Угорський прапор біля Берегова пошкодили не вандали, а погода – Берегівська РДА

Факт пошкодження прапора Угорщини поблизу Берегова викликав резонанс в засобах масової інформації. Сьогодні, 6 квітня, про це стало відомо навіть в Міністерстві закордонних справ України.

Угорський прапор біля Берегова пошкодили не вандали, а погода – Берегівська РДА

Проте причиною пошкодження став аж ніяк не людський фактор, а виключно погані погодні умови. Саме сильний дощ та вітер понівечили прапор. Найближчим часом угорський стяг обов’язково буде замінено на новий, інформує прес-служба Берегівської РДА.

Як повідомлялося раніше, учора місцевий мешканець повідомив у соціальній мережі Фейсбук, що у Берегові невідомі спаплюжили угорський прапор на горі Керек. Зовнішньополітичні відомства України та Угорщини засудили акт "вандалізму".

06 квітня 2017р.

Теги: прапор, Угорщина, Керек

Коментарі

Діду миколові 2017-04-07 / 18:15:16
Ну ти вже по світах пойіздив знаєш як украйінці прапори чіпляють...ну так...але вони не протиставляють себе місцевому корінному населенню ...не створюють провокатині ситуауійі...вони не заявляють про автономійі...вони свойіх дітей здають в переважно суботні украйінські школи...хоча є і недільні...
І взагалі , ти до чукчів чого не вийізджаєш...там точно фашизму ніхто не розводить...лишень рогатих оленів.

Дід Микола 2017-04-07 / 08:33:35
Харе тут фашизм розводити, по всьому світі українці проживають і там де компактно, то так само цілими селищами вішають свої прапори поряд з американським, канадським або австралійським і навіть пам’ятники видатним українцям ставлять.

Byby. ....учаснику 2017-04-07 / 07:58:59
Byby... ні під кого не маскується а пише так як думає.Справа не в способі(ах),справа в тому що хуни захотіли собі свій повісили...а як щосьз ним трапиться , то відразу йдуть ноти протесту від МЗС. При цьому ніхто навіть не задається питанням на якій підставі , чи з якого дозволу хунський прапор на Украйінській територйі встановлений .!?
Можливу таку практику колись Кравчук і дозволив...часи були інші...але в теперішнйому часі з огляду на російську інтервенцію на сході нашойі крайіни...цю практику потрібно ререглянути і законодавчо опрацювати і оформити.І якщо за хунським кордоном украйінських прапорів не видно , то це не кримінал але європейська загальновизначена практика і певною мірою культура.
І останнє як ти так добре розумішся на історійі то повинен розуміти що прапор ...гімн...і герб це є найперші атрибути які визначають саму крайіну...і без цих атрибутів ніяка крайіна існувати не може.

Учаснику 2017-04-06 / 23:52:14
Спосіб дуже простий: прийняти ЗАКОН про заборону використання символів інших держав на органах державної влади і т.д.
І жорстко карати порушників

сорри 2017-04-06 / 23:46:45
Москаль - мадярська прислуга. Тому якщо вже він сказав, що вітер, пора це мадярське політичне роздмухування ватри припиняти

Марія 2017-04-06 / 22:58:02
То знак!

Учасник 2017-04-06 / 22:03:29
Я добре знаю історію .
І добре розумію чого так пише Byby ,
добре відчуваю підтекст від кого він би не виходив , і під що би він не маскувався .
Ще раз пишу , беріться і піднімайте це питання .Подивлюся на вашу активність. .Цю практику дозволив ще Кравчук ...
І заборонити це може наджорстка влада з Києва , або під час військового стану .Ні одного ні другого не має .
Іншого способу нема , чи у вас є ?

Byby 2017-04-06 / 21:42:40
Якщо піднімають ...то це не значить що це правильно ....це не значить що Ітак повинно бути.І взагалі ...де цей закон , який регламентує вивішування на нашій територйі іноземних прапорів ? В якому правовому полі це визначається , чи регламентується.Демократія - це не вседозволеність і безпредєл ...як хтось соьі думає...а це регулятивні акти і положегня... Т.б.т. закони і йіхнє дотримання.

