Тож в Україні створили електронну платформу, на якій підприємства та громадські організації можуть презентувати свої проекти, товари та послуги. Це надасть комфортний вільний доступ для споживачів за допомогою єдиного ресурсу.
Сергій ЛУЦЮК, голова комітету з підтримки та розвитку електронної платформи
Товаровиробники, підприємства розміщають інформацію про свої товари рта послуги на платформі. Таким чином громадяни України мають можливість мати доступ до цих товарів та послуг в будь-якій точці України. Що стосується громадських організацій, то з допомогою цієї платформи вони можуть реально вплинути на, реально реалізувати свої програми, свої основні цілі заради яких вони були створені. Навчальні заклади можуть прийняти участь у підготовці фахівців абсолютно різнопрофільних для реалізації такого великого проекту.
Створення такої платформи сприятиме активній взаємодії держави, бізнесу та суспільства, — зазначають експерти. Також надасть нові можливості для розвитку малого та середнього підприємництва та створення нових робочих місць. За словами розробників, вона збільшить контакти між виробниками товарів і послуг та споживачами всередині країни і за її межами.
Владислав СИМЧУК, незалежний експерт з цифрової економіки
Це нова тенденція, яка вже об’єднує суспільство, як наші соціальні мережи, не тільки бізнес, як певні платформи, там краундфаундінгові, або платформи для спілкування бізнесу, вона об’єднує всі сегменти: і державу, і суспільство, і бізнес на одній комунікативній платформі, де вони вже взаємодіють за допомогою набору певних електронних інструментів.
Електронна платформа наразі знаходиться на стадії активного тестування. Розробники планують офіційно впроваджувати її після Нового Року.
Ужінформ