Праві сили зірвали "народно-конституційний" захід із запланованою пропагандою федералізації в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО)

Бійці військово-націоналістичного руху "Карпатська Січ" та спілка УБД "Об'єднані війною" зірвали форум так званої коалції "Народної Конституції" в Ужгороді

Праві сили зірвали "народно-конституційний" захід із запланованою пропагандою федералізації в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомляють за результатами блокування входу в готель "Прага", де мала відбутися так звана "конференція", активісти СПО "Карпатська Січ", "Праві активісти по всій Україні активно виступають проти цієї ворожої для нас ініціативи Льовочкіна, адже як би не звучали ідеї вищезгаданної коаліції - вони є всього лише замилюванням очей українського народу та шляхом здобуття політичного авторитету одіозними політичними діячами. Наприклад, "Народну конституцію" підтримують такі "діячі", як рейдер та скандаліст Констянтин Паршин, відомий стосунками з головою АП при Януковичі та стрімким збагаченням Віталій Чудновський, а також Юлія Тимошенко, про яку і говорити не варто".

Реагуючи на наміри проведення в Ужгороді під виглядом п'ятого Регіонального Форуму Коаліції громадянського суспільства «Народна Конституція» зорганізовано екс-"регіоналами", а нині - депутатами "Опозиційного блоку" з метою проштовхування ідеї необхідності чергової зміни Конституції заходу, праві сили та ветерани бойових дій на Сході країни заблокували проведення конференцію. Те, що захід зірвано, підтвердив на власній сторінці в соцмережі Фейсбук і один з його організаторів Олексій Толкачов.

Слід зазначити, що подібна акція готувалася 2 листопада в місті Одеса. Розкусивши ініціативу представників російського лобі в Україні, одеські патріоти зірвали проведення в Південій Пальмірі ганебного шабашу під назвою «Народна Конституція», який під прикриттям «народних ініціатив» має на меті поступову федералізацію України. Тепер згадану конференцію патріоти не дали провести і в найзахіднішому обласному центрі України.

24 листопада 2016р.

Теги: праві сили, Народна конституція, конференція

Коментарі

Вуву 2017-06-29 / 21:27:27
Те що Украйіна колись федералізується ...я не сумніваюсь . Але це є справа майбутнього ... а не теперішнього часу ...бо наразі це є абсолютно неактуально.
При високорозвиненому суспільстві ... Федералізація задовільняє потреби місцевих жителів у вирішенні специфічних проблем в більш повній мірі .....Але заразв Украйіні є більше невідкладних загально національних проблем .

степан 2016-12-11 / 21:45:44
най ідуть в дупу...

Трударь 2016-12-07 / 07:22:22
АПанову що хибить в Україні. Нещасний хісторик мільйонером став. Де статки такі нахапав цікаво?

Женя 2016-12-03 / 18:51:25
Більш самозакоханого , як Панов, не знаю! Но піаритися знає!А сам нич не вартий!

Женя 2016-12-03 / 18:40:27
Більш пустого, самозакоханого , як Панов, не знаю! Но піаритися знає!

Ужгород 2016-11-25 / 09:27:45
Молодці!Гнати московських гнид із Закарпаття!

ЧИТАЧ 2016-11-25 / 06:20:45
Короче одн1 ШАТУНИ!

byby 2016-11-25 / 01:44:34
Odny. Slyshny. Dymky. Jaka. Diysno. Vatta. Yvagu. ....zce. Te. Shcho. Dlja. Yktajiinu. I. Podolannja. Korypzcijii. Potribmo. Pruynjatu. Zakon. Mozhluvo. Jak. Konstutyzcijne. Dopovnennja. Pro. To Shcho. Depytat. Verhpvnojii. Radu. Nemav. Bu. Praba. Balatybatusja. Na. Dryguy. Strok # termin# .ale. Chetrz. Termin .a. Tak. Jie. Fepytatu. Mebozhuteli. Shce. Vid. Pershogo. Skluksnnja. .....to. Zvucjayno. Shchp. Byde. I. "Mezhdysoboychiku. I. Deteban z. Vidkatamu" .....a. Taki. Jak. Shyfruch. Baloga. Zvjagil*s*kuy tumoshenko .......zdajiet*sja. Shcho. Vonu. Tam. Vichnis*t* ale. Narod. Vid. Jiih. Dikal*nosti. Zhutu. Ktashche. Me. Stav. Til*ku. Zovnishniy. Nazcional*nuy. Borg. Bse. Zbil*shujiet*sja. I. Zbil*shyjiet*sja.

