В Ужгороді "Волинь" Кварцяного розгромила "Говерлу" Грозного – 4:1

Головного тренера ужгородців після першого тайму госпіталізували.

Луцька Волинь в матчі останнього туру чемпіонату України на виїзді впевнено обіграла Говерлу.

Матч дуже нагадував попередній домашній поєдинок Говерли проти Зорі. На все це видовище дивитися було відверто противно, оскільки складалося враження, що футболістів середняка чемпіонату області під дулами автоматів змусили вийти на поле в матчі проти команди рівня Реала. Різниця між командами дійсно була настільки велика, що можна було чекати доброго десятка голів в ворота Бабенка.

Футболісти Говерли не виконували найелементарніших речей, як от накрити гравця, який стоїть перед тобою в п'яти метрах. Не дивно, що до середини першого тайму гра була зроблена. По суті, гра йшла до першого м'яча. І коли після філігранної комбінації Кравченко – Польовий – Жуніч останній відкрив рахунок, господарі просто зупинилися.

Далі почалося відверте побиття. Спочатку дубль на свій рахунок записав Діденко, після чого другий гол забив Жуніч. 0:4 за підсумками першого тайму і гра в одні ворота. Волинь кураж і возила суперників в короткий і середній пас. Кравченко потрапив в перекладину, гравці гостей регулярно залишалися на забійних позиціях. Головне питання матчу – з яким рахунком закінчиться це побиття?

До честі господарів, вже в дебюті другого тайму через помилки Шуста на виході Кузик зробив рахунок більш пристойним – 1:4. Футболісти Говерли забігали швидше і активніше, вийшло навіть створити пару напівмоментів. Але дуже швидко все стало на свої місця, і Волинь знову взяла гру під свій контроль. З середини другого тайму господарі насилу переходили центр поля і моментів біля воріт Шуста не було й близько. Втім, варто відзначити, що господарі у захисті почали грати більш злагоджено. У підсумку, все завершилося з рахунком 1:4. У Говерли не було шансів відігратися, а гості зробили гру ще в першому таймі, і в другому особливо і не намагалися розвинути успіх, граючи економно.

До Ужгорода на матч Говерли  та Волині приїхало майже сто ультрас волинян.

Поводилися вони досить спокійно, а поліція лише спостерігала за їхньою поведінкою.

Хоча одного разу запущені волинськими вболівальниками файєри правоохоронців таки налякали.

Під час матчу до фанатів з Луцька навіть підійшов тренер "Волині" Кварцяний, якому вдалося переконати уболівальників припинити безлад.

Матч з Волинню наставник  Говерли В'ячеслав Грозний починав на тренерській лаві. Але після перерви командою керував його асистент Олексій Величко.

Справа в тому, що після першого тайму у Грозного заболіло серце. Тренера відвезли в лікарню, повідомив Величко в ефірі програми "Футбол LIVE".

Говерла - Волинь 1: 4

Голи: Кузик, 48 - Жуніч, 17, 35, Діденко, 22, 25

Говерла: Бабенко (Черепко, 46) - Гончар, Ягодінскіс, Ряшко, Іванов - Савченко, Тома - Гемега, Гей (Котьо, 85), Кузик - Худоб'як (Добровольський, 46)

Волинь: Неділько (Шуст, 46) - Горопевшек, Шабанов, Жуніч, Польовий - Кравченко, Богданов (А. Никитюк, 79) - Мемешев, Герасимюк, Козьбан (Чепелюк, 89) - Діденко

Попередження: Іванов, Савченко, Гей - Герасимюк, Мемешев