МАУ готова запустити в Ужгород літаки типу "Боїнг", однак аеропорту слід виконати певні технічні умови

Міжнародні Авіалінії України зацікавлені у відновленні роботи аеропорту «Ужгород» для налагодження рейсів з обласного центру Закарпаття до міст України, а також до Європи та США.

МАУ готова запустити в Ужгород літаки типу "Боїнг", однак аеропорту слід виконати певні технічні умови

Йдеться про літаки великої місткості типу «Боїнг» та «Ембраер» із мінімальною місткістю сто пасажирів. У планах авіакомпанії здійснення рейсів із Ужгорода з посадкою, до прикладу, в Києві і далі в напрямку різних країн світу.

Представники компанії вважають, аеропорт Ужгорода має можливості для відправки та прийому міжнародних рейсів, і ці потужності необхідно використовувати. Однак для ефективного функціонування аеропорту слід виконати такі завдання:

– зробити ремонт покриття злітної смуги та навігаційного обладнання;

– запровадити електронний облік пасажирів (електронний квиток);

– забезпечити аеропорт двома додатковими пожежними автомобілями, а також автомобілем для заправки повітряних суден киснем, установкою для повітряного запуску авіаційних двигунів, автомобілем для зняття зледеніння та обробки повітряних суден. МАУ готова надати допомогу в організації передачі аеропорту в оренду спеціального обладнання для обслуговування літаків із реактивними двигунами. А після реалізації вказаних пропозицій компанія візьметься за виконання регулярних рейсів із Ужгорода, повідомляють у Закарпатській ОДА. 

Як повідомляло Закарпаття онлайн, МАУ запросила права на польоти Київ-Ужгород до 2066 року. Так, у своїй заявці авіаперевізник просить комісію з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній дозволити літати по сім разів на тиждень з 1 вересня 2016 року до 1 вересня 2066 року. Засідання комісії мало відбутися 30 серпня, однак, інформації щодо результатів розглядів заявок наразі немає.

08 вересня 2016р.

Теги: боїнг, літаки

Коментарі

Василь 09.09.2016 / 09:00:53
Степану: ти пишеш - 4040 (чотиристо сорок) метрів. Ти реально ідіот.

Правый сегмент. 08.09.2016 / 21:26:16
С длиной полосы аэропорта "Ужгород" всё в порядке.
а) Президентский Ил-62 спокойно садился в Ужгороде!
б) Как и написано, в нашем аэропорту проблемы с оборудованием для обслуживаниея самолетов ряда типов. Конечно, "Боинги" могут садиться, хоть сейчас у нас! Но... Только по разовым разрешениям.

Степан Крук 08.09.2016 / 20:44:59
Нуль після четвірки це для таких, як ти, щоб сантиметри не приписували!

Степан Крук 08.09.2016 / 20:42:44
Василю, протрезвій! 24040 м то є 2 (кілометри) 4040 (чотиристо сорок) метрів. То хто ідіот?

Василь 08.09.2016 / 19:43:00
То реально ти ідіот. Розбіг 24 км?

Степан Крук 08.09.2016 / 19:12:55
Найменьший ближньомагістральний Боінг-737-800 має розбіг 24040 м. ВВП Ужгорода не дозволяє приймати цей клас літаків. Боінг-737-300, котрі літали з 1968 року вже не літають. Йому ВВП Ужгорода вистачило б.

петро 08.09.2016 / 18:00:55
а потім Ужгород стане столицею НЬЮ Васюки

укр 08.09.2016 / 16:35:38
а на посадку ці літаки як будуть заходити, їм треба буде залітати на територію Словаччини може аж до Братіслави, бо зі сторони міста все забудували будинками, здається за каденції Ратушняка.

НОВИНИ: Соціо

10:24
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
17:01
На Закарпатті масштабна пожежа сонячних панелей ледь не знищила господарство з худобою Фото новина
14:59
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія Peugeot Фото новина
14:08
У Мукачеві 18-річний хлопець пограбував магазин Фото новина
11:16
На Закарпатті знайшли 15-річного хлопця, який зник у лісі Фото новина
09:13
На Закарпатті розшукують неповнолітнього, який загубився в лісі Фото новина
00:56
У Плоскому Потоці Полянської громади попрощаються з Василем Ийдером, що поліг ще в 2023-му під Бахмутом Фото новина
00:34
На війні з росією поліг Василь Михальчич з Красної на Тячівщині Фото новина
16:53
На Мукачівщині попрощаються із полеглим Захисником України Василем Фізером Фото новина
15:41
/ 1
Уперше на Закарпатті кардіохірурги самостійно виконали надскладну операцію Бентала Фото новина
11:04
На Петросі врятували туриста, який травмувався під час походу Фото новина
11:00
У Мукачеві сталася ДТП за участю мотоцикла та легкового автомобіля Фото новина
10:10
В Ужгороді на одній із вулиць тимчасово ускладнений рух через ремонт водогону
18:36
/ 1
В Ужгороді патрульні затримали водія, який перевищив норму алкоголю більш ніж у 11 разів Фото новина
12:10
На війні з рф загинув 30-річний Герой із Чинадійова на Мукачівщині Василь Дзямко Фото новина
22:47
/ 4
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 2
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
/ 1
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
10:20
У Сваляві попрощалися зі Станіславом Клочковським, що загинув у 2024-му на російській Курщині Фото новина
16:12
Ужгород провів в останню путь воїна Василя Мартина Фото новина
15:29
У Хусті прощаються із полеглим на війні з рф захисником Ярославом Коцаком Фото новина
14:57
Рятувальники евакуювали туристку, якій стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
11:38
/ 1
На Закарпатті облаштовують тимчасовий об'їзд через зруйновану дорогу поблизу Липецької Поляни Фото новина
» Всі новини