Після цього, 28 липня, В.Пугінський звернувся на особистий прийом до цієї чиновниці щодо пояснень такої, на його думку, безпідставної та несправедливої відмови. Мотивував, що в статуті очолюваної ним Спілки серед інших видів діяльності є, зокрема, і сфера культури. Зокрема, доповнив, що керівник закладу культури має здійснювати патріотичне виховання молоді, прививати їй любов до державних символів. На що у відповідь отримав цинічний сміх і приголомшливу відповідь що "їй байдуже, що я робив на війні, а на прапор України їй насрати". А наостанок чиновниця порадила звернутися зі скаргою до Президента України. Це було сказано в присутності волонтера, директора місцевого Благодійного Фонду "Віра Надія Любов" Рімми Митрак, якій також відмовили у внесенні їх кандидатур до складу конкурсної комісії.
Після цього Владислав разом з Ріммою подали скарги на ім'я голови Великоберезнянської РДА Василя Симочка з вимогою звільнити антиукраїнськи налаштовану начальницю відділу культури. Останній прийняв рішення притягнути її до дисциплінарної відповідальності у вигляді попередження про неповну службову відповідність за порушення правил етичної поведінки державного службовця. Однак Н.Глодан не тільки не визнала своє вини і понині не вибачилася перед патріотами, а навпаки - вирішила оскаржити це рішення до суду, інформує керівник Закарпатського осередку ГО "АЙДАР волонтерська допомога" Віталій Грегор.
26 жовтня 2016 року Великоберезнянський районний суд Закарпатської області відмовив в позові Н.Глодан, заливши рішення РДА про її покарання в силі. Вирішальними для прийняття цього справедливого рішення судом стали свідчення В.Пугінського: "Вона сказала, що люди, які на даний момент воюють, то не є патріоти, а патріоти там по її баченню, то якісь інші. Я сказав, що люди воюють за прапор, за гімн, за кордони нашої держави, а вона сказала, що їй всерівно, що люди воюють, а на прапор їй наср*ати".
Однак начальниця райкульутри і з цим не погодилась та подала апеляційну скаргу, розгляд якої відбудеться сьогодні, 4 квітня, о 15:00, в Львівському апеляційному адміністративному суді під головуванням Віктора Святецького (Львів, вул. Саксаганського, 13).
В.Грегор запрошує прийти на дане судове засідання бійців, волонтерів та небайдужих патріотів Львівщини, аби підтримати закарпатських побратимів і відстояти справедливе рішення суду 1-ї інстанції, адже очевидно, що таким українофобським особам не місце на державних посадах.
Mykola 2017-04-04 / 18:40:04
Банальний дерибан посад, інтересів, сфер впливу. При янику критерієм було - зек, або товарісч с даунбасса, при пороху - атошнік або хоча б скакун...
воєнкомові 2017-04-04 / 18:19:42
глодан звільнено? відколи?)
Военком 2017-04-04 / 18:05:12
Ну шо шушара чиновницька, прос*ала суд ваша сэпарша? Тепер пiйде на панель заробляти, там таких люблять))) Слава Украïнi!
шукаль 2017-04-04 / 16:28:53
якщо глодан ображала людей, державні символи (як можна образити державний символ? може наруга бути, а не образа), то чому по ній не складено відповідний протокол про адміністративне правопорушення, напр за дрібне хуліганство? в справі відсутні належні та допустимі докази. покази свідків є непрямим доказом, яким можна було б використати в сукупності з належним доказом
2Василь Петрович 2017-04-04 / 15:30:02
Гнати таких як ви з інтернету треба. Не знаючи правди люди починають пліткувати. Якщо двое оббріхують одного, то хто правий? Чогось відразу всі повірили словам В.Пугінського і Р.Митрак, а є докази? Якщо нема доказів, то я не розумію як В.Симочко міг без питань повірити цим людям і притягнути до дисциплінарної відповідальності начальника відділу культури? Як суд без доказів, міг повірити людям які були зацікавлені в написанні скарги? Всі рішення голови райдержадміністрації та суду базуються лише на свідченнях двох зацікавлених осіб? Якщо всі рішення базувалися лише на цих доказах, то в мене просто нема слів... Ось вам і судова реформа. Ось вам і презумпція невинуватості. "Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!"
Василь Петрович 2017-04-04 / 14:08:55
Гнати падлюку промоскальську втри шиї!!!
15бат 2017-04-04 / 11:04:29
Владислав может забыл как воровал от своих же ребят волонтерскую гуманитарку продавал сепарам и за это пил поймав белку от чего попал правда не в дисбат а на госпиталь
Істина 2017-04-04 / 10:49:52
Ось ваш Пух, "герой". І ще питання хто наркоман і сЄпар, кого треба гнати. І кому потрібні такі "активісти"?
https://ok.ru/video/20552288991
Юра 2017-04-04 / 10:00:01
Там весь вiддiл наркомани та сэпари, всiх пiд три чорти гнати!
Істина 2017-04-04 / 08:50:39
Ось причина всієї ситуації. Вся проблема у конкурсі на займання посади директора бібліотеки.
https://www.youtube.com/watch?v=qpMztNTP7z8
https://www.youtube.com/watch?v=Ue3I3t4lbYk
Сережа 2017-04-04 / 08:27:12
Ця чиновниця давно вiдома наглою поведiнкою i аморальним способом життя.Звiльнити треба однозначно.
?мусору 2017-04-04 / 07:43:56
Хто не розглядає версію про наклеп на таою думку?
Мусор 2017-04-04 / 01:04:32
Окрім слів Владислава Пугінського є якийсь доказ? Чому не розглядається версія про наклеп та банальну помсту екскерівнику відділу культури за те, що вона відмовилася співпрацювати з ним.
форестер 2017-04-04 / 00:41:00
Москаль сам не вважає бійців за патріотів і пеерслідує їх. І на прапор йому так само насрати
Закарпатець 2017-04-04 / 00:36:44
А куди дивиться обласна керовниця культурою Фролова разом із губернатором Москалем? Чому ця паразитша березнянська ще не написала заяву чи не була звільнена??!