В Ужгороді фінішував міський чемпіонат з футболу сезону-2007

У ньому взяли участь сім команд, і хоч це далеко не та кількість, як 30-40 років тому, але команди ці прийшли надовго. У них непогана інфраструктура, їх очолюють серйозні люди, яким не байдужий футбол. Можливо, наступного року команд буде більше, принаймні на 3-4.

Наше старовинне місто Ужгород має багаті традиції, у тому числі і футбольні. Понад 100 років цей вид спорту є приорітетним серед інших у нашому місті. За ці роки багато разів змінювалися влада і приналежність нашого міста до рвзних держав, але футбол завжди залишався видом спорту №1.

Змінюються не лише життєві пріорітети, змінюються вони і в спорті. На жаль, пішли у забуття футбольні команди маш- і мехзаводів, «Ужгородприладу», побутової хімії, АТП і «Торпедо» (автоколона), електродвигуна, ФМК, радванського авторемзаводу, м'ясокомбінату тощо. Натомість прийшли інші. Футбол в Ужгороді зберегли. Хай їх сьогодні тільки сім, але незабаром стане більше. Я впевнений, приєднаються «Єврокар», «Джебіл», «Яд-закі», можливо, мережа супермаркетів чи ще якесь приватне підприємство, а, може, вищі навчальні заклади або ОДЮСШ, для яких виступи у чемпіонаті міста - це чудове тренування перед виступами у чемпіонаті України серед ДЮФЛ.

У цьогорічному чемпіонаті боротьба велася між командами «Динамо-УМВС» та «Здоров'я», які очолюють Василь Кузьо і Василь Цірик. Інші команди виступали значно скромніше. Чемпіоном міста стали футболісти «Динамо», які упродовж чемпіонату не програли жодного матчу, а всього дві гри зіграли внічию. Втративши 4 очки, вони на 3 випередили ФК «Здоров'я».

Бронзові нагороди завоював ФК «Надра». Футболісти ВАТ КБ «Надра» зовсім недавно стали чемпіонами України серед банківських установ. Ця команда створена завдяки великому ентузіасту футболу, голові федерації футболу Ужгорода, директору ВАТ КБ «Надра» у Закарпатській області Василю Прокопцю.

Четверте місце посіли футболісти «Моноліт-Віналь» - керівник Юрій Бучок. П'яті — ФК «Конвектор», який очолює Іван Магданос, шосте місце у ФК «Вопак» — керівник Валерій Вудмаска. Як не дивно, але замикає турнірну таблицю команда «Олімп-Лотос» - керівник Віктор Качур. Будемо сподіватися, що у наступному році цей клуб боротиметься за медалі міського чемпіонату.

Кращим бомбардиром чемпіонату став гравець ФК «Надра» Іван Скунзяк, який у 12 матчах забив 17 м'ячів. Друге місце у цьому списку у центрфорварда «Динамо-УМВС» Руслана Соскиди. Третє — у його одноклубника Михайла Маковського.

У неділю відбулося урочисте нагородження призерів чемпіонату. Кубки, медалі, грамоти переможцям вручали голова Федерації футболу Ужгорода Василь Прокопець, директор стадіону «Авангард» Сергій Петрус та голова комітету арбітрів міста Петро Милян.