Депутати міської ради, представники управління культури, спорту, сім'ї та молоді, капітального будівництва, департаменту міського господарства, інших управлінь та відділів визначали, де і які саме дитячі ігрові, спортивні чи багатофункціональні майданчики робити.
Нагадаємо, програмою передбачено загалом на 4 роки 30 мільйонів гривень, із них на цей рік – 4.
Головуючий на зібранні заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак наголосив, що майданчики на території навчальних закладів не входять до цієї програми, йдеться лише про загальноміські, у дворах багатоповерхівок. Насамперед, потрібно визначати ті місця, де користуватися зможуть якомога більше мешканців і надавати перевагу багатофункціональним майданчикам – щоб можна було і спортом займатися, і дітям розважатися. Не забувати попросив заступник мера також про парки і сквери міста. Поінформував, що одна з громадських організацій на благодійній основі узялася встановити у Ротарі-парку майданчик для дітей із особливими потребами.
Під час обговорення зазначалося, що 15 різної спеціалізації майданчиків здобули перемогу у конкурсі проектів "Відкритого бюджету".
Передбачається капітальний ремонт, реконструкція існуючих дитячих та спортивних майданчиків, в окремих випадках – будівництво. Наразі остаточний список ще не сформовано, розглядають пропозиції і визначають пріоритети. Однак наріжним принципом буде – готовність ОСББ чи громадської організації брати на себе обслуговування, підтримання облаштованого майданчика, повідомляють в Ужгородській міській раді.