Про це на своїй сторінці у смоціальній мережі Фейсбук написав депутат від "Народного фронту" Леонід Ємець.
Він зазначив, що необхідний кворум є.
За словами депутата, суд вирішив розглядати справу без представника президента.
Також Ємець зазначив, що депутати звернулися до КС з клопотанням про відвід суддів, щодо яких є кримінальна справа за сприяння узурпації влади Януковичем.
Пізніше Ємець повідомив, що Конституційний суд в рамках розгляду мовного закону Ківалова-Колесніченка відмовився дати відвід суддям, які мають конфлікт інтересів через участь в узурпації влади Януковичем.
Про це на своїй сторінці у Facbeook написав депутат від "Народного фронту" Леонід Ємець.
"Статус української мови визначатиметься складом суду, до якого немає довіри і який є залежним від політичних впливів. Ганьба, і правовий нігілізм", – додав він.
Як відомо, цей мовний закон авторства депутатів від Партії регіонів Сергія Ківалова і Вадима Колесніченка був прийнятий Радою в липні 2012 року. Він передбачає можливість офіційної двомовності в регіонах, де чисельність нацменшин перевищує 10%.
24 лютого 2014 року Верховна Рада проголосувала за скасування цього закону. Це, зокрема, стало підставою для влади Криму заявити про утиски прав російськомовного населення.
Разом з тим, на той час в.о. голови Верховної Ради та в.о. президента Олександр Турчинов відмовився підписувати це рішення.