Ратушняк закликав відокремити Закарпаття стіною від "бандерівців" через державну мову

Колишній міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк публічно закликав українців до сепаратизму та порушення територіальної цілісності, запропонувавши спорудити в кожній області України стіну, щоб "відгородитися від ненависної київської влади".

Ратушняк закликав відокремити Закарпаття стіною від "бандерівців" через державну мову

Відповідну заяву С.Ратушняк опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Зокрема, екс-мер Ужгорода залишився незадоволеним реєстрацією у Верховній Раді законопроекту №5670, що регулює використання української мови як державної.

"Бендерівці хочуть заборонити нам використовувати рідну мову, для кого моя рідна русинська, для кого польська, румунська, болгарська, єврейська, російська. Я впевнений, що Закарпаття проти таких ініціатив", - заявив Ратушняк. При цьому за суттю мовних законопроектів, що нині перебувають на розгляді в парламенті, таке твердження абсолютно не відповідає дійсності.

На його думку, звичайна спроба внормувати використання державної мови веде країну "до конфронтації і протистояння".

"Якщо Київ буде і далі просувати такі закони, то нам не залишиться нічого, крім як в стилі Трампа будувати стіни кримські, донбаські, чернівецькі, одеські, львівські та відгородитися від ненависної київської влади", - резюмував екс-мер Ужгорода.

Насправді так званою "русинською мовою" С.Ратушняк не володіє, в побуті його розмовною мовою є російська.

Симпатичною С.Ратушняку була влада Віктора Януковича, яку він відстоював на Антимайдані в Ужгороді 25 січня 2014 року, тому тепер він не пропускає жодної можливості, навіть незаконної, аби дестабілізувати ситуацію.

Що суттєво, С.Ратушняк закликає не до зміни влади, яка йому не подобається, в передбаченому законом порядку, а саме до сепаратизму.



СБУ, яка зобов'язана відстежувати заклики до сепаратизму та порушення територіальної цілісності України, наразі на заяву С.Ратушняка не відреагувала.

Нагадаємо, екс-мер Ужгорода С.Ратушняк став скандально відомий в 2009 році, відзначившись антисемітськими висловлюваннями на адресу Арсенія Яценюка.

У грудні 2015 року політик знову оскандалився, покривши матом поліцейських і втікши від них на своєму Mercedes. За це правопорушення Ратушняка досі не покарано.

30 січня 2017р.

Теги: Ратушняк, сепаратизм

Коментарі

Наталка Майстренко 2017-02-01 / 16:56:20
Ідея "націоналізувати" земельну ділянку в/ч "555" в Горянах в порядку перерозподілу награбованих благ на піку невдоволення владою і початком махновщини в Україні - непогана, вписується в сценарій і ніби відповідає духу справедливості, якщо про таку можна говорити в цій ситуації ( я про махновщину).
І тільки хлопцям зі зброєю, які понюхали пороху в реаліях БД, під силу і "по плечу". Але ж Ратушняк через своїх "прибитих" учасників БД почне розхитувати ситуацію і доведе її просто (як кажуть, тупо) до кримінальних розборок. Втратиться ідейне наповнення цього акту реституції.
На жаль ... (щодо реституції) і як добре, що махновщина ще не почалась!!!

Василь 2017-02-01 / 03:36:40
У Рати мама єврейка яка живе у США в браці з євреєєм

123 2017-01-31 / 21:49:03
Його мова наполовину мацкальська!

доктор 2017-01-31 / 21:45:36
Хороший но хворий iзлодiй

свiй 2017-01-31 / 21:43:55
Рата хороший!

Чужий 2017-01-31 / 21:12:35
Ратушняк ще живе? Ця падла давно мала здохнути!

Степан Крук 2017-01-31 / 12:54:43
Шановні! Час від часу Ратушняк намагається привернути до себе увагу неадекватними гидкими заявами: то робить викиди проти єврейства, то видворює із приватного басейну чорношкірого студента, то піариться на особистості Савченко. З огляду на це, конкретний вибрик Рати, котрий всю свою карєру будував на скандалах, вдався. Тільки на цьому ресурсі маємо три десятки коментарів. І Раті абсолютно чхати, що всі вони негативні - головне те, що він нагадав громадськості про своє існування.

селянин 2017-01-31 / 08:45:30
Хлопцям атошникам землі не має.А цей "нев*бенний патріот" "антисиміт",антибандеровець"."антиукраїнець" Ратушняк-який лише любить себе і бабки а все інше призирає- незаконно проихопив усі "555" роздирибанив усю Зогорську/територію савхозу"Ужгородський"/ і частину аеропорта за баббки де ніхто незможе будуватись .Рата плює прями усім в очі.
"555" потрібно віддати під будівницвто АТОшникам а не "раті"

Учасник 2017-01-31 / 08:43:08
Заява Ратушняка ,в даному випадку ,не на захист русиньської (місцевої)мови, а є жорстко направлена проти державної,шо также жорстко не припустимо !
Таких і подібних заяв би не було ,якби в краї була СБУ , і жорстка влада в Києві .На жаль, я пишу ,не вперше ,кондитер розбалансував країну .

pfr 2017-01-31 / 07:59:50
Пропоную всім, у кого є фесбук, поскаржитися у адміністрацію ФБ на дописи й профіль цього виродка Рати. "Неправдиві новини", "Розпалювання ненависті", "Спам" тощо. У нього випадів проти євреїв - Цукенберги на це реагують. Сто-двісті скарг, і Ратушняка забанять.

