Стали відомі відомі перші півфіналісти Зимової першості Закарпаття з футболу

Половина чвертьфінальних матчів зимової першості було зіграно у суботу, 4 березня. Вони, відповідно, назвали двох переможців.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Інтер» (Ганичі) – 2:1 (1:1)

У жодному разі не можна сказати, що сталася сенсація, і похвали заслуговують обидва суперники. Та все ж «калап долу» особливо перед «Карпатами». Вони психологічно не лише перебороли себе, поквитавшись із суперником за очну невдачу в чемпіонаті, а й у самому матчі виявили неабиякі вольові якості. Футболісти Дубового вже на початку першого тайму залишилися в меншості (вилучення заробив Юрій Мотрин). А ще помилки в захисті на лінії воротарського майданчика та індивідуальна майстерність інтерівця Івана Куцина (14 хв.) взагалі поставили колектив Сергія Цубери в скрутне становище. Та все ж було віднайдено сили не лише врятувати зустріч, а й вийти з неї переможцем. Важливо, що карпатівці забили ще до перерви. Микола Приймак реалізував пенальті за гру рукою суперника. У другому ж таймі ледь не курйозний удар Михайла Мокана, який зненацька застав воротаря, котрий дещо розслабився після вибивання м’яча в центральне коло, перемогу в Тячівському дербі приніс саме футболістам Дубового.

Сергій Цубера, тренер «Карпат»: «Результатом задоволений, а суддівством – ні. Вважаю, що на другій хвилині ми не заслуговували на вилучення, бо то не був фол останньої надії. Коли ж пробивали пенальті, то доречно було б видалити гравця з команди суперника й у такий спосіб матч продовжили б із чистого аркуша. І все ж ми виграли й довели, що можемо перемогти навіть чемпіона області в першій лізі».

Михайло Фіцай, тренер «Інтера»: «Можна сказати, що ми програли виграшну гру, не реалізували кілька створених гольових моментів. До того ж суперник не втратив сили духу після пропущеного м’яча…»

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:3

Попри такий переконливий рахунок, команда «Ф.Медвідя» намагалася чинити гідний опір. Невипадково перший тайм закінчився нульовою нічиєю. І все ж перевагою володів «Севлюш», тому після перерви ударні сили виноградівців дали про себе знати. Відкрив рахунок Михайло Чедрик: у воротарському майданчику замкнув подачу з кутового. А потім двічі результативно зіграв Денис Ребрик: спочатку забивши в результаті добре організованої багатоходівки, а потім, після проходу партнерів правим флангом і вивіреного пасу, в один дотик відправив м’яч майже з кута воротарського майданчика. Отож закономірний виграш віце-чемпіона області.

Вадим Мердєєв, президент клубу «Ф.Медвідя»: «У матчі із серйозним суперником нам не пішла гра. Десь «перегоріли». Можливо, і підтомилися. Серйозно на команду вплинув перший гол. Та нічого не вдієш: у футболі не все щастить».

Іван Білак, тренер «Севлюша»: «Мали забивати ще в першому таймі, та особливо добре зіграли в другому, що й принесло успіх. Видно було, що хлопці серйозно налаштувалися на матч. Звідси – і результат».

Сьогодні, 5 березня, відбудуться наступні чвертьфінали: СДЮСШОР Ужгород – ФК «Минай» (початок 13:00); ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці» (15:00).