У Хусті вандали спаплюжили стелу "Герої не вмирають". Поліція та СБУ бездіють

У четвер, 26 січня, у Хусті зловмисники пошкодили стелу Героям Небесної Сотні біля Хустського краєзнавчого музею, яку встановили активісти ГО «Фойта» у листопаді 2015 року. Біля неї неодноразово проводилися різні заходи із вшанування Героїв Майдану. Краяни там віддавали шану полеглим захисникам нашої держави.

У Хусті вандали спаплюжили стелу "Герої не вмирають". Поліція та СБУ бездіють

Про акт вандалізму у соціальній мережі Фейсбук повідомив очільник ГО «Фойта» Іван Куделя, повідомляє zakarpatpost.net.

«На встановленiй нами мемореальнiй стрiчцi бiля музею “Небесна сотня” в словах «герої не вмирають», якимись покидьками було вирвано частку «не», – зазначив І.Куделя.

Наразі громадське об’єднання вже працює над усуненням дефекту.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, акти вандалізму, що мають антиукраїнський характер, у Хусті останнім часом стали системними.

Зокрема, буквально днями кремлівсько-"русинський" прапор намалювали на огорожі школи, де проголошено Карпатську Україну. 

Попри те, що подібні випадки вже пішли на десятки, поліція та СБУ жодного разу не виявили зловмисників.

 

Фото Віктора Четова

27 січня 2017р.

Теги: вандали, Небесна сотня, Хуст

Коментарі

пенсіонер 27.01.2017 / 11:27:20

Буде відеоспостереження в містах на кожному кроці - буде результат. Все інше - декларації...

Patriot 27.01.2017 / 11:21:11
Та справа в тому що хустські мусора лише і вміють, що кришувати теми і побиратись у підприємців, на щось путьове вони не здатні! А з сбушників там один ся лишив неборак на все про все. Чим думало їх начальство коли закрили райвідділ сбу - одному богу відомо.

Сільвія 27.01.2017 / 11:12:15
Сміх і сльози(( на вотчині Валерія Лунченка вже не вперше відбувається таке нахабство то із сепаратистськими нахилами, а тепер і з пам’яттю про людей які віддали життя в надії на краще майбутнє. Дивує і бездіяльність поліції, а майже кожен в області знає що Стефанишин є ставлеником Лунченка. Думка одна або ж поліція зайнята кришуванням і не має часу на пошук дрібних хуліганів, або ж хтось навмисно капустить головному поліціянту, натякаючи на короткорукість і не вміння приборкати навіть дрібне хуліганство. Такими темпами скоро розмалюють і головну будівлю обласної поліції. Але це вже має бути для них справою честі.
А наразі поліція програє хуліганам з рахунком десь 5:0. так і хочеться заспівати «Какая боль, какая боль Хулігани Стефанишин п’ять ноль»(

Глог 27.01.2017 / 09:19:19
Таке враження, що Хуст як" столицю Карпатської України" штучно принижують в очах народу. А правоохоронні органи не діють, бо в них керівництво таке не долуге.

НОВИНИ: Політика

23:44
/ 3
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 8
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 3
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
» Всі новини