Трактор женька 2017-01-31 / 07:14:20
Муй колишній босс Серожа видно кокс файний знов із Тенеріфе привюзь і нанюхався

pfr 2017-01-31 / 06:56:27
У нього всі біди дотепер були від сіоністів. Тепер - від галичан. Він психопат просто і все.

Штуль 2017-01-31 / 03:28:02
Тодi навiщо лицемірно застосовувати цей аргумент?

Штулю 2017-01-31 / 02:29:40
Так. Подобається, чи ні, але ця влада стала владою в процесі виборів.

Штуль 2017-01-31 / 01:34:49
Ти диви... "Що суттєво, С.Ратушняк закликає не до зміни влади, яка йому не подобається, в передбаченому законом порядку, а саме до сепаратизму." А ця влада в передбаченому законом порядку прийшла?

Byby 2017-01-30 / 23:15:16
Ta jak vono ( vin ) hvore jakshcho keryvavalo mistomi tak yogo obikralo ......shchos*tyt SBY Nechytu i nevudno a tam de dobrovol*zci zablolyvalu kontrabandny torgivljy iz zonojy ato ......to vidrazy i kruku i zasterezhennja i pogrozy..........y ljydej y jakuh nichogo ne zalushulos* zavzhdu zalushajiet*sja pravo na Majdan

доктор 2017-01-30 / 22:52:42
Воно дурне. Хворе на голову. Скоро весна і в нього загострення.
Лишіть го в покої

До слова 2017-01-30 / 22:23:53
Сволотники Федаки, після загибелі В. Постолакі, по сволочному вирішили спекулятиво "нажитися" на його загибелі (як насправді Постолакі відносився до федаківсько-ратушняківського кодла та їхньої "просвіти" - вони не афішують). Але те, що як він у могилі "перевертається" - лише можна уявити...

До слова 2017-01-30 / 22:04:39
Найдовіренішою особою Ратушняка є голова т. зв. "крайової "просвіти" Павло Федака (молодший, хоч і старший такий самий ), який представляє Ратушняка на всіх виборах, відстоює його всюди. Яка то у біса "просвіта", і де міра продажності?

Вуйко 2017-01-30 / 22:02:06
Цей запроданець кокаіновий і шизофренік довбаний роздеребанив весь Ужгород, стирив навіть басейн що при Чехах громада за свої гроші побудувала і ще галичани і бандерівці шось йому виноваті ?

НОВИНИ: Політика

14:36
/ 39
В Ужгороді генконсульство Угорщини самовільно встановило провокативний імперський пам'ятник
07:43
/ 5
Москаль у Берегові провів нараду без преси і світла – ЗМІ
09:45
/ 5
Уроки Карпатської України
09:14
/ 43
Інтереси Зеленського в ужгородській ОВК представляє звільнений за пиятику екс-очільник ДАІ, що носив "георгіївську" стрічку (ДОКУМЕНТИ)
10:12
/ 10
Ужгородські листи Порошенка можуть бути прихованою агітацією - ОПОРА
01:49
На Закарпатті 21 кандидат у президенти делегував членів ДВК
18:02
/ 11
В Ужгороді у поштових скриньках містяни знаходять "листи від Президента"
08:35
/ 7
Угорці Ужгорода вперше відзначили річницю своєї революції не біля Петефі
10:12
/ 9
ФОТОФАКТ. На площі Петефі в Ужгороді монтують сцену для Порошенка
10:18
"Земан у квадраті": чому словацькі вибори можуть принести неприємний сюрприз Україні
17:33
/ 38
Очільницю фракції КМКС Берегова за незаконний перетин кордону суд оштрафував на 3,4 тис грн
08:37
/ 5
Професор-славіст з Австрії Міхаель Мозер в Ужгороді: "Мова, яка може об'єднати всіх русинів, – українська"
07:59
/ 34
Порошенко на Закарпатті "відкриє" аеропорт, візьме участь в економічному форумі і побуває на Красному полі
10:53
До поліції Закарпаття надійшло 87 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства
09:49
/ 17
За спробу перетину кордону за угорським паспортом керівниця фракції КМКС у Берегівській міськраді відповість у суді
10:18
/ 2
Політв’язня Івана Мирона нагородили "Золотим ведмедиком"
21:00
/ 5
Професор-мовознавець з Відня прочитає лекцію "Чи існує "русинська мова"?"
10:48
В Івано-Франківську затримали двох студентів із Закарпаття, які, ймовірно, розмальовували стіни будинків
07:31
/ 19
Член фракції Порошенка в парламенті Брензович: "Закарпатські угорці в першому турі не підтримають жодного з кандидатів"
07:09
/ 7
В Ужгороді на зустріч кандидата Бойка з активом закарпатських угорців не пустили журналістку "UA:Закарпаття" – ОПОРА
07:03
/ 2
Під час засідання ОВК 69 у Мукачеві двічі викликали поліцію – ОПОРА
07:40
/ 3
Клімкін хоче продовження до 5 років перехідного періоду виконання для угорців мовної статті закону про освіту
07:55
/ 147
Не втратьмо шанс. Закарпатська "Просвіта" підтримала Гриценка
18:09
/ 13
Порошенко призначив головою Великоберезнянської РДА Василя Кірика
15:58
/ 2
Протягом лютого Закарпаття відвідали три кандидати на пост Президента