Генпрокуратура відкликала апеляційну скаргу по "мукачівській справі"

Тим часом, за інформацією адвоката ув'язнених за обвинуваченням у тероризмі бійців "Правого сектора" Романа Бухтоярова, ще цього тижня сторона обвинувачення намагатиметься вручити обвинувальні акти захисникам та підзахисним.

Генпрокуратура відкликала апеляційну скаргу по "мукачівській справі"

Як повідомляло Закарпаття онлайн, за результатами останнього судового засідання у "мукачівській справі" Мукачівський міськрайонний суд постановив повернути обвинувальний акт у Генпрокуратуру через порушення як з процедурою ознайомлення, так і з суттю. У відповідь прокуратура апелювала судове рішення про повернення обвинувального акту у "мукачівській справі".

Нині ж, за інформацією адвоката звинувачених за фактом стрілянини у Мукачеві в липні 2015 року бійців "Правого сектора" Романа Бухтоярова, Генеральна прокуратура відкликала апеляційну скаргу по "мукачівській справі".

"В п’ятницю в Ужгороді будуть намагатися вручити обвинувальні акти захисникам та нашим підзахисним. Що ж час покаже чи зможе генеральна прокуратура виправити недоліки та належним чином вручити обвинувальні акти", - повідомляє адвокат.

08 серпня 2016р.

Теги: мукачівська справа, апеляція

НОВИНИ: Політика

18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 2
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
» Всі новини