010 році ?

Учаснику 10.04.2017 / 23:13:06
Ні, в 2010 не голосували за януковича. Про ту істоту взагалі мова не йде. Бо зараз говориться про сьогоднішній час, а янукович в президенти вже навряд чи буде йти, тож про януковича й говорити нема чого. Але Тимошенко, Ляшко, Рабінович і ця шоколадна банда - то з тієї ж колоди, що й янукович, одного поля ягоди.

Учасник 10.04.2017 / 20:45:54
Я так розумію шо ви тут всі кричащі ,в 2010 році голосували за Януковича ?!

Дід Микола 10.04.2017 / 20:31:29
аудиторе, в росії населення просто боїться навіть сказати, що в них корупція, бо ворогом назовуть зразу, а в нас, як і в Словенії тій же, кожен знає, що парашенко з бандою, злодій і мародер. В Зімбабве наприклад, середня зарплата біля 350 долларів, не кажучи вже про багату нафтою Нігерію, недарма там повно наших медиків.

аудитор 10.04.2017 / 19:50:42
Отже, за тим рейтингом Словенія, Словаччина, Хорватія, Угорщина, Іспанія й Італія мають гірші показники за рівнем корупції, ніж Росія. І та ж Нігерія - краща за Словенію. Подібний рейтинг варто б засунути відомо куди.

До діда Миколи 10.04.2017 / 17:29:54
Правий 100%.
Але ж є такі, що кричать "Юля - наш президент", "Ляшко - наш президент"! Вибачте, але лише дебіли можуть вірити Тимошенко, Ляшку, Рабіновичу, то таке ж г%в%о як і ця шоколадна банда

Дід Микола 10.04.2017 / 16:00:28
Треба зробити ще один переворот негідників, і обрати двічі засудженого за мошеннічество Ляшка, сидівшого 8 років з конфіскацією Рабіновича, жуличку Тимошенко або просто дебіла Кличка і ми впевнено будемо посідати перші місця по всіх параметрах)

НОВИНИ: Різне

11:15
Пошук працівників на Robota.ua: покрокова інструкція для роботодавця
11:09
Локальне просування: як потрапити в ТОП на картах Google
12:58
Серце чи нерви? Як зрозуміти, що стоїть за болем у грудях
12:19
ПРРО каса для різних сфер бізнесу: переваги та можливості
01:15
В Угорщині підтримали поправку, що унеможливить нове прем’єрство орбана
22:56
Більшість українців проти офіційного статусу російської мови, лише 5% – за "другу державну"
16:34
Як не помилитися з вибором першої гітари - поради для тих, хто тільки починає
19:29
Гральні карти Piatnik австрійська якість і широкий вибір
14:17
Як обрати жіночу білизну і не пошкодувати після першого прання
19:52
Смачна піца Львова що насправді визначає її якість
14:41
Україна повернула з російського полону ще 185 захисників і одного цивільного Фото новина
01:23
Впровадження TMS-системи: етапи, терміни та що важливо врахувати
23:27
Не просто меблі. Як шафа стала символом порядку, стилю й нашого способу життя
01:38
Вступ без НМТ у 2026 році - що робити, якщо тест не складено
01:30
Як з’являється міжхребцева грижа - Medical Plaza про причини, симптоми та ризики
01:17
Новий сайт видавництва «Букшеф» - зручно і швидко
22:05
Сервіс моніторингу цін Price Control - як збільшити продажі
05:24
/ 1
У США думають дати орбану високу посаду в ООН для уникнення переслідувань – ЗМІ
09:24
Як підготувати дім на Закарпатті до відключень, негоди та перепадів напруги
09:21
Як обрати маринад для м’яса - на що звернути увагу перед приготуванням
20:26
Як вибирати штани для військових – поради
20:17
Як вибрати корм для собак - базові поради для власників
13:43
Гілки не пробачають тупих лез, або Як обрати хороший садовий секатор і не викинути гроші на вітер
15:36
Діамантовий кежуал як носити дорогоцінні камені з джинсами та базовими футболками
15:29
Бюджетний ремонт ванної - сучасні ідеї та недорогі рішення
» Всі новини