Завтра в Ужгороді відбудеться розгляд "хабарницької" справи декана УжНУ

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор

Завтра в Ужгороді відбудеться розгляд "хабарницької" справи декана УжНУ

У середу, 30 листопада, о 14:00, в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатської області під головуванням судді Олега Придачука має відбутися чергове засідання у резонансній справі щодо декана факультету здоров'я людини ДВНЗ «УжНУ» Олени Дуло, яку разом з її заступницею Наталією Бондарчук, затримали під час одержання хабара в сумі 5 тисяч гривень за сприяння в оформлені академічної відпустки студенту-інваліду для його невідрахування.

Наразі у цій справі триває стадія допиту свідків.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на судовому засіданні 21 вересня обвинуваченому декану обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту (в нічний час 23:00 - 6:00).

На думку В.Грегора, О.Дуло фактично визнала свою вину у вимаганні хабару за сприяння в оформлені академічної відпустки студенту-інваліду, цинічно зазначивши на своїй сторінці в Фейсбук: "Спроба перетворити факт надання добровільної допомоги факультетові ( 5 тис. грн. на встановлення 2-х вакуумних вікон в аудиторію № 17, яка знаходиться в жахливому стані і підлягає ремонту) на спробу хабарництва є недолугою і нікчемною".

 

29 листопада 2016р.

Теги: хабар, Олена Дуло

Коментарі

викладач ужну 2017-12-01 / 15:23:26
пане грегор ідіть шукати корупцію на стоматологічний факультет та в ректорат там роботи не початий край

викладач 2016-12-03 / 11:33:05
Підступний вчинок.який приготовлений безпідставно декану факультету здоров"я людини може зробити особа,яка здатна на зло,зраду,підлість та смерть.

мама випускниці 2016-12-03 / 10:13:15
випадкова видалено букву- е

мама випускниці 2016-12-03 / 09:52:31
До ужгородця
Добро і правда перемагає зло.
Краще гірка правда.ніж солодка брехня.
У розгляді справи щодо дкана факультету все зафіксовано:правду і брехню.
Ознайомтеся в ютубі - справа Дуло сфальшована (особливо за 1 листопада 2016 року- допит головного свідка), можна і дальше дивитися допити свідків.

Леся 2016-12-02 / 18:00:23
Ми самі винні в тому, що беруть хабарі, ми ж до цього і привчили, а тепер, як то кажуть, що маємо, те маємо.
Але деякі особи (викладачі УЖНУ, ПГК УЖНУ) дуже вже ОФІГІЛИ, тому що роблять так, що "мусиш" платити, щоб здати залік/екзамен і зберегти своє місце

ужгородець 2016-12-02 / 12:41:26
мама випусниці не відстороняє лише суд, а він у нас самий гуманний: бабло перемагає зло

суд 2016-12-02 / 12:39:34
Наступне засідання 20 грудня о 15:00

викладач 2016-12-01 / 09:39:26
Невже у викладача немає більше чого написати. що він повторює коментар іншої людини "БРЕХНЕЮ ДАЛЕКО НЕ ЗАЙДЕШ?"

мама випускниці 2016-12-01 / 09:27:54
Не треба бути великим професіоналом щоб зрозуміти,що справа ДУЛО сфабрикована.
Якби були підстави,то давно б відсторонили від посади.

викладач 2016-11-30 / 20:45:03
Викладач)))брехнею далеко не зайдеш - то факт! Тому, не брешіть!

мама випускниці 2016-11-30 / 18:59:38
Чому про шантажистку нічого не пишете?
На відео все пояснено.
Хтось спішить зайняти цю посаду!!!!!!
Ганьба.що ви готові на такий підлий вчинок!!!!
Невже ви всі такі чесні,що лише її одну звинувачуєте?
Щодо Ващука. то він для вас створив усі умови праці в. університеті.де ви грієте крісло,щоб не стало холодне

Випускник 2016-11-30 / 12:08:21
Не відсторонив тому, що немає механізму як її відсторонити, інакше б вона давно вже не була в університеті. погоджуюсь зі студентом в цьому питанні, в університеті йде реогрганізація і вона своєї посади позбудеться.
Дуло - ващуковський кадр, а він саме таких набирав як сам - хабарників і підлабузників. Про розцінки в дуло на факультеті всі знають

Штирлиц 2016-11-30 / 11:33:01
Штирлиц открыд окно. Из окна дуло... Штирлиц закрыл окно. Дуло исчезло!!!

Ужгородцю 2016-11-30 / 09:08:05
Тому, що чудово знає ситуацію. Чому ремонтом аудиторій мають займатися викладачі? В Університеті нема коштів? Думаєте ?

Степан Крук 2016-11-29 / 20:49:43
Та невинувата вона, він сам прийшов! Треба відпустити. Файна!

студент 2016-11-29 / 20:45:16
Дулі зобсталося трохи більше місяця до ліквідації її посади в зв'язку з реорганізацією. Ректор робить правильно. Майте терпіння

ужгородець 2016-11-29 / 20:39:27
те що суд в нас самий гуманий то всі знають, але чому ректор УжНУ не відсторонив її від посади по сьогоднішній день? Чи він за одно з нею в корупційних схемах? Ганьба на все Закарпаття і освіту в цілому!

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком