У рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України» в Ужгороді обговорили, що ж допоможе покращити кар’єрні перспективи у краї та, як цьому може сприяти Європейський Союз.
Марія СИМОНОВА, модератор дискусійних клубів Представництва ЄС в Україні
Чому саме працевлаштування? По-перше, нагальна тема для всіх, по-друге, всі вважають, що це є проблема, в якій треба розбиратися і для якої потрібно шукати спільні рішення. Тут на заході присутні ті, про кого і для кого і з ким ми говоримо. Це молодь, молоді люди, дуже часто до нас можуть завітати випускники-школярі випускних класів. А загалом, це студенти і молоді люди до 30-ти років, які вже розпочали своє робоче життя, професійне.
Експертами заходу були представники влади, громадських організацій та сфери бізнесу. Вони допомогли учасникам розібратися, де сьогодні найлегше та найвигідніше реалізувати себе випускнику та які професії є найбільш актуальними.
Денис МАН, директор департаменту економіки Закарпатської ОДА
ЄС – це не якийсь там дядько, який прийде і дасть вам роботу. Це, напевно, скоріше тільки інструмент, який ми, громади, напевно, влада, бізнес може сьогодні використовувати в роботі, аби підсилювати свої потужності, свої можливості і реалізовувати кожен на своєму рівні якусь певну задачу.
Подібні дискусійні клуби відбуваються і в інших містах України. Участь у них є безкоштовною. Метою таких заходів є поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції в Україні, — кажуть організатори.
Ужінформ