Чопські прикордонники продублювали заперечення про неперетин кордону на Закарпатті ОРГАНІЗОВАНОЮ ГРУПОЮ "Нічних вовків"

Інформація про перетин в приватному порядку не заперечується

Чопські прикордонники продублювали заперечення про неперетин кордону на Закарпатті ОРГАНІЗОВАНОЮ ГРУПОЮ "Нічних вовків"

Попри те, що ніде в ЗМІ не було опубліковано інформацію про перетин словацько-українського кордону ОРГАНІЗОВАНОЮ ГРУПОЮ байкерів з клубу "Нічні вовки", ба більше - було роз'яснення, що йдеться про ймовірний перетин кордону в приватному порядку без мотоциклів, прес-служба Чопського прикордонного загону, аби погасити небажаний розголос, щойно поширила на електронні адреси закарпатських ЗМІ інформацію, в якій стверджує, що "на даний момент організована група байкерів, так званих «Ночных волков» до ЄС через Закарпаття не їхала".

Саме на основі цієї тези, чопські прикордоники стверджують, що "ЗМІ і надалі продовжують розповсюджувати неправдиву інформацію про перетин українського кордону на Закарпатті представниками "Ночных волков".

Тим часом Державна прикордонна служба досі не розмістила ОФІЦІЙНОГО заперечення інформації про перетинання  в приватному порядку українсько-словацького кордону громадянами Російської Федерації, що входять до байкерського клубу "Нічні вовки".

Єдиною публікацією на цю тему досі залишається приватний запис на приватній сторінці в соціальній мережі Фейсбук прес-секретаря ДПС України Олега Слободяна, який також заперечив "перетин українського кордону на Закарпатті представниками "Ночных волков" у складі "організованих груп байкерів" або "одиночних мотоциклістів-провокаторів".

При цьому, навіть у цьому неофіційному повідомленні немає жодної інформації про те, скільки громадян Російської Федерації, віком 20-50 років, і чоловіків, і жінок, В ПРИВАТНОМУ ПОРЯДКУ, БЕЗ МОТОЦИКЛІВ, перетнули українсько-словацький кордон в період з 27 квітня по 5 травня в напрямку Словаччини через пункти пропуску "Ужгород - Вишнє Нємецке" і "Малий Березний - Убля". Адже відомо, що після того, як влада Литви і Польщі заборонила байкерам мотоклубу "Нічні вовки", які підтримують агресивну політику президента РФ Володимира Путіна, проїзд по території цих країн з мотопробігом на честь перемоги у Другій світовій війні під назвою "Шляхами перемоги", вони потрапили на територію Словаччини в приватному порядку, без транспортних засобів. А мотоцикли для продовження мотопробігу орендували вже на території Європейського Союзу.

Тому заклик О.Слободяна "якщо знову хтось десь під Полтавою побачить організовану колону "ночных волков" які їдуть із Харкова до Ужгорода - негайно телефонувати 103" можна розглядати лише як намагання дезорієнтувати громадськість замість дати чітку відповідь на запитання, в який спосіб і завдяки кому члени путінського мотоклубу проникли на територію Словаччини в обхід Литви і Польщі.

За інформацією Закарпаття онлайн, в Державній прикордонній службі станом на кінець квітня - початок травня не було ПЕРСОНАЛЬНОГО орієнтування на заборону в'їзду і виїзду з України громадянам РФ - членам байкерського клубу "Нічні вовки" - за прізвищами і місцем проживання. Діє тільки узагальнена заборона на проїзд цього угруповання.



Як повідомляють російські та словацькі ЗМІ, зранку 3 травня до Словаччини літаком прилетіла лише одна невелика група путінських байкерів. Тим часом влада України досі не спромоглася організувати ретельне розстеження і повідомити громадськість, в який спосіб на територію Словаччини потрапили десятки інших "Ночных волков", обмежившись неофіційним, приватним повідомленням про, начебто, фейковий характер оприлюдненої інформації.

ДО ТЕМИ: Прага зустріла путінських байкерів: "Забирайтеся, окупанти"

 

08 травня 2016р.

Теги: Нічні вовки, кордон

Коментарі

Роман 09.05.2016 / 20:38:48


Коментар видалено. Адмін


історик 09.05.2016 / 18:12:46
Так, терористи і злодії. Вони визнали крадіжку в України Росією Криму, півдтримують донбаських сепарів і тому внесені до санкційних списків України, ЄС і США.

Роман 09.05.2016 / 17:24:32
Хіба "Нічні вовки" є терористами чи злодіями? Вони просто по-своєму святкують День Перемоги. Навіщо ця істерія?

43455443 09.05.2016 / 15:26:24
проехали через Закарпатье, не опровергают официально так как при проверке потом информации сбу все всплывет...и кто просил за них и полетят яйца у них, у погранцов и сбшники отгребут что прошлепали...посему будут все заминать..

пильний 09.05.2016 / 14:52:25
Istvan, у погранців є заборона на "Нічних вовків", але нема персональних списків учасників цього клубу. Отак і пропустили.

А наші медведчуківці допомогли їм з транспортом.

пильний 09.05.2016 / 14:44:33
Istvan, "Могли долітати до Будапешта й самольотом... Чи ні?"

Ні, не могли. Бо і написали, і сказали у відео, що не прилетіли, а приїхали.

Istvan 09.05.2016 / 13:22:58
А якщо вони іхали все ж мотоциклами, то як вони доїхало до Закарпаття?
Як розумієо, лиш через всією Україну - в тому числі: Галичину

Istvan 09.05.2016 / 13:17:41
До пильного -- "Як розумієо, лиш через Закараття".
Могли долітати до Будапешта й самольотом... Чи ні?

7969 09.05.2016 / 12:07:26
Чекаємо реакції влади. Та вже очевидно, що потихеньки з‘їдуть з теми. І стане наше Закарпаття не тільки контрабандною столицею, а ще й сепаратистською

пильний 09.05.2016 / 03:32:52
Як мінімукм частина - точно через Закарпаття

"Тем временем части активистов все-таки удалось въехать на территорию ЕС через Венгрию. Член клуба «Ночные волки» Алексей Галицкий, уже находясь в Будапеште, заверил журналистов LifeNews, что акция продолжится, несмотря ни на что".

Там на відео з будапешта цитата того Галіцкого, де він також говорить, що вони В'ЇЖДЖАЛИ в ЄС. Як розумієо, лиш через Закараття.
https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/153273

Istvan 08.05.2016 / 22:57:05
Ждем доказы Zakarpattya.net

НОВИНИ: Політика

21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
05:35
/ 3
В угорщині допустили відновлення консультацій з Україною щодо меншин
04:23
/ 5
угорщина скасувала заплановані в Ужгороді переговори з Україною щодо нацменшин
10:30
/ 3
У відповідь на дії будапешта Україна висилає двох угорських дипломатів, з яких один – консул з Берегова
22:34
/ 7
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 12
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 4
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 12
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
» Всі новини