реформатор 2016-11-24 / 20:34:42
Калян 2016-11-24 / 20:26:40 перед тим, як інших критикувати, самому слід навчитися елементарної грамоти. В бомжацьку країну інвестиції ніхто не вкладе.

Калян 2016-11-24 / 20:26:40
ШО_ЗА_П...Р_ананархист..реформатор_ху...в
Правим_ріспект_ТАРАС_САНЯ_КОЛЯ_сила_в_ідеї

Ужгород 2016-11-24 / 20:21:02
Рівень дискусії "коментаторів" відображає реальний рівень розвитку суспільства. Він нижче плінтусу. Держава, відповідно, так само.

реформатор 2016-11-24 / 19:52:47
Україна переформатується ось за цим принципом:http://h.ua/story/79132/. В новій Україні не буде ні Президента, ні депутатів, ні прокуратури.

неукраїнец 2016-11-24 / 18:32:47


З антиукраїнством - на інші ресурси. Тут - територія України. Адмін


дідо 2016-11-24 / 17:24:00
Та забудьте ви вже Лазаренко, бо йому і не снилися такі бабки, які зараз декларують можновладці навіть не стидаючись.
До того ж Лазаренко за свої діла покараний, а після нього хоч хтось із небожителів був покараний ???
Юльку хто лиш не хотів посадити, а получився пшик з доказами. ПриКучмі в СІЗО сиділа (ніби Кучма не крав), при Януковичеві в Качанівці сиділа ( хоч Майдан розстріляли за його погодженням, а по команді Тимошенко). Не має вона ні фабрик в Липецьку, ні заводів в Севастополі, ні вілли в Іспранії, але вона агент Путіна.
Мужчини ізвлади чог ж ви так боїтеся цю бабу - метр з кепкою ?? А того, що вона дійсно пересажала би половину злодійні от ї страшно і тим, і іншим.

укр 2016-11-24 / 16:43:44
таких як Юлька давно треба було вже відтіснити від впливу на державні процеси в Україні, бо вона є не минулим, а поза минулим. Вона породила разом із Лазаренком корупцію і розкрадання держави в громадних масштабах, які до сьогодні розїдають державу, роблять бідними простих людей, підкошують основи державності.

Точно ага так і є 2016-11-24 / 16:34:59
"Народну конституцію" підтримують такі "діячі", як Юлія Тимошенко, про яку і говорити не варто".

Докажіть шановці це твердження, інакше ви пустозвони, як той мудак, що спробував зірвати прес-конференцію Тимошенко.

Бийці з Чинадьова 2016-11-24 / 16:24:30
Судячи по номерах чорного мерса, то хочу вповісти шо на ньому катається голова го " український вибір", Йончі Чубірко шовгор Кума ПТХ ла , видко він дав їм повозитмся мало свою машинку

Ага, так іє 2016-11-24 / 15:50:24
Я, правда, не знаю шо то за конференція , двох я впізнав , це пани з Києва .
Але ,шоб не вийшло так ,шо хто пропонує якісь виходи з тупику ,в якому опинилась країна ,попадали під "роздачу", по чийомусь навіщуваню .
Он ,очільник проводу ОУН Богдан Червак , звинуватив комбата ОУН Миколу Коханівського , шо той є агентом
кремля.Я не жартую .
Ярлик московського агента хотіли навісити і на Міхо Саакашвілі , тому прийшлося ввести декотрих у короткий екскурс історії , і нагадати ким він є для путіна.
Того ж Сачка двічі звинувачували в антидержавній діяльності ,і грі на руку москви .Так што погоджуюсь з дописувачем Буддою.

укр 2016-11-24 / 15:45:50
ганьба, що в Закарпатті (після розстрілів януковичами на Майдані людей, після того як московіти напали на Україну), ще знаходяться люди (уродженці нашого краю),які підіграють антиукраїнським силам. Не розумію Панова,Ключевського і т.д. Може просто вирішали трохи бабок рубанути, але не треба забувати, що зароблені таким чином гроші вийдуть боком тобі, твоїм дітям, не можна таке робити: гадити у тарілку з якої жреш.

Будда 2016-11-24 / 15:23:22
Є маріонетки, а є ляльководи. У кожного своя роль

НОВИНИ: Політика

15:00
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