У відкритому в серпні цього року у Воловці спортзалі для боротьби самбо вже займається 40 дітей з усіх куточків гірського району.

Із дітьми три рази на тиждень проводить навчання тренер Володимир Савчур.

Як повідомив президент Закарпатської обласної федерації самбо Олег Ціник, інтерес дітей до заняття цим видом спорту зростає, тому федерація розглядає можливість в майбутньому розширювати комплекс та його можливості. Наразі всі діти тренуються безкоштовно.

Дітей навчають коштом меценатів, це соціальний проект.

Вже у жовтні юні спортсмени з Воловця вперше візьмуть участь у змаганнях із спортивного самбо, що проходитимуть у Львові, повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатському відділенні національної федерації самбо.

09:24
Мукачево прийняло традиційний Відкритий кубок Закарпатської області з Шотокан карате-до
02:51
За звання "Мукачівської зірочки – 2019" боролися понад двісті гімнасток з усієї України
17:33
Міжнародний турнір із греко-римської боротьби пройшов у Мукачеві
21:20
Закарпатські параолімпійці командно перемогли у міжнародному турнірі з настільного тенісу в Чехії
01:25
Юні каратисти з Мукачева привезли заслужені нагороди з Кубка України з карате 2019
10:22
Команда ВК "Ужгород" увійшла у п’ятірку найкращих ватерпольних клубів України
11:42
Спортсмен із Мукачева став кращим у метанні молота на Всеукраїнських змаганнях пам'яті Євгена Сюча
15:29
Футбол. "Минай" в Ужгороді впевнено здолав "Миколаїв"
12:35
/ 1
Ужгород приймав турнір з тхеквондо Uzhhorod TKD Open 2019"