Керівнику "Правого Сектора" Закарпаття оголосили підозру у скоєнні 15 особливо тяжких злочинів (ДОКУМЕНТИ)

Керівнику "Правого Сектора" Закарпаття Олександру Сачку Генеральна прокуратура України оголосили підозру у скоєнні 15 особливо тяжких злочинів.

Керівнику "Правого Сектора" Закарпаття оголосили підозру у скоєнні 15 особливо тяжких злочинів (ДОКУМЕНТИ)

Про це О.Сачко повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук:

"Слава Україні! Ну ось, нарешті звершилося. Отримав офіційну подяку за довгі роки громадської й політичної праці на благо рідної Держави. У вигляді повідомлення про підозру у скоєнні 15 особливо тяжких злочинів від генеральної прокуратури.
Назвати цей "твір на вільну тему" документом" рука не піднімається. На 48 сторінках проффесіонали-прокурори жалісливо розповідають, як я, будучи організатором і керівником банди, грабував, вбивав, захоплював малолітніх заручників, очолював терористичну організацію, вчиняв опір правоохоронцям, ну і, звісно, хуліганив "з особливим цинізмом". Все переповідати не буду... Сьогодні або завтра чекаю на своє затримання. За законами жанру - серед ночі, з обшуками й непереборним бажанням правопохоронців поспілкуватись.) 
Одразу повідомляю, що наміру переховуватись я не маю і в зазначених у цій "підозрі" злочинах своєї вини не визнаю. 
Панове міліціянти, чекаю вас третю добу, відклав усі справи".

Тут ж саму інформацію, з наведенням всіх 48 сторінок підозри, підтверджує у своєму Фейсбуку адвокат Роман Бухтояров:

"Друзі! Вчора мій багаторічний товариш, керівник Закарпатського осередку Правого Сектора Олександр Сачко отримав підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів. Підозру підписав слідчий генеральної прокуратури Попов. ...Даний твір ...вигадала людина з явними ознаками психічної хвороби.... Те, що написано в так званій підозрі, не може написати здорова людина, тим паче підписати... Хай люди бачать яким чином режим шоколадного розправляється з патріотами нашої з Вами держави. Як режим дякує за баготорічні зусилля людей, які розбудовували правову та демократичну державу. Як режим дякує за те, що патріоти захищали територіальну цілісність держави. Просто немає слів. Слава Україні!!!"

"Режим стагнує. Такі недоладні опуси доказують, що влада в очікуванні невідворотньої Революції поспішає нейтралізувати всіх, від кого чує загрозу. Але нічого не вийде. Режим грабування цілого народу швидко падає. Янукович тому приклад. Цього разу все буде ще швидше. Побратими, кожен з нас знав, яку долю собі обирає, коли складали Посвяту служити Нації. Господь дає нам важкі випробування. Мусимо з честю їх пройти. В ім'я полеглих Героїв і Української Держави для наших дітей. Слава Україні!", - прокоментував ситуацію О.Сачко.


 

29 травня 2016р.

Теги: Олександр Сачко, Правий Сектор, підозра, злочин, ГПУ

Коментарі

Іван 2016-06-02 / 11:34:39
а де піліпів який Івана Кайло брав у полон

Правда 2016-06-01 / 14:50:05
Після кожної революції бувало щось подібне. Новій владі (як і будь якій) не потрібні революціонери, тим більше озброєні. Значну частину активних знищили в Іловайську і в інших бойнях на Донбасі, іншу частину в тюрму. Виходить так. Тепер приводів до нового Майдану та перевороту набагато більше, ніж у 2013 році, але чомусь нічого не відбувається.

тячівець 2016-06-01 / 08:06:12
сашка тячів за тебе

Наталка Майстренко 2016-05-31 / 21:57:22
Смішно з відтінком гіркоти про "виконання законів" читати на тлі повного беззаконня в центрі нашого міста.

Наталка Майстренко 2016-05-31 / 21:53:20
Ясно, як Божий день, що це помста Ведмедчука чи як його Дібровчука?

теж ужгородець 2016-05-31 / 21:06:46
Дійсно якщо порівняти біди від ПСів та шкоду від контрабандистів, наркоторгівців, вирубщиків лісів, добувачів янтарю, крадіїв земель, хабарників усіх рівнів, то правосеки малі діти.
Але ПСи простому народу до одного місця, їх боїться лише влада, а от інша вказана вище публіка грабує все населення держави від малої дитини до сивого старця. І якщо ПСів саджають, бо цих ніколи не дістануть.

Ужгородець 2016-05-31 / 20:09:19
Знаю Сашка...Єдина їх помилка - це демонстративно оголена зброя.. за це треба відповідати. Але що їхній гріх у порівнянні із сучасним розкраданням країни!!!!!!!! Геноцид українців ще усі відчуємо осінню - за газові борги будуть відбивати помешкання, майно. І це при тому, що газу вітчизняного видобутку для населення достатньо, а надра - є власністю народу України і є нормальним що "газовики" отримують місячну зарплату -1 млн. гривень... Так хто злодій? Ще будемо бачити...

Митрофан 2016-05-31 / 11:32:19
Так так Іване.
А з ними рядом посадити усіх контрабандистів, розповсюджувачів наркотиків, незаконних вирубщиків лісів, розкрадачів земель, хабарників, сепаратистів.

мишко 2016-05-31 / 10:06:07
сажати треба ту нечисть що у влади ане захисникив поникайте кругом себе ушиткий народ утикае на заробитки за границю при сякив влади

Прохвесор логіки 2016-05-31 / 00:17:46
Влада мочить правосеків, а правосеків мочать - як ви думаєте, кого? Може, вони, такі страшні радикали, пішли палити дачу Медведчука чи повісили в лісі Єфремова?
Ні. Вони обіцяють "криваву кашу" в Києві на гей-параді. Де логіка? Їх (ПС) **уть, а в них маразм крєпчає...

лор 2016-05-30 / 20:41:49
був кредит довіри

Хустянин 2016-05-30 / 18:10:46
1) Шановна влада , на митниці вже порядок ? В міліції вже порядок ? Вже вияснили як Медведчук отримав " Ведмежу Діброву " ? все законно ?
2) Яким боком Сачка прив"язали до Мукачівських подій ?
3) На одній з сторінок вказаний власник Ведмежої діброви - Медведчук , що виходить ---- по заяві одного з організаторів Російської агресії ( Медведчука ) судять патріотів ? Міліція та Прокуратура на стороні сепаратистів ? Пояснять мені будь-ласка що відбувається !
4) Майдан теж був незаконним ? скоро будуть судити учасників Майдану ?
5) Для чого путіну воювати з українцями якщо всіх патріотів пересаджає Українська Міліція та Прокуратура ?

Віктор 2016-05-30 / 11:03:28
Шановні, сторінка не відображається. Виключив css і тільки так зміг прочитати.

Віталій Грегор 2016-05-29 / 22:32:01
Петро Порошенко, Арсен Аваков, Юрій Луценко Я вибачаюсь звичайно але я задам одне маленье запитання - що це за нах?: http://gregor-ua.blogspot.com/2016/05/29-sachko-ps-zvynuvachennja.html

Людині-хаятовій 2016-05-29 / 22:26:13


Коментар видалено. Адмін


Людина 2016-05-29 / 22:14:31
Закони не виконували? де всі "законники" були , коли хлопці першими лягали на сході під кулі, хто знає скільки поранень У Олександра? Хто знає скільки років він бореться за Україну? Не знаючи людей не пишіть. Як треба було когось підтримати справедливо, всі чекали " Правий сектор ", а зараз треба підтримати не правий сектор а Сачка.

...... 2016-05-29 / 22:09:31


Коментар видалено. Адмін


[body id="cke_pastebin" style="position: absolute; top: 13px; width: 1px; height: 1px; overflow: hidden; left: -1000px;">


Коментар видалено. Адмін



..... 2016-05-29 / 21:52:52


Коментар видалено. Адмін


Гентеш 2016-05-29 / 21:31:54
ПСИ !! І ні слова від цього прокурора з кацапською фамілією ПАПОв про те що сачко організувував патріотів на боротьбу з Кацапами, а виявляється в його розумінні хлопці не воювали разом із Сачком на сході з бандою рашистів а створювали просто банду !! Но но!!

Зіна 2016-05-29 / 21:14:54
Патріотці. Де був твій патриотизм , коли хлопці _ добровольці з ПС воювали на сході з одним автоматом на двоїх по-черзі , а зброю здобували в боях і на ротації передавали іншим. Тепер , коли армія трошки відродилася,добровольці вже не потрібні. їх за грати, щоб легше було країну розкрадати.

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая