Закарпатське "Межигір'я" Медведчука (ВІДЕО)

Після Революції гідності не лише «Межигір’я» Януковича стало доступним для українців. Змогу подивитися, як жили казнокради, отримали громадяни у багатьох куточках країни.

Так і на Закарпатті у березні 2014-го тимчасово відкритою для всіх охочих стала садиба, яку місцеві охрестили «дачею Медведчука».

За високим парканом у серці Карпатських гір розкинувся великий маєток, колиба, власна ферма та сироварня, картинна галерея, погріб із дорогими винами і навіть вертолітний майданчик.

Раніше цю землю виділили під будівництво бази для футбольного клубу «Динамо». Однак, з часом територія перейшла у володіння компанії, яку тісно пов’язують саме із Віктором Медведчуком – кумом Володимира Путіна.

Як 100 гектарів карпатського лісу опинилися в приватних руках і чому їх складно повернути державі – знають журналісти програми "ШУСТРОВА LIVE".

Сюжет – Лариси Романюк.

28 вересня 2016р.

Теги: Медведчук, дача

Коментарі

вуйко із Верецьких 2016-10-03 / 16:39:46
На цій дачі готують агентуру путлера із закарпатців.

Перший із цієї п"ятої колони Славик Щербей.

Степан Крук - Дюси 2016-10-03 / 12:48:59
Дюси, но ти даєш! Це високогірна база для тренування пілотів висотних винищувачів із Сибіру! Угоду з Путіном підписав Медвечуку в рамках програми підтримки дипломатичних та родинних відносин.

дюси. 2016-10-02 / 19:49:31
не допозерав ем ролик. Бо прийшло ми на думку. Хотив би знати того мудерця хто рiшав шо на таких висотах i холодах буде добра база для футболiсту.? Та добиратися з Львова або Ужгорода.

Степан Крук 2016-10-01 / 12:41:54
Миколо! Ці дачі "курять" по всій Україні!

Микола 2016-09-29 / 20:00:39
Я думаю що Межигіря і дача Медведчука нервно курять біля палаців Пороха і ко,... нас в черговий раз кинули.

Степан Крук 2016-09-29 / 08:58:44
Кожному українцю по такій дачі! Це і є наш, український вибір!

ПС Закарпаття 2016-09-28 / 23:19:44
Почекай трохи, скоро прийдемо. І до медведчуківсько-путінських холуїв - також

Правосєкам, самозванним патріотам 2016-09-28 / 22:29:12
Так коли-коли йдемо в "гості" на Ранчо у Барвінкоши, відвідати об"єкти Закарпатського футболу - Хрущовську Дачу та Дубки, подивитисі на водну карту Австрії у Воєводині? Де мусорні баки, ви при владі майже три роки, а ненаважились. Непідходить - кишка тонка? Часу багато не пройде, вигравши вибори ці хлопці знову вернуться у владу. А з теперішніми порядками і добробутом так станеться. Куди тікати мете?

Патріоту 2016-09-28 / 20:52:52
Ти, чоловіче, патріот чого? Медведчука?

Патріот 2016-09-28 / 20:44:03
Сашко Ледида землі має не менше від Медведчука, і як з гуся вода. Де наші громадські контролери, різні автоспецконтролі? На кордоні біля контрабанди. Скільки разів були на "Горці" у Барвінкоши? Вони й туди їздять - охмирятися. Це ЗАКАЗУХА проти Медведчуки, якби наші так званні патріоти-вояки були би ще й правдолюбами, то вивели би людей не тільки на "Горку", а й у Воєводино. Там розбудовано не менше. Чи може "Дубки" надавались не для відпочинку Закарпатських футболістів. Зараз ні команди, ні "ДУбків" ні "Хрущовської Дачі" - все в Шуфрича. Про теперішніх демошкратів можна сказати не менше. А вам тільки кум Путіна мішає.

реальний резонанс 2016-09-28 / 19:59:54
120 га у медведчука, у ахметова -160 га-буржуазія-народ раби

НОВИНИ: Політика

17:55
/ 42
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 5
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5