На Закарпатті, прикриваючись миром і злагодою, за участю "русинів" збираються пропагувати "русскій мір" – ОДА

Цієї неділі, 25 вересня, в Ужгороді заплановано проведення форуму під назвою «Закарпаття. Національні меншини України на шляху до миру і злагоди».

На Закарпатті, прикриваючись миром і злагодою, за участю "русинів" збираються пропагувати "русскій мір" – ОДА

Його організатор – партія «Соціалісти» на чолі з відомим своїми проросійськими поглядами міністром закордонних справ України періоду Януковича Леонідом Кожарою. На форум запрошені лідери обласних національно-культурних товариств, у тому числі кількох «русинських», а головна ідея заходу – популяризація ідей так званого «русского міра» на Закарпатті.

Форум носить яскраво-виражений провокативний характер, його мета – це запустити пробний камінь із начебто порушеннями прав національних меншин в області, а в перспективі використати це для ситуації, аналогічній тій, що була спровокована на Донбасі, заявляють у Закарпатській ОДА.

24 вересня 2016р.

Теги: русскій мір, пропаганда, сепаратизм

Коментарі

Y.R. 2016-09-26 / 14:57:11


Не пише, тому що ЗО не делегувало своїх висвітлювачів на форум. Реклама, в тому числі й медіаресурсів, платна. Адмін


Юрій Роман 2016-09-26 / 14:46:02
От поясніть мені чому губернатор Закарпаття просто так розкидується звинуваченнями, не відповідаючи за свої слова, а наші місцеві змі, нажаль, разом із чималою кількістю закарпатців "клюють" на це пустослів'я. Тиражуючи таку нісенітницю, рекламуючи себе як зразкового хоч і вишиватного патріота, Генадій Геннадійович вас усіх рахує за безмозглих баранів. В чому виражається проросійськість Кожари? Хтось скаже? Знайдіть хоч один коментар, хоч одну заяву, хоч один заклик...
Може пана Москаля налякало слово "Соціалісти"? Так це зайвий раз свідчить про неосвіченість "очільника" Закарпаття. Соціалізм успішно процвітає наприклад в Скандинавських країнах, де рівень життя - найвищий у світі! То що поганого в соціалізмі?
А в чому проблема русинів? Чому на їхніх організаціях Москаль акцентує увагу? Може їх не існує? Може це не нацменшина? Чи всі русини поголовно сепаратисти?
Відповіште собі на ці питання і усвідомте, що подібна новина розрахована виключно на націоналістичне бидло!

Закарпатець 2016-09-25 / 12:30:38
Так, так, дайте їм там прикурити пане Степане!

Степан Крук 2016-09-25 / 12:28:00
А Волошин - гнида ще більша, як я думав! Мразь! Сидить в Закарпатті, руйнує наші памятки історії, робитьсвій бізнес за гроші Путлера! Гнида!!!!!! Здохни!

Степан Крук 2016-09-25 / 12:24:44
Дякую друзі! Йду!

Адмін 2016-09-25 / 12:08:17
Сьогодні, 14.00, “Унгварський”

Степан Крук 2016-09-25 / 12:06:18
Де і о котрій годині "сходняк"? Маю вихідний, хочу подивитися на слюняву рожу того "русского мира" за русский мир во всем мире!!!

Дід Микола 2016-09-25 / 11:12:23
А ФСБ(У) на чолі з грицаком зайняті обкраданням лохів і видворенням грузинів-доюровольців, що воювали за Україну на донбасі. Не країна, а кінченний бордель, тьфу.ю

Фомма 2016-09-24 / 22:07:55


З пропагандою свого -рус- і хамством - на інші ресурси. Тутт територія України. Коментар видалено. Адмін


Закарпатець 2016-09-24 / 21:43:44
Мадяри дадуть гроші не лише на ЛініюАрпада, а і на демаркацію, картографію.

Людвіг 2016-09-24 / 14:29:34
Для більшоі безпеки, крім Лінії Арпада потрібна і система ПВО.

До пана Людвіга 2016-09-24 / 14:02:41
Можливо, є якісь громадські організації, котрі переймаються відновленням Лінії Арпада? Якщо Вам відомо про них, вкажіть, будь-ласка, їх координати. Дуже буду вдячний!

Степан Крук - Людвігу 2016-09-24 / 13:58:12
Підтримую! Там вже дещо зроблено руками не байдужих людей, але цтого замало.

Людвіг 2016-09-24 / 13:36:47
Потрібно зібратись волонтерам і привести до ладу Лінію Арпада і Європейські організації готові посприяти цьому проекту.

Степан Крук 2016-09-24 / 13:24:16
Дорогий,"гість"! В Києві на територі заводу "Арсенал" і до котрого має фінансове відношення Президент стоїть памятник Карлу Марксу. А одне із провідних підприємств Украни має поганяло "Ленінська кузня". А народ безмолствує!...

Гість 2016-09-24 / 12:54:52


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Патріот 2016-09-24 / 12:39:47
Наші "дієві і кваліфіковані" правоохоронці дадуть чортів сепарам, так само як і блокувальникам КПП Ужгород.

Степан Крук 2016-09-24 / 12:04:31
СБУ України в Закарпатській області за підтримки громадськості зупинить спробу проведення цієї провокації. За одно спецслужби будуть мати можливість виявити російських агентів впливу. В даному випадку ОДА спрацювала професійно, оприлюднивши цю заяву. Потрібно тільки уточнити і повідомити місце проведення цієї сходки для своєчасного та ефективного реагування громадськості.

НОВИНИ: Політика

23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5