"Нічні вовки" Путіна в'їхали на територію ЄС через Закарпаття за сприяння депутатів Закарпатської облради

Після того, як влада Литви і Польщі заборонила байкерам мотоклубу "Нічні вовки", які підтримують агресивну політику президента РФ Володимира Путіна, проїзд по території цих країн з мотопробігом на честь перемоги у Другій світовій війні під назвою "Шляхами перемоги", вони потрапили на територію Словаччини.

"Нічні вовки" Путіна в'їхали на територію ЄС через Закарпаття за сприяння депутатів Закарпатської облради

Як повідомили джерела Закарпаття онлайн в прикордонній службі, "вікно у Європу" байкерам Путіна організували депутати Закарпатської обласної ради - екс-швагро Віктора Медведчука і керівник облорганізації цого "Українського вибору" на Закаратті Іван Чубирко та голова "регламентної" комісії облради, фігурант скандальних виборів у Мукачеві, екс-очільник міліції Закарпаття часів президентства Віктора Януковича Віктор Русин.

Саме за їх сприяння відбувся нічниї переїзд "Нічних вовків" через пункт пропуску "Малий Березний - Убля" на українсько-словацькому кордоні.

Іван Чубирко представляє в облраді партію "Відродження", якою на Закарпатті неофіційно керує нардеп Михайло Ланьо (кримінальна кличка "Блюк"), а Віктор Русин є представником партії "Опозиційний блок".

Раніше на питання, як саме їм вдалося потрапити в Євросоюз, минаючи польську територію, керівник пробігу Андрій Бобровський не відповів.

Метою перебування "вовків Путіна" в ЄС є дістатися Берліна для проведення 9 травня пропагандистської акції з нагоди завершення Другої світової війни. 

Нагадаємо: в травні минулого року Словаччина так само тепло зустріла російських байкерів, які здійснювали пропагандистський мотопробіг по маршруту Москва-Берлін.

06 травня 2016р.

Теги: Нічні вовки, Іван Чубирко, Віктор Русин

Коментарі

Gugurter 2016-05-11 / 16:55:53
Таки прорвались сцуки.

adviser 2016-05-10 / 23:59:19
Це бидло Путінське вже і в нас на Заході почувається, як в себе дома!!! А де ж були активісти та представники громад, ПС, ОУН, УНА, УНСО, Сокіл, Скаути, Пластуни та інші патріотичні організатори?!

лидия 2016-05-09 / 20:38:53
цю кодлу побили у праги добре фейсбук пише

н.і 2016-05-08 / 23:25:57
А чому м- студіо мовчить хоть би вони закарпатцям очі відкрили

Михаил Орос 2016-05-08 / 21:19:58
Не сперечайтеся люди,бо такі вояжі без згоди керівництва країни не робляться.При бажанні кожна країна Євросоюза може стримати тисячі біженців,а не кілька десятків байкерів.

Ірина Магрицька 2016-05-08 / 16:08:53
А до Закарпаття вони проїхались по всій Україні. Отож, Україна - прохідний двір.

володя 2016-05-08 / 13:29:23
До чого тут депутати, є (якщо звичайно Є) прикордонники, які дозволили як виїхати з україни так і в неї вїхати. Якщо Порошенко не розжалує в рядові головного прикордонника, будемо знати хто в Укрїні путинський пес.

Мучічка 2016-05-08 / 11:19:33
Почті як правий сектор

ого 2016-05-07 / 23:59:10
марга проїхала через Закарпаття а не вовки , тому, що зграя вовків по своїй природі вільні звіріі ними ніхто не керує, а маргу потріно гнати бо не відомо куди йде стадо....!





Саша 2016-05-07 / 20:51:13


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Зяма 2016-05-07 / 20:48:12
Так Сбушке денег наверное дали и с мигалками от границы до границы...

ффф 2016-05-07 / 18:58:58
Как фуры блокировать так есть кому, а собак с мопедов поскидывать некому?

Sergiusz 2016-05-07 / 18:24:01
А до Закарпаття вони повітрям дістались?

МАРІЧКА 2016-05-07 / 13:00:35
ЯКА НЕНАВИСТЬ МІЖ ЛЮДЬМИ.НІЧОГО ХОРОШОГО НА ПЛАНЕТІ "ЗЕМЛЯ"НЕ БУДЕ.

brok 2016-05-07 / 12:52:53
А що скаже на це Москаль? Адже він постійно критикує Правий Сектор.

Istvan 2016-05-07 / 12:20:01
Я як вони непомітно доїхали через всю Україну до Закармаття? Там які депутати допомагали їм?

Володя 2016-05-07 / 09:27:35
Суки продажні!!!! Куди дивиться СБУ й прокуратура? Курат регіональські роблять що хочуть. Хіюа це держава, що не вміє захищати свої кордони?

Танька 2016-05-07 / 08:57:54


І як вони Україною мандрували??? І чому ім п***зди ніде не виписали? І, взагалі, якщо б вони через Дніпро б їхали - ми бЮ дніпряни, знали б, і забезпечили б лєнточку в зад. Щось не б'ється з тими вовками....


Танька 2016-05-07 / 08:55:29
Вибачте за питаннячко))) - але як вони в Україну потрапили???

отило 2016-05-07 / 08:49:12


На ужоцькому перевалі на блок посту сидять запроданці,як вони попали на закарпяття, на вертольоті,чі вгузиці медведчюка вшиткі помістилися? НАКАЗ 1 узнати бригаду яка чергувала тогди на посту ужоцького перевалу і отп***здити їх, де позирали


НОВИНИ: Політика

22:31
На Тячівщині в рамках кримінального провадження перевірять інформацію в ЗМІ щодо вирубки лісів
08:15
/ 1