На хабарі у 5 тис грн затримано декана факультету здоров'я людини УжНУ та її заступника

Прокуратурою Закарпатської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Закарпатській області викрито під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 5 тис.грн. декана факультету здоров`я людини ДВНЗ «УжНУ» та її заступника.

На хабарі у 5 тис грн затримано декана факультету здоров'я людини УжНУ та її заступника

Вказані кошти педагоги отримали за сприяння у невідрахуванні студента з навчання. 

Наразі розпочато  кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Тривають першочергові слідчі дії спрямовані на документування протиправної діяльності декана на його заступника, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як зазначено на офіційному сайті УжНУ, деканом факультету здоров'я людини є кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри фізичної реабілітації Олена Дуло.

 

08 липня 2016р.

Теги: хабар, затримання, декан, УжНУ

Коментарі

Павло Роглан 2016-07-15 / 14:09:24
Яку міру покарання понесе жінка шантажистка,яка хоче загубити життя невинної людини (декана факультету)?

Павло Роглан 2016-07-13 / 17:32:29
Які докази? Скиньте,будь ласка,посилання на відео.

Іван Сусла 2016-07-12 / 18:13:55


Оберіть один нік і коментуйте під ним. Видалено кілька коментарів під різними ніками, написані з однієї ай-пі адреси з метою створення масового обговорення у заданому руслі. Адмін


Павло Роглан 2016-07-12 / 18:07:58
Які докази?

неужну 2016-07-10 / 00:25:51
Перестаньте коментувати замовну підставу.Декан факультету дуже порядна жінка, заерніть свою увагу на розквіт факультету.Коментарі про протилежне-маячня.

О.Д. 2016-07-09 / 15:37:52
Не підписуйтеся як "УжНУ", бо ви надзвичайно безграмотні і в такий спосіб дискредитуєте виш.

Це не плітки, а офіційна інформація.

УжНУ 2016-07-09 / 14:45:43
Це дуже прикра інформація!!! Прохання до Всіх не розмножувати "плітки"
Покишо нічого не доведено, триває слідцтво. Це можливо правдива інформація а можливо і підстава і тд.
Нехай кожен спочатку прослідкує за своїми діями, вчинками а потім за іншими.
Коли буде конкретне рішення Суду тоді можна буде щось коментувати.

Іван 2016-07-09 / 11:44:16
Тичут та тичуть тоті гроші за тупаків лінивих їх батьки, учитися, та де ньит.... Вигнати до чорта лінтюхів, бо дістануть диплом а пак кідь мають родичів та ще файну роботу, так порядку і компетентності нигда не буде.

Люся 2016-07-09 / 08:45:53
У Міжгірському медучилищу ниє ни одного студента за якого би при вступі не дали 2 штуки на платне і до 5 штук на безплатне. (Я про долари) А ви з такими мелочами....

студент 2016-07-08 / 23:13:05
на стоматологічному декан Костенко бере по 3-5 тисяч доларів То його чомусь ніхто не ловить

Невідомий 2016-07-08 / 22:54:03

випускник 2016-07-08 / 22:37:22
Із публікацій ЗМІ " 8 вересня 2011р., співробітники УБОЗ УМВС України в Закарпатській області під час отримання хабаря затримали декана факультету романо-германської філології Ужгородського національного університету Мирославу Фабіан." І чим закінчилося?вона сьогодні викладач УжНУ!!!Ха-ха !!!Абітурієнти майте це на увазі,вони(такі як Фабіян) продаються і Їм все сходить з рук.

Дідо 2016-07-08 / 21:41:23
Кажуть шо уна коханка і любаскам самого Федьки Ващука била???????

ужгородець 2016-07-08 / 21:13:13
нічого їм не буде.згадайте Офіцинського,Мікловду,одіозну викладачку з факультету романо-германської філології.Вони не мають морального права бути викладачами ,але це не про УЖНУ.

