На браконьєрському полюванні в нацпарку на Закарпатті депутат застрелив "напарника"-міліціонера

Трагедія сталася на Великоберезнянщині нині зранку.

На браконьєрському полюванні в нацпарку на Закарпатті депутат застрелив "напарника"-міліціонера

Сьогодні, 17 червня, над ранок біля села Лубня Великоберезнянського району на території Ужанського національного природного парку (УНПП) стався нещасний випадок, у результаті якого загинула людина.

За інформацією із Закарпатської ОДА, депутат Великоберезнянської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка (колишній працівник Великоберезнянського райвідлілу міліції) Іван Псяйка разом зі своїм знайомим Михайлом Січкою (майор поліції, начальник сектору по контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління Національної поліції в Закарпатській області) пішли на полювання в лісовий масив поблизу села Лубня, що на території УНПП. Під час полювання І. Псяйка з необережності застрелив свого напарника М.Січку, внаслідок чого той загинув на місці.

17 червня 2016р.

Теги: полювання, депутат, міліціонер, застрелив

Коментарі

Пацканево 2016-06-20 / 10:34:55
Бонь, ти знав цю людину особисто !?щоб таке говорити ??? Ти не знаеш, що тебе завтра чекае , закрий свого рота I подивись на себе

Бонь 2016-06-19 / 09:29:48
яким чиновникам мішали пацканьово?шо ти х..ю говориш.вони всі ходили і будуть ходити браконьерити а покарання за таке ось і настало.я би всіх ьаких дибілів посиріляв хто хаймаетьмя такою херньою а це десь 90 всіх чинух і правоохоронців

Пацканево 2016-06-18 / 21:09:32
Ваш,Гинуть люди якi мiшають iншим чиновникам, i це не з необережностi, а навмисно

ваш-пацканьово 2016-06-18 / 19:50:37
Хто був мудрий січка чи брилинський славік?

з загорба доста було воятитиі 2016-06-18 / 16:04:39
братва гондюва і пяйкува очко жим жим суки масні

Ната 2016-06-18 / 03:59:06
СВІТЛЕ ЙОМУ ЦАРСТВО.... Січка то-Душа!!!!

Пацканево 2016-06-17 / 22:02:44
Ваш, вiн був премудра I чудова людина!

Пацканево 2016-06-17 / 21:47:09
Вiльний кабан , ти подиума май про себе I cвою сiМю .. Хто знае, що тебе завтра !!!!

Пацканево 2016-06-17 / 21:42:55
Подивiть на себе I досить гадити в душу померзлом людини

ваш 2016-06-17 / 19:51:09
Жаль січку файний був чоловік.лем недавно помер його друг славік брилинський а він пушов за ним

березнянин - Наті 2016-06-17 / 16:13:49
У всіх є сім'ї і діти. Але не всі стають злочинцями, як ці двоє. Тому не прикривайтеся дітьми, бо це гидко. Його ніхто силою на той злочин не тяг.

Бандерлог 2016-06-17 / 15:37:46
Бог дає каждому то на що собі набрав - тут від заслуг!

вільний кабан 2016-06-17 / 15:37:21
до Нати
не..й бити тварин у ночі!тварин били бо заробляли на цьому гроші вот і розплата за варваство і настала.причина дурноі загибелі безкарність і самовпевненність або захланство.

Ната 2016-06-17 / 15:29:09
у ньго сім я і троє дітей !!!! Завтра мало бути Хрещення онука !!! і хто ще гнилота!!! і до майора він сам дійшов! не твоїми і нічиїми силами !!!! і жінка не пристроїлася,а кохала бо зразу впливовим не був!!! В сімї горе ти бездушна тварь!!! А ОБОВЯЗОК кожного передусім бути ЛЮДИНОЮ!!! Я не захищаю їх дії,але такі висловлювання позиціонують вас ще з гіршої сторони!!!

березнянин - Наті 2016-06-17 / 15:14:06
Дура, чи що?

Порядна людина не буде йти на заборонене полювання в заборонене місце. Йшов злочинець і корупціонер.

Кожен має робити свою роботу. Я - свою, лісник - свою, міоіціонер - свою. Тоді і буде порядок і добробут у країні. А коли міліціонер і депутат перетворюються на злочинців. а лісник їх злочини покриває - то це корупція. А корупція - це злочин. І через отаких злочинців в Україні не можуть нормально жити інші люди, які чесно виконують свої обов'язки на інших ділянках.

А по твоїй мові видно, що ти така ж сама гнилота, які і ці два злочинці, один з яких підстрелив іншого. Най би вистріляли всі один одного до лаби - не шкода. Ні їх, ні їх курвів, які біля них попристроювалися, а тепер гавкають на нормальних людей.

Ната 2016-06-17 / 14:58:54
Правильний березняник мене буде вчити!!!Я висловлююсь за Січку як за ЛЮДИНУ!!! Якою він дійсно був!!! А на рахунок порядку і майбутнього почнніть з себе!!! Стань грудьми на кордоні і люстріруй проісходяще Херой!!! не тут як анонімна шавка гавкай!!! начни у себе з під носа,а не хватає смілості ТО ВСЕ ТАКИ ЗАКРИЙ ПОМИЙНИК!!!!

березнянину 2016-06-17 / 14:50:49
правий на 100 %!
не нам судити , хай Бог його вже судить, але де гарантія, що я піду на яфини і мене не застрілять!?
случайно канєшно....

березнянин 2016-06-17 / 14:38:55
Ната, закрий сама помийник. Яка "завість"? Є подвійний злочин: полювання в заборонений час в забороненому місці. Третій злочин, як наслідок двох попередніх, вбивство. По-четверте. все це обтяжене тим, що це здійснювали люди - наділені владою. Більше того, правоохоронець, який би мав слідкувати за дотриманням законності. Через таких ми і наші діти не мають майбутнього. Через таких ми живемо по вуха в лайні.

Тому, сядь на гузицю а не гавкай на людей. А йди до цервки і проси Бога про відпущення гріхів.

Ната 2016-06-17 / 14:17:28
Які ви ненависні люди!!! Хто з вас безгрішний???? Нема сміливців?! То зкрийте помийник!!! Або добре або ніяк!!! І моліть Бога за свою сім'ю! Не осудіться! Читаю і офігіваю як некоторих завість зжерла!!!

голова лубні 2016-06-17 / 14:14:44
бирковича треба там поставити і слючайно застрілити іпсяйку тоже бо то він домовився на охоту підер ставенський лисий жаль шо січка його не путяг на хрест

НОВИНИ: Кримінал

22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети