Ратушняк закликав відокремити Закарпаття стіною від "бандерівців" через державну мову

Колишній міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк публічно закликав українців до сепаратизму та порушення територіальної цілісності, запропонувавши спорудити в кожній області України стіну, щоб "відгородитися від ненависної київської влади".

Ратушняк закликав відокремити Закарпаття стіною від "бандерівців" через державну мову

Відповідну заяву С.Ратушняк опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Зокрема, екс-мер Ужгорода залишився незадоволеним реєстрацією у Верховній Раді законопроекту №5670, що регулює використання української мови як державної.

"Бендерівці хочуть заборонити нам використовувати рідну мову, для кого моя рідна русинська, для кого польська, румунська, болгарська, єврейська, російська. Я впевнений, що Закарпаття проти таких ініціатив", - заявив Ратушняк. При цьому за суттю мовних законопроектів, що нині перебувають на розгляді в парламенті, таке твердження абсолютно не відповідає дійсності.

На його думку, звичайна спроба внормувати використання державної мови веде країну "до конфронтації і протистояння".

"Якщо Київ буде і далі просувати такі закони, то нам не залишиться нічого, крім як в стилі Трампа будувати стіни кримські, донбаські, чернівецькі, одеські, львівські та відгородитися від ненависної київської влади", - резюмував екс-мер Ужгорода.

Насправді так званою "русинською мовою" С.Ратушняк не володіє, в побуті його розмовною мовою є російська.

Симпатичною С.Ратушняку була влада Віктора Януковича, яку він відстоював на Антимайдані в Ужгороді 25 січня 2014 року, тому тепер він не пропускає жодної можливості, навіть незаконної, аби дестабілізувати ситуацію.

Що суттєво, С.Ратушняк закликає не до зміни влади, яка йому не подобається, в передбаченому законом порядку, а саме до сепаратизму.



СБУ, яка зобов'язана відстежувати заклики до сепаратизму та порушення територіальної цілісності України, наразі на заяву С.Ратушняка не відреагувала.

Нагадаємо, екс-мер Ужгорода С.Ратушняк став скандально відомий в 2009 році, відзначившись антисемітськими висловлюваннями на адресу Арсенія Яценюка.

У грудні 2015 року політик знову оскандалився, покривши матом поліцейських і втікши від них на своєму Mercedes. За це правопорушення Ратушняка досі не покарано.

30 січня 2017р.

Теги: Ратушняк, сепаратизм

Коментарі

Наталка Майстренко 2017-02-01 / 16:56:20
Ідея "націоналізувати" земельну ділянку в/ч "555" в Горянах в порядку перерозподілу награбованих благ на піку невдоволення владою і початком махновщини в Україні - непогана, вписується в сценарій і ніби відповідає духу справедливості, якщо про таку можна говорити в цій ситуації ( я про махновщину).
І тільки хлопцям зі зброєю, які понюхали пороху в реаліях БД, під силу і "по плечу". Але ж Ратушняк через своїх "прибитих" учасників БД почне розхитувати ситуацію і доведе її просто (як кажуть, тупо) до кримінальних розборок. Втратиться ідейне наповнення цього акту реституції.
На жаль ... (щодо реституції) і як добре, що махновщина ще не почалась!!!

Василь 2017-02-01 / 03:36:40
У Рати мама єврейка яка живе у США в браці з євреєєм

123 2017-01-31 / 21:49:03
Його мова наполовину мацкальська!

доктор 2017-01-31 / 21:45:36
Хороший но хворий iзлодiй

свiй 2017-01-31 / 21:43:55
Рата хороший!

Чужий 2017-01-31 / 21:12:35
Ратушняк ще живе? Ця падла давно мала здохнути!

Степан Крук 2017-01-31 / 12:54:43
Шановні! Час від часу Ратушняк намагається привернути до себе увагу неадекватними гидкими заявами: то робить викиди проти єврейства, то видворює із приватного басейну чорношкірого студента, то піариться на особистості Савченко. З огляду на це, конкретний вибрик Рати, котрий всю свою карєру будував на скандалах, вдався. Тільки на цьому ресурсі маємо три десятки коментарів. І Раті абсолютно чхати, що всі вони негативні - головне те, що він нагадав громадськості про своє існування.

селянин 2017-01-31 / 08:45:30
Хлопцям атошникам землі не має.А цей "нев*бенний патріот" "антисиміт",антибандеровець"."антиукраїнець" Ратушняк-який лише любить себе і бабки а все інше призирає- незаконно проихопив усі "555" роздирибанив усю Зогорську/територію савхозу"Ужгородський"/ і частину аеропорта за баббки де ніхто незможе будуватись .Рата плює прями усім в очі.
"555" потрібно віддати під будівницвто АТОшникам а не "раті"

Учасник 2017-01-31 / 08:43:08
Заява Ратушняка ,в даному випадку ,не на захист русиньської (місцевої)мови, а є жорстко направлена проти державної,шо также жорстко не припустимо !
Таких і подібних заяв би не було ,якби в краї була СБУ , і жорстка влада в Києві .На жаль, я пишу ,не вперше ,кондитер розбалансував країну .

pfr 2017-01-31 / 07:59:50
Пропоную всім, у кого є фесбук, поскаржитися у адміністрацію ФБ на дописи й профіль цього виродка Рати. "Неправдиві новини", "Розпалювання ненависті", "Спам" тощо. У нього випадів проти євреїв - Цукенберги на це реагують. Сто-двісті скарг, і Ратушняка забанять.