Пшонка 2016-07-08 / 19:36:14
Керівництво УжНУ тут ні до чого. Такі кадри повсюду. Просто познімайте інтервю і проморолики з цією дамою з сайту універу і медіацентру - бо смішно: "міс корупція пропагує ф-т і запрошує на навчання".

Кавка 2016-07-08 / 17:50:45
Вона не ділилася

Цікаво 2016-07-08 / 17:40:31
Просто зводять рахунки! Смішно коли керівництво краде сотнями тисяч і їм за це нічого, а тут 200 баксів та такий резонанс. Очко замилювання. луценко видимість роботи показує.

Людина 2016-07-08 / 17:27:13
Ващуківські кадри ніяк не навчаться жити по новому. Як тоді навчилися, так і тепер продовжують, хоча їм не раз казали, що це треба припиняти.

Уйко 2016-07-08 / 15:03:32
Ко ото Ромка Шніцер товстозадий паскудник чи ко??????

Антикорупція 2016-07-08 / 14:15:38
Ця молодичка довго йшла таким шляхом до цього, ще й на позаминулих виборах ректора закидувала ліві бюлетені за очкастого інсайдера. А хто заступник - підкажіть.

НОВИНИ: Кримінал

09:08
На Закарпатті на кордоні в українця конфіскували Renault та 716 пачок сигарет, які той намагався перевезти у тайниках авта
07:28
Двох браконьєрів з Прикарпаття з арсеналом зброї в авто затримали біля кордону на Закарпатті
18:01
Суд в Ужгороді розгляне апеляцію щодо запобіжного заходу Копчі-молодшому
15:09
/ 1
Під час обшуку будинку мешканця Великоберезнянщини знайшли 167 патронів до нарізної зброї різного калібру
14:10
На Закарпатті на кордоні конфіскували понад 600 ящиків сигарет, які серб незаконно віз для торгівлі в Duty Free
12:42
У Києві затримали 13-річного мешканця Закарпаття, що витяг із рюкзака дівчини гаманець
12:00
У Мукачеві в чоловіка вкрали причеплені до велосипеда спінінги, а з будинку ужгородки винесли 10 ювелірних прикрас
10:42
В Ужгороді безробітний у магазині вдарив в обличчя продавчиню й утік
08:05
На "Лужанці" через 250 пачок контрабандних сигарет угорець позбувся свого мікроавтобуса
05:12
/ 5
Скандально відомому ужгородському клубу "Панорама", у якому нещодавно трапилася різанина, дозволять офіційно працювати вночі
03:44
/ 2
43-річний закарпатський циган організував у Чернівцях мережу жебрацтва
17:00
/ 1
У центрі Мукачева затримали чоловіка, що саме продав за 2 тис грн метамфетамін
16:03
Чоловіка, котрий убив співмешканку на Берегівщині, обливши її окропом, до суду триматимуть під вартою
13:43
/ 1
Із чотирьох затриманих за добу на Закарпатті нетверезих водіїв один був "обкурений", інший – надихався клею
13:18
/ 1
В Ужгороді затримали іноземця, котрий ішов містом із пістолетом та чотирма ножами
12:56
/ 1
Водій, якого перед жахливим зіткненням з деревом в Ужгороді зачепило авто із загиблими іноземцями, анонімно розповів про момент до трагедії
12:15
На Тячівщині водій Peugeot, обганяючи авто попереду, спричинився до потрійної ДТП з потерпілими
12:09
/ 3
Мешканець закарпатського Імстичева намагався продати бойову гранату із запалом до неї за 200 гривень
09:29
/ 2
На українсько-угорському кордоні на Закарпатті спинили водія, котрий "запакував" у бокову стінку "Мерседеса" 366 пачок сигарет
05:59
/ 4
У Чернівцях в будинку, орендованому закарпатцем, виявили 19-річну закарпатку з 3-річною дитиною та інвалідів-жебраків зі скриньками
05:00
/ 4
ЄС через корупцію закрив проект модернізації кордону України, зокрема на Закарпатті - Reuters
22:51
/ 7
Ужгородського адвоката-"псевдоактивіста" покарають за втручання в діяльність судді