Після загибелі майора міліції на Закарпатті порушено справу також і за браконьєрство. В нацпарку виявили вишки для полювання (ФОТО, ВІДЕО)

За фактом браконьєрства у заповідній зоні поблизу українсько-польського кордону біля села Лубня Великоберезнянського району, внаслідок якого загинув майор закарпатської поліції, розпочато кримінальне провадження.

Після загибелі майора міліції на Закарпатті порушено справу також і за браконьєрство. В нацпарку виявили вишки для полювання (ФОТО, ВІДЕО)

За фактом загибелі майора закарпатської поліції від кулі браконьєра в лісовому масиві поблизу села Лубня Великоберезнянського району поліція розпочала ще одне кримінальне провадження – за ст.248 ККУ (Незаконне полювання).

У даному випадку проводилося незаконне полювання на території Ужанського національного природного парку. В самому парку виявили вишки для імовірного полювання. Слідство повинно з’ясувати, хто дав дозвіл на встановлення даних вишок. А також, чому в національний парк був вільний доступ громадян (немає загороджувальних шлагбаумів, охорони тощо). 

Слідство у справі триває, повідомляє прес-служба закарпатської міліції.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні під час браконьєрського полювання в Ужанському національному природному парку депутат Великоберезнянської райради Іван Псяйка застрелив "напарника", майора міліції Михайла Січку. Про нещасний випадок убивця з необережності в міліцію повідомив сам. За даним фактом одразу було відкрито кримінальне провадження за ст.119 Кримінального кодексу України (Вбивство через необережність).

17 червня 2016р.

Теги: вишки, загибель, міліціонер

Коментарі

Правий сектр 2016-06-22 / 21:14:00
і ще,
ці будки які вони показали це що ? вони не мають ніякого відношення до ВИШОК. так як вишки розміщені над землею понад 4 метри а це будки псячі.
І якщо зі придуркуваті журналісти проїдуться/пройдуться повздовж кордону то побачать що прикордонники для свої потреб мають вишки, а оскільки Ужанський НПП знаходиться на кордоні з Словаччиною та Польщею то самі розумієте що питання вже до прикордонників

Правий сектр 2016-06-22 / 21:08:33
Слухати цей ментовський бред що то вбивство по необережності це знущання над людьми.
Ці ДВА ТОВАРИШІ- ЗЛОЧИНЦІ так як вони порушили чинне природоохоронне законодавство. і повинні нести відповідальність.
Те що вони це вчинили не під час робочої години-хвилини це повний маразм.
За кордонолм ніхто не огорожує колючою проволкою парки там працюють закони і всі злочинці несуть юридичні відповідальність за свої діяння.

Москаль 2016-06-21 / 17:15:02
А про остальних чому непишуть. Шо були на полюванні. Чи вони лиш два ходили?

федя 2016-06-21 / 11:35:08
пав

Дюсі 2016-06-20 / 14:12:51
Нехай кожен дістане по заслузі. І слідство покаже, хто з ними разом був на "браконьєрці", бо там їх не двоє було, вони великою бандою ходили.

петя 2016-06-20 / 12:26:59
да

Ваня 2016-06-20 / 02:15:19
Та iм би на голову колючу провiдку причепити вони всерiвно зроблять те, що хочуть.Багатiям можна все! Iнiхто iх не зупинить! Нi люди, нi таблички

Анна 2016-06-20 / 02:11:54
Закрийте роти своi смердячi! Мажорам можна все,а за iх витiвки вiдповiдають всi,лише не вони! Та ше й порушують закон тi, котрi б Мали iнших карати за таке.Не розбираэтесь нi в чому не пишiть х..ю

Роман 2016-06-19 / 13:46:17
Ото шо порушували закон майор мiлiцii та депутат,то нiчого,iм бои перед носом вчепити табличку"вхiд закритий" чи стiну високу поставити,всерiвно все iм можна.Такшо дорогенькi памятайте,риба гниэ з голови! Такшо робiть висновки i справедливо судiть!

Ворочево 2016-06-18 / 21:49:34


Які всі правильні...кіть і ****ять та шо?! Доста біди сталося.


Бандерлог 2016-06-18 / 17:43:11
Для- "Простої людини" у Сички там постійно були "завдання" кабанчиків для вищого складу заготовляти а що де погранці чи без них там було да загонщики? Нард Вам відкрито пиздять а ще хочете вірити?!

ужгородець 2016-06-18 / 07:16:38
Так, що вам треба щоб розвернути лісовози, якщо ліс рубають незаконно ??? Може треба війська НАТО ввести, чи може березнянці самі розберуться ??? А якщо неваловшні, то хай рубають, хай стріляють, бо безсловесній марзі так і треба.

Іван 2016-06-17 / 23:43:13
Того пса Бірковича треба гнати із района бо зустанеме без звіря і ліса лісовози трілюють із парка у Домашині люде розвернули лісовоз

Іван 2016-06-17 / 23:23:31

проста людина 2016-06-17 / 21:41:42
чого мовчите? ЯЗИК И ПРОКОВТНУЛИ? А Я ТАМ ВИРОСЛА І ЗНАЮ ЩО ТАКЕ КІЛОМЕТРИ БЕЗ НАГЛЯДУ! ВИ СПОЧАТКУ ПРОЙДІТЬ ЦІ КІЛОМЕТРИ ЛІСОВОЇ ГУЩІ І У ВАС ВОЛССЯ " СТАНЕ ДИБОМ" ДУЖЕ ХОРОШИЙ ЕКСТРІМ,ОСОБЛИВО ДЛЯ МАЖОРИКІВ ,ЯКІ ТРИМАЮТЬСЯ ЗА МАМИНУ СПІДНИЧКУ! ХТО ЗНАЄ МОЖЕ У МАЙОРА БУЛО ЗАВДАННЯ! НІЧОГО ОБЛИВАТИ ГРЯЗЗЮ,ОСБЛИВО ПОМЕРЛИХ! ПРО НИХ АБО ДОБРЕ,АБО НІЧОГО! СЛАВА Україні!!!

проста людна 2016-06-17 / 21:26:14
чому зняли загородження колючою проволокою на кордоні?хто тепер може доказати хто стріляв? може це прикордонники словаки або поляки?то чого "гнати" на своїх?добре сидіти дома і плести язиком шо попало!!!

закарпатець 2016-06-17 / 20:07:15
ті депутати і мажори вже задовбали най там всі перестрілявуться, вони на тильо обнагліли шо коли йдеш до ліса на грибо кідь вони тя увидять то з ліса вугонять ше і в гузицю накопають бо відєте ли панство охотитися хоче а ти мішаєш, але хоть добрі шо вигоняють бо так хоть никого із простих людей не забють, а самі най всі там передохнуть

пішта 2016-06-17 / 18:58:12
тот лісняк шо строїв ті вишки типирь бірів у Ставнім

небайдужий 2016-06-17 / 16:01:36
а як вони туди до кордону пішли?
ми коли з школи на екскурсію ходили то давали запити, копіїї свідоцтв і отримали дозвіл в прикордонників
хай їх спитають і не лиш нацпарк!!! а й всю банду, що там полювала, а то зроблять зараз крайніми всіх: лісняків, нацпарк, поліцію, госдеп Америки, лиш не тих, хто найбільше закон порушив!

Олександр 2016-06-17 / 15:57:27
Хтось має телефон Бирковича?
Треба йому терміново повідомити, що в парку вишки відстрілювальні стоять.
Може у Рівіса є телефон, бо недавно Бирковича грамотою нагороджував за браконьєрсько-лісорубські досягнення....

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували