ГОЛОСУВАННЯ ПО ТИМОШЕНКО ПЕРЕНЕСЛИ НА СЕРЕДУ

Засідання Верховної Ради продовжиться в середу о 10:00 ранку.
Про це заявив голова Верховної ради Арсеній Яценюк з трибуни Верховної Ради.

ГОЛОСУВАННЯ ПО ТИМОШЕНКО ПЕРЕНЕСЛИ НА СЕРЕДУ

Він також зазначив, що зараз "пройдуть політичні консультації за участю президента".

Яценюк також висловив думку, що Президент Віктор Ющенко внесе нове подання до Верховної Ради щодо кандидатури прем’єра.

"Пропозиція наступна: вони (лідери фракцій і президент) проведуть консультації. В межах Конституційної процедури президентом буде прийнято рішення щодо подання кандидатури на пост прем'єра", - зазначив Яценюк.

Він також назвав "жахливою ситуацію, коли в голови Верховної Ради карточку витягують з машини по голосуванню. Це було голосування по поверненню до голосування".

Відповідаючи на репліки представників партії регіонів щодо недотримання регламенту він сказав: "По регламенту, я готовий з вами посперечатися. Разом будемо вивчати".

Українська правда
11 грудня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 2
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
» Всі новини