Ратушняк закликав відокремити Закарпаття стіною від "бандерівців" через державну мову

Колишній міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк публічно закликав українців до сепаратизму та порушення територіальної цілісності, запропонувавши спорудити в кожній області України стіну, щоб "відгородитися від ненависної київської влади".

Ратушняк закликав відокремити Закарпаття стіною від "бандерівців" через державну мову

Відповідну заяву С.Ратушняк опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Зокрема, екс-мер Ужгорода залишився незадоволеним реєстрацією у Верховній Раді законопроекту №5670, що регулює використання української мови як державної.

"Бендерівці хочуть заборонити нам використовувати рідну мову, для кого моя рідна русинська, для кого польська, румунська, болгарська, єврейська, російська. Я впевнений, що Закарпаття проти таких ініціатив", - заявив Ратушняк. При цьому за суттю мовних законопроектів, що нині перебувають на розгляді в парламенті, таке твердження абсолютно не відповідає дійсності.

На його думку, звичайна спроба внормувати використання державної мови веде країну "до конфронтації і протистояння".

"Якщо Київ буде і далі просувати такі закони, то нам не залишиться нічого, крім як в стилі Трампа будувати стіни кримські, донбаські, чернівецькі, одеські, львівські та відгородитися від ненависної київської влади", - резюмував екс-мер Ужгорода.

Насправді так званою "русинською мовою" С.Ратушняк не володіє, в побуті його розмовною мовою є російська.

Симпатичною С.Ратушняку була влада Віктора Януковича, яку він відстоював на Антимайдані в Ужгороді 25 січня 2014 року, тому тепер він не пропускає жодної можливості, навіть незаконної, аби дестабілізувати ситуацію.

Що суттєво, С.Ратушняк закликає не до зміни влади, яка йому не подобається, в передбаченому законом порядку, а саме до сепаратизму.



СБУ, яка зобов'язана відстежувати заклики до сепаратизму та порушення територіальної цілісності України, наразі на заяву С.Ратушняка не відреагувала.

Нагадаємо, екс-мер Ужгорода С.Ратушняк став скандально відомий в 2009 році, відзначившись антисемітськими висловлюваннями на адресу Арсенія Яценюка.

У грудні 2015 року політик знову оскандалився, покривши матом поліцейських і втікши від них на своєму Mercedes. За це правопорушення Ратушняка досі не покарано.

30 січня 2017р.

Теги: Ратушняк, сепаратизм

Коментарі

Наталка Майстренко 2017-02-01 / 16:56:20
Ідея "націоналізувати" земельну ділянку в/ч "555" в Горянах в порядку перерозподілу награбованих благ на піку невдоволення владою і початком махновщини в Україні - непогана, вписується в сценарій і ніби відповідає духу справедливості, якщо про таку можна говорити в цій ситуації ( я про махновщину).
І тільки хлопцям зі зброєю, які понюхали пороху в реаліях БД, під силу і "по плечу". Але ж Ратушняк через своїх "прибитих" учасників БД почне розхитувати ситуацію і доведе її просто (як кажуть, тупо) до кримінальних розборок. Втратиться ідейне наповнення цього акту реституції.
На жаль ... (щодо реституції) і як добре, що махновщина ще не почалась!!!

Василь 2017-02-01 / 03:36:40
У Рати мама єврейка яка живе у США в браці з євреєєм

123 2017-01-31 / 21:49:03
Його мова наполовину мацкальська!

доктор 2017-01-31 / 21:45:36
Хороший но хворий iзлодiй

свiй 2017-01-31 / 21:43:55
Рата хороший!

Чужий 2017-01-31 / 21:12:35
Ратушняк ще живе? Ця падла давно мала здохнути!

Степан Крук 2017-01-31 / 12:54:43
Шановні! Час від часу Ратушняк намагається привернути до себе увагу неадекватними гидкими заявами: то робить викиди проти єврейства, то видворює із приватного басейну чорношкірого студента, то піариться на особистості Савченко. З огляду на це, конкретний вибрик Рати, котрий всю свою карєру будував на скандалах, вдався. Тільки на цьому ресурсі маємо три десятки коментарів. І Раті абсолютно чхати, що всі вони негативні - головне те, що він нагадав громадськості про своє існування.

селянин 2017-01-31 / 08:45:30
Хлопцям атошникам землі не має.А цей "нев*бенний патріот" "антисиміт",антибандеровець"."антиукраїнець" Ратушняк-який лише любить себе і бабки а все інше призирає- незаконно проихопив усі "555" роздирибанив усю Зогорську/територію савхозу"Ужгородський"/ і частину аеропорта за баббки де ніхто незможе будуватись .Рата плює прями усім в очі.
"555" потрібно віддати під будівницвто АТОшникам а не "раті"

Учасник 2017-01-31 / 08:43:08
Заява Ратушняка ,в даному випадку ,не на захист русиньської (місцевої)мови, а є жорстко направлена проти державної,шо также жорстко не припустимо !
Таких і подібних заяв би не було ,якби в краї була СБУ , і жорстка влада в Києві .На жаль, я пишу ,не вперше ,кондитер розбалансував країну .

pfr 2017-01-31 / 07:59:50
Пропоную всім, у кого є фесбук, поскаржитися у адміністрацію ФБ на дописи й профіль цього виродка Рати. "Неправдиві новини", "Розпалювання ненависті", "Спам" тощо. У нього випадів проти євреїв - Цукенберги на це реагують. Сто-двісті скарг, і Ратушняка забанять.

Трактор женька 2017-01-31 / 07:14:20
Муй колишній босс Серожа видно кокс файний знов із Тенеріфе привюзь і нанюхався

pfr 2017-01-31 / 06:56:27
У нього всі біди дотепер були від сіоністів. Тепер - від галичан. Він психопат просто і все.

Штуль 2017-01-31 / 03:28:02
Тодi навiщо лицемірно застосовувати цей аргумент?

Штулю 2017-01-31 / 02:29:40
Так. Подобається, чи ні, але ця влада стала владою в процесі виборів.

Штуль 2017-01-31 / 01:34:49
Ти диви... "Що суттєво, С.Ратушняк закликає не до зміни влади, яка йому не подобається, в передбаченому законом порядку, а саме до сепаратизму." А ця влада в передбаченому законом порядку прийшла?

Byby 2017-01-30 / 23:15:16
Ta jak vono ( vin ) hvore jakshcho keryvavalo mistomi tak yogo obikralo ......shchos*tyt SBY Nechytu i nevudno a tam de dobrovol*zci zablolyvalu kontrabandny torgivljy iz zonojy ato ......to vidrazy i kruku i zasterezhennja i pogrozy..........y ljydej y jakuh nichogo ne zalushulos* zavzhdu zalushajiet*sja pravo na Majdan

доктор 2017-01-30 / 22:52:42
Воно дурне. Хворе на голову. Скоро весна і в нього загострення.
Лишіть го в покої

До слова 2017-01-30 / 22:23:53
Сволотники Федаки, після загибелі В. Постолакі, по сволочному вирішили спекулятиво "нажитися" на його загибелі (як насправді Постолакі відносився до федаківсько-ратушняківського кодла та їхньої "просвіти" - вони не афішують). Але те, що як він у могилі "перевертається" - лише можна уявити...

До слова 2017-01-30 / 22:04:39
Найдовіренішою особою Ратушняка є голова т. зв. "крайової "просвіти" Павло Федака (молодший, хоч і старший такий самий ), який представляє Ратушняка на всіх виборах, відстоює його всюди. Яка то у біса "просвіта", і де міра продажності?

Вуйко 2017-01-30 / 22:02:06
Цей запроданець кокаіновий і шизофренік довбаний роздеребанив весь Ужгород, стирив навіть басейн що при Чехах громада за свої гроші побудувала і ще галичани і бандерівці шось йому виноваті ?

НОВИНИ: Політика

02:28
/ 14
Авто з послом Угорщини в Україні гасало середмістям Львова з недозволеними проблисковими маячками
13:33
/ 4
Москаль каже, що уряд Гройсмана займається "свинством"
13:14
/ 3
Новий уряд Орбана на першому засіданні прийняв "Меморандум захисту закарпатських угорців"
20:25
/ 5
У ТУКЗ зраділи відкликанню Порошенком законопроекту щодо подвійного громадянства
17:19
/ 3
Порошенко відкликав закон щодо громадянства українців, що брали участь у виборах в інших державах
16:11
/ 4
МЗС України відкликало "закарпатського" консула в Гамбурзі на час службового розслідування
22:26
/ 10
Українофоб Шарій розкрутив скандал з антисемітизмом "закарпатського" консула в Гамбурзі
16:36
/ 20
В Ужгороді п'яний "АТОшник" Ратушняка під дулом автоматів з матюками проривався у військову частину (18+)
16:03
/ 22
Москаль на другому місці в Західній Україні серед голів ОДА за розміром зарплати
02:59
/ 1
В ОБСЄ заперечили необхідність посилення патрулювання в спокійному Закарпатті
05:17
/ 3
Один з лідерів української громади Угорщини незаконно їздив до Криму
02:54
/ 6
Візит премʼєр-міністра України Гройсмана на Закарпаття заплановано на 11 травня
10:35
Про загострення гібридної війни та конфлікт "політик пам’яті" говорили на міжнародній конференції в Ужгороді
06:33
Закарпатці можуть отримати грант на основі "скандальної" ст. 7 закону України "Про освіту"
04:16
/ 12
В Ужгороді за участі високопосадовців країни, що блокує європерспективи України, урочисто відкрили Угорський дім
01:44
/ 8
Чеху, що писав про сепаратистів Донбасу і "проблеми русинів Закарпаття", заборонили в'їзд до України
04:33
/ 2
Рахівська міськрада звернулася до ВР щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
04:02
/ 2
Мовну статтю у законі про освіту не змінюватимуть, готові на конструктив з угорською громадою – МЗС
03:54
/ 5
На Угорщину тиснуть для скасування блокування переговорів між НАТО і Україною – Сійярто
08:09
/ 11
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 5
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС