Нагадаємо, що кінцевим результатом занять мав стати готовий виріб (сорочка) у кожного учасника. Протягом року відбувалися регулярні заняття в студії, вправляння у вишиванні різними техніками, детальне вивчення стародавніх сорочок із фондової колекції музею.
Кропітка і наполеглива робота принесла чудові результати – автентичні сорочки, виготовлені власноруч учасницями музейної студії, що вчора, 28 грудня найактивніші вишивальниці презентували громадськості. Найбільше здивувала Тетяна Заводяк, якій вдалося відтворити сорочку з Іршавського району та вишити дві сукні у етностилі із традиційними орнаментами. До речі, у одній із суконь Тетяна взяла участь у параді наречених, що вже кілька років поспіль відбувається в Ужгороді.
Натхнення, навички та знання вклали в свої бойківські сорочки й Галина Мунчак та Вікторія Співак, які були своєрідним «двигуном» студії та разом із майстринею Тетяною Когутич налаштовували всіх учасників на продуктивну працю.
На цьому робота студії не закінчується, в наступному році музейні працівники разом з майстринею розпочнуть новий набір, щоб всі бажаючі змогли долучитися до важливої справи – пізнання вишивальних традицій нашого краю, їх популяризації та відтворення, повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.