Трактор женька 2017-01-31 / 07:14:20
Муй колишній босс Серожа видно кокс файний знов із Тенеріфе привюзь і нанюхався

pfr 2017-01-31 / 06:56:27
У нього всі біди дотепер були від сіоністів. Тепер - від галичан. Він психопат просто і все.

Штуль 2017-01-31 / 03:28:02
Тодi навiщо лицемірно застосовувати цей аргумент?

Штулю 2017-01-31 / 02:29:40
Так. Подобається, чи ні, але ця влада стала владою в процесі виборів.

Штуль 2017-01-31 / 01:34:49
Ти диви... "Що суттєво, С.Ратушняк закликає не до зміни влади, яка йому не подобається, в передбаченому законом порядку, а саме до сепаратизму." А ця влада в передбаченому законом порядку прийшла?

Byby 2017-01-30 / 23:15:16
Ta jak vono ( vin ) hvore jakshcho keryvavalo mistomi tak yogo obikralo ......shchos*tyt SBY Nechytu i nevudno a tam de dobrovol*zci zablolyvalu kontrabandny torgivljy iz zonojy ato ......to vidrazy i kruku i zasterezhennja i pogrozy..........y ljydej y jakuh nichogo ne zalushulos* zavzhdu zalushajiet*sja pravo na Majdan

доктор 2017-01-30 / 22:52:42
Воно дурне. Хворе на голову. Скоро весна і в нього загострення.
Лишіть го в покої

До слова 2017-01-30 / 22:23:53
Сволотники Федаки, після загибелі В. Постолакі, по сволочному вирішили спекулятиво "нажитися" на його загибелі (як насправді Постолакі відносився до федаківсько-ратушняківського кодла та їхньої "просвіти" - вони не афішують). Але те, що як він у могилі "перевертається" - лише можна уявити...

До слова 2017-01-30 / 22:04:39
Найдовіренішою особою Ратушняка є голова т. зв. "крайової "просвіти" Павло Федака (молодший, хоч і старший такий самий ), який представляє Ратушняка на всіх виборах, відстоює його всюди. Яка то у біса "просвіта", і де міра продажності?

Вуйко 2017-01-30 / 22:02:06
Цей запроданець кокаіновий і шизофренік довбаний роздеребанив весь Ужгород, стирив навіть басейн що при Чехах громада за свої гроші побудувала і ще галичани і бандерівці шось йому виноваті ?

НОВИНИ: Політика

11:30
Олімпійський день буде в Ужгороді 23 червня
15:03
/ 9
Київський очільник закарпатських "слуг" розпочав "війну" проти "місцевих" з "Рідного Закарпаття" (ДОКУМЕНТ)
05:14
/ 18
Заступник мера Ужгорода Шимон намагається усунути з посади іншого заступника (ДОКУМЕНТ)
04:19
/ 10
Віктор Пащенко: "Не особистості визначають хід історії, а конкретні умови висувають на авансцену ті чи інші особистості"
20:35
/ 30
Ті, хто підтримують ідею "окремішності" Мукачівської ГКЄ, роблять це не просто так, — о. Василь Мандзюк
10:40
/ 1
Київський апеляційний суд залишив у силі арешт 127 га землі Медведчука на Закарпатті
05:58
/ 4
Угорщина знову відряджає на Закарпаття посадовця, якому заборонено в’їзд в Україну
23:36
/ 1
Наступного тижня ВР голосуватиме законопроєкт про криміналізацію контрабанди
22:43
/ 3
Україна через пів року нарешті дозволила Угорщині призначити генконсулів на Закарпатті
16:34
/ 2
Україна та Словаччина у найближчому часі розблокують роботу аеропорту "Ужгород"
22:22
/ 7
Оприлюднено пофракційне голосування депутатів Закарпатської обласної ради, які "провалили" питання Великоберезнянської школи-інтернату
09:36
/ 2
На Закарпатті скасували посвідки вірмену й росіянину із "санкційного" списку РНБО
17:47
/ 8
Голова Закарпатської ОДА представив свого нового заступника Добромільського
23:40
/ 18
На Закарпатті партія Медведчука влаштувала автопробіг з забороненою комуністичною символікою
16:52
/ 8
Антиугорські листівки у Берегові розклеювали мешканці Дніпра та Києва
14:01
/ 42
Звернення громадськості Закарпаття до Папи Римського
19:45
/ 1
20 травня відбудеться друге засідання другої сесії Закарпатської облради
21:10
Від провокацій до популізму: чи є політичне майбутнє в угорської партії FIDESZ після виключення з більшості Європарламенту?
16:36
/ 12
Десакралізація влади як шанс до реального самоврядування
23:08
/ 4
Поліція розслідує факт порушення рівноправності громадян провокаторами у Берегові
19:16
/ 32
ФОТОФАКТ. У Берегові влаштували чергову "антиугорську" провокацію з неукраїнськими помилками
23:20
/ 26
У понеділок на Закарпаття прибуде словацький ієрарх, що є противником єдності греко-католиків України
14:25
/ 32
Спроби греко-католиків Закарпаття об'єднатися з УГКЦ придушують угорці та словаки, - експерт
15:44
Очільника закарпатських "слуг" покарають максимальним штрафом – рішення фракції