Учаснику 2017-04-06 / 21:32:34
Піди в бібліотеку...і трохи почитай розумних книжок ....по історійі...тоді будеш знати ...чого byby так пише.

Byby 2017-04-06 / 21:28:58
Хай засудять...а більше хай хунський прапор хай чіпляють ...тут йому не місце...і тоді не буде більше проблем.
Ідіоти ...для чого створювати вмі можливі передумови для подальших конфліктів...тоді як йіх потрібно вирішувати раз і назавжди.От нема украйінських праорів на хунській територійі....раз нема ...значить ніхто не зірве ...не спаплюжить...а раз так то і Украйіні нема шансу кидатися нотами протесту.Але якщо в голові ВАТА....але на прикладах інших треба вчитися....правда Клімкін ???

Учасник 2017-04-06 / 21:27:58
Ти шо вчора проснувся ? Угорські прапори висять з 1991 -го року .
І шо ти заладив ,хунський та хунський ... Угорський або мадярський ...
Хочеш піднімати питання то піднімай , а не хунькай тут .

Byby 2017-04-06 / 21:18:20
Дика дурість що хунський прапор на нашій територійі...і хай як ...це питання потрібно пінімати для обговорення...Як перейіхати ійхній (хунський) кордон то там украйінського прапора нема.А чому тоді на нашій територійі вони повинні висіти.Три роки тому на сході теж чіпляли російський і що ми тепер маємо...???
Що...ще ненавчило нас украйінців теке вивішування іноземних прапорів на нашій землі...зному на габлі стаємо.Що думає маскаль всім ясно ....а що думає Верховна Рада ? Хто і наякій підставі дав дозвіл вивішувати хунський прапор на нашій землі.???

Учасник 2017-04-06 / 20:58:29
Як хто допустив ?!!! Дуже сильна в корупції влада , і дуже слаба в державотворенні .От і все ...

ІВАН 2017-04-06 / 19:29:45
А якого хира там мадярський прапор висів? Ми - що: Угорщина? Хто допустив, аби він там був?

Адмін 2017-04-06 / 19:16:43


http://zakarpattya.net.ua/News/168672-Moskal-pidtverdyv-shcho-uhorskyi-prapor-bilia-Berehova-zirvav-viter-a-ne-vandaly-FOTO


Іштвану 2017-04-06 / 19:07:55
А хто сказав, що його не спустили раніше, бо був пошкоджений?

Ви, мадяри, як і москалі, любителі придумовувати сенсації. Пригадую псевдоскандал з "побиттям" угорських дітей в Ужгороді

István 2017-04-06 / 19:01:51
Дааа... Дуже хитра погода. Навіть прапора вміє опускати спочатку, а потим пошкоджати. Бо там, вгорі дуже незручно.

НОВИНИ: Політика

17:56
/ 11
Прокурор Закарпаття подав у відставку або звільнений - джерела
09:14
/ 18
Шинкарюк покидає посаду заступника голови Закарпатської ОДА
00:02
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 11
21:53
/ 10
Виноградівську РДА очолив ставленик першого "кримінального" кнопкодава у ВР В.Поляка Ігор Вантюх
04:11
/ 19
ФОТОФАКТ. Рекламу ОП-ЗЖиста Погорєлова в Ужгороді обмалювали надписами "ПНХ ПУТИН"
01:58
/ 11
Ідею забудови полонини Боржава на Закарпатті просуває підрядник Олімпіади-2014 в російському Сочі
15:06
/ 8
Майданівця та волонтера з Іршавщини затримали у Словаччині на вимогу Росії та можуть екстрадувати до РФ
04:00
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 11
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 32
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
02:04
/ 4
Закарпатському екснардепу від "Партії регіонів" Бушку вручили підозру через побиття московського політтехнолога
01:50
/ 2
Україна і Словаччина восени підпишуть угоду щодо аеропорту в Ужгороді
19:24
/ 14
Новим очільником Іршавської РДА призначено Івана Завидняка
11:55
/ 3
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 8
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
» Всі новини