Закарпаття на "боксерському" Кубку Галичини представляли спортсмени з Мукачева (ФОТО)

7-9 квітня у Миколаєві (Львівська область) відбувся традиційний боксерський турнір «Кубок Галичини» для юнаків 2003-2004 років народження.

Закарпаття на "боксерському" Кубку Галичини представляли спортсмени з Мукачева (ФОТО)

Команду від Федерації боксу Закарпатської області представляли зокрема юні мукачівці, вихованці КОДЮСШ «Спартак», тренера Валерія Вишньова: 11-річні Олександр Левченко, Максим Негребов, 12-річний Степан Лучка та 14-річний Максим Сувирда. 

У турнірі брали участь близько 60 юних боксерів Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської та Закарпатської областей. 

Виступ мукачівців вразив всіх присутніх на змаганнях: і спортсменів, і тренерів, і суддів, і просто вболівальників та шанувальників боксу. 

8 разів виходили наші хлопці у ринг і 8 разів виходили з нього переможцями. Як розповів тренер В. Вишньов, "Все почалося з найменшого, Сашка, він вийшов у ринг і менше ніж за 1 хвилину довів свою повну перевагу над суперником. Його прикладу послідувала вся команда, і в підсумку першого дня змагань: 4 дострокових перемоги у першому раунді. Фінальний день змагань був трошки складніший, але також успішний. Наші юнаки довели свою перевагу над суперниками у напружених трьох-раундових боях, а більш досвідчені Степан і Максим продовжили тотальний розгром своїх суперників і знов закінчили бої у першому раунді, причому Максим встановив рекорд турніру: найшвидша перемога-перша атака на перших секундах бою примусила суперника з Чернівців капітулювати. Ще один приємний для мене факт: найтехнічнішим боксером турніру визначено наймолодшого та найлегшого серед учасників Олександра Левченка. Йому вручено кубок «За кращу техніку», – зауважив В.Вишньов.

10 квітня 2017р.

Теги: Кубок, боксери, спортсмени

НОВИНИ: Спорт

13:17
12-річний закарпатець встановив світовий рекорд у піднятті 32-кілограмової гирі Фото новина
10:20
/ 2
12-річний силач із Закарпаття готується до світового рекорду Фото новина
17:13
/ 1
Мукачівець Ілля Ковач став чемпіоном Європи з пауерліфтингу у присіданні
14:56
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій туристці на Синевирі Фото новина
10:00
/ 1
Закарпатець Олександр Окіпнюк виграв етап Кубка світу з лижної акробатики в Руці Фото новина
12:32
Закарпатський прикордонник виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» у столиці Фото новина
10:10
13-річний Назар Токар з Ужгорода став призером першого Чемпіонату України з дрон-рейсингу Фото новина
16:14
Понад сто учасників з різних громад змагаються на Кубку «Безбар’єрне Закарпаття» у Мукачеві Фото новина
12:40
/ 7
Закарпатський спортсмен увійшов до ТОП-8 на Чемпіонаті світу з кіокушин карате в Японії Фото новина
11:09
/ 1
Мукачівець Ростислав Матьковський поїде на Чемпіонат Європи з кросу Фото новина
18:12
Понад 1300 юних гімнасток змагаються в Ужгороді на ювілейному турнірі «Карпатія 2025» Фото новина
15:45
В Ужгороді стартував чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років Фото новина
11:06
Юні борці Закарпаття вибороли 7 медалей на всеукраїнському турнірі Фото новина
18:05
/ 8
На "Авангарді" відбулися змагання силовиків Закарпаття Фото новина
12:45
Володимир Залевський із Рахова виступить на чемпіонаті світу з дартсу Фото новина
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
14:35
У Мукачеві проведуть чемпіонат району з армрестлінгу
18:33
/ 4
У Мукачеві стартував боксерський турнір «Перлина Карпат» Фото новина
14:55
/ 1
Ужгородські дзюдоїсти здобули золото та срібло на змаганнях у Таллінні Фото новина
15:59
/ 4
На Хустщині відбудеться Боржавська регата на підтримку ЗСУ Фото новина
08:45
/ 7
ФК "Минай" через фінансові труднощі знявся зі змагань в Першій лізі
08:21
Закарпатка Харькова увійшла до складу збірної України на ЧС-2025 з фехтування
13:36
/ 1
Фіналістами Кубка Закарпаття з футболу стали "Севлюш" і "Медея"
13:41
Визначилися півфіналісти Кубка Закарпаття з футболу
» Всі новини