У Мукачеві сьогодні заплановано "зіркову" провокацію від Медведчука

Сьогодні в готелі «Зірка», що в центрі міста Мукачева, відбудеться зібрання активістів українського громадського руху «Українській вибір - Право народу», підконтрольного одіозному проросійському політику Віктору Медведчуку.

У Мукачеві сьогодні заплановано "зіркову" провокацію від Медведчука

За інформацією Закарпаття онлайн, вказана подія, до організації якої безпосередньо причетний швагро В.Медведчука та депутат Закарпатської облради від партії «Відродження» Іван Чубирко, проводитиметься під виглядом зустрічі з учасниками АТО для нібито розгляду та «лобіювання» перед народними обранцями краю вирішення проблемних питань.

На зустріч стягується весь актив "Українського вибору" на Закарпатті, включно з особистою охороною Віктора Медведчука та його розкішної дачі на чолі з Сергієм Машталером (особистий охоронець Медведчука, коли той перебуває на Закарпатті).

Для цього заплановано створення так званої «гуманітарної групи» на території Закарпатського регіону», яка нібито і буде «займатися» соціально-побутовими проблемами мешканців краю. АТОшники і не здогадуються, що основним завдань цієї групи є проштовхування проросійського сценарію в Україні.

Так от, керівникам місцевих т.зв. «гуманітарних груп» (в Закарпатській області очолюватиме ці групи Андрій Павленко – права рука кума Путіна Віктора Медведчука, який спеціально для цього прибув з Києва) поставлено завдання щодо підготовки та направлення звернень до народних депутатів Верховної Ради України, які балотувалися по місцевих мажоритарних округах, з питань негайного прийняття законодавчих актів, передбачених Мінськими угодами: щодо амністії учасників подій на Сході країни, про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, прийняття нового закону про вибори, внесення відповідних змін до Конституції України».

За інформацією Закарпаття онлайн, у Києві спроби проведення аналогічної акції заблокували автивісти полку "Азов", у Львові – футбольні ультрас.

20 липня 2016р.

Теги: Медведчук, Український вибор

Коментарі

Чекист 2016-07-22 / 00:39:12
Скажу вам так, що злодiiв в законi на Закарпаттi немаэ жодного, зато у Кiевi до...уя!

Русин 2016-07-21 / 16:26:09
Алекс Ровт входить до 100 найбагатших людей свiту,а головные вiн закарпатець!

простий 2016-07-20 / 23:05:51
витираєте,боїтесь правди, прошмандовки балогівські

простий 2016-07-20 / 22:31:09
а т.з. правий сектор закарпаття - він не в курсі , шо ведмедчук ворог народу? ПС не в курсі, шо війна на сході розпочата дякуючи ведмедчукам? ПС не в курсі, шо наші хлопці гинуть в АТО дякуючи Медведчуку? і цей підар спокійно зустрічається з учасниками АТО, а винуватий Москаль? то з кого ви дурнів хочете робити?

rembo 2016-07-20 / 21:56:44

Василь 2016-07-20 / 20:52:25
Та я то й кажу, шо Москаль прочистив повністю дорогу цим сепарам Ведмедчуковським у нас на Закарпаттьови

сорри 2016-07-20 / 18:54:09
Москаль - людина Медведчука. Згадайте, який глава Адміністрації президента в якості губернатора вперше прислав його на Закарпаття боротися з Балогою, який був тоді і залишається тепер ворогом Медведчука

Василь 2016-07-20 / 18:49:41
Тепер зрозуміло чом Губернатор вигнав Правий сектор і пересаджав їх. Дорога Ведмедчуку ним прочищена в Закарпатті докус

простому 2016-07-20 / 18:41:03
Власник готелю "Зірка" - одноплемінник Медведчука, мільярдер Алекс Ровт.

Учасник 2016-07-20 / 18:26:40
У те що мертвечук ,допомагає визволяти наших бійців ,вірять -ідіоти ,ну ще і Геращенко ...
Мертвечук послуговується одним і тим же прийомом кгб, "создать проблему ,а потом " помочь"ее решать"...
Повторююю в благі наміри мертвечука,вірять ідіоти ,а розказують про них -зрадники.

простий 2016-07-20 / 17:31:45
а хто власник готелю Зірка, шо так любязно надав місце збіговиська для цих паскуд? не підскажете?

Йовжіко 2016-07-20 / 17:26:28
А де наші Псевдо Акктівісти??? де Пересоляк Санька, Іван Данацко, Лерка Ступачка, Железняк , Паша Павлов, Вася Кепіч і інша шобла йо..ла ????????????де Уни цв лодарі ??????????????

Степан Крук - Ярема І В 2016-07-20 / 17:24:15
Не було б Медведчука - не було б і АТО! Чи не цей "сірий кардинал" через різних шуфричів і топазів провокував активних мешканців Криму та Донбасу до антимайданів? Чи не цей "сірий кардинал" професійно прикритий спецслужбами РФ проводить пропутінську пропоганду та намагається змінити курс України від Євроінтеграції? Саме "завдячуючи" таким покидькам, а точніше сказати, завдячуючи діям Медведчука по дистабілізації ситуації гинуть наші бійці.А Ви тут видаєте злочинця за благодійника!? Недавно він заявив в ЗМІ, що він та його сімя пишаються дружбою та родинними звязками з Путіном, котрий вбиває наших солдатів в Донбасі.

1000 2016-07-20 / 17:22:59
Ярема І В похоже вы всех считаете идиотами! Как раз благодаря медведчуку бедные парни гибнут на фронте и стали участниками ато. Вы противны...

Ярема І В 2016-07-20 / 17:05:53


З такими коментарями йдіть на сайти ЛуганДону. Тут територія України. Коментар видалено. Адмін


форестер 2016-07-20 / 17:00:12
Влада вже має достатньо інформації щодо діяльності Чубирка. Але сцить вжити щодо нього радикальних заходів, бо посиплеться "відродженньо-виродженнєва" коаліція Москаля-Блюка у облраді.

Оце справжня ціна деструктиву від Москаля, через який Закарпаття й надалі буде постійно під загрозою дестабілізації від кума Путіна.

Степан Крук 2016-07-20 / 16:32:49
Ні для кого не є секретом, що діяльність Медведчука ("Українського вибору") спрямована на підрив української державності. Останнє "ноу-хау" цього політичного підера - це створення так званих "територіальних громад", мета яких блокування надходжень податків в державні та місцеві бюджети. Тобто, ці незаконні вузькопартійні формування вирішили існувати за рахунок поборів населення. Це чистої води махновщина від Медведчука. Жаль, що ця "сходка ворів при законі" відбудеться в Мукачеві - місті вільних людей, в місті де самоврядування є символом і способом життя! Мукачівці! Женіть цю путінську гниду за перевал! А з поплічниками-путіноїдами місцевого розливу необхідно розібратися в першу чергу....

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср