Що цікаво, раніше в основному травмувалися люди на підприємствах, де робота пов’язана з підвищеною небезпекою. За 11 місяців поточного року, натомість, у цій сфкрі помітного зменшилась кількість нещасних випадків. Для прикладу: на підприємствах деревообробної галузі – із 17 до 3; автодорожньої – з 4 до 2; будівництві – з 3 до 1; в енергетиці – з 1 до 0; на підприємствах газової промисловості – від 1 до 0; у ЖКГ-1 – від 1 до 0. У лісовій та гірничій галузях ситуація в цьому плані така ж, як і торік, - по одному нещасному випадку.
У той же час зростання рівня травматизму несподівано спостерігається у соціально-побутовій сфері – із 7 до 9 випадків, у легкій промисловості і ЖКГ-2 (водопровідно-каналізаційні господарства) – від 0 до 1 і в машинобудуванні – з 6 до 8.
Якщо проаналізувати смертельні випадки, то причиною їх настання здебільшого були людська безпечність і недотримання вимог охорони праці. Із п’яти таких випадків три сталися внаслідок дорожньо-транспортних пригод. На приватному підприємстві «Зодіак і К-2» у Мукачеві на початку року вантажний автомобіль задавив охоронця. Машина давала задній хід. Водій не пересвідчився, чи позаду немає людей, а потерпілий не відійшов на безпечну дистанцію. Тому трагедії не вдалося уникнути. У випадку, який мав місце у столярному цеху ТДВ «Виробничо-торгове підприємство» в Ужгороді, де від уламків фрези загинув молодий столяр. Не обійшлося без нехтування правилами безпечної поведінки на виробництві і трагедії, яка трапилася з лісорубом, працівником одного з приватних підприємців, під час лісосічних робіт, та водіями вантажівок, котрі потрапили у ДТП, повідомляють в управлінні Держпраці в Закарпатській області.
Степан Крук 2016-12-29 / 14:44:42
Травматизм - показник бурного розвитку промисловості в краї! На жаль - це жарт1