"Нічні вовки" Путіна в'їхали на територію ЄС через Закарпаття за сприяння депутатів Закарпатської облради

Після того, як влада Литви і Польщі заборонила байкерам мотоклубу "Нічні вовки", які підтримують агресивну політику президента РФ Володимира Путіна, проїзд по території цих країн з мотопробігом на честь перемоги у Другій світовій війні під назвою "Шляхами перемоги", вони потрапили на територію Словаччини.

"Нічні вовки" Путіна в'їхали на територію ЄС через Закарпаття за сприяння депутатів Закарпатської облради

Як повідомили джерела Закарпаття онлайн в прикордонній службі, "вікно у Європу" байкерам Путіна організували депутати Закарпатської обласної ради - екс-швагро Віктора Медведчука і керівник облорганізації цого "Українського вибору" на Закаратті Іван Чубирко та голова "регламентної" комісії облради, фігурант скандальних виборів у Мукачеві, екс-очільник міліції Закарпаття часів президентства Віктора Януковича Віктор Русин.

Саме за їх сприяння відбувся нічниї переїзд "Нічних вовків" через пункт пропуску "Малий Березний - Убля" на українсько-словацькому кордоні.

Іван Чубирко представляє в облраді партію "Відродження", якою на Закарпатті неофіційно керує нардеп Михайло Ланьо (кримінальна кличка "Блюк"), а Віктор Русин є представником партії "Опозиційний блок".

Раніше на питання, як саме їм вдалося потрапити в Євросоюз, минаючи польську територію, керівник пробігу Андрій Бобровський не відповів.

Метою перебування "вовків Путіна" в ЄС є дістатися Берліна для проведення 9 травня пропагандистської акції з нагоди завершення Другої світової війни. 

Нагадаємо: в травні минулого року Словаччина так само тепло зустріла російських байкерів, які здійснювали пропагандистський мотопробіг по маршруту Москва-Берлін.

06 травня 2016р.

Теги: Нічні вовки, Іван Чубирко, Віктор Русин

Коментарі

Gugurter 2016-05-11 / 16:55:53
Таки прорвались сцуки.

adviser 2016-05-10 / 23:59:19
Це бидло Путінське вже і в нас на Заході почувається, як в себе дома!!! А де ж були активісти та представники громад, ПС, ОУН, УНА, УНСО, Сокіл, Скаути, Пластуни та інші патріотичні організатори?!

лидия 2016-05-09 / 20:38:53
цю кодлу побили у праги добре фейсбук пише

н.і 2016-05-08 / 23:25:57
А чому м- студіо мовчить хоть би вони закарпатцям очі відкрили

Михаил Орос 2016-05-08 / 21:19:58
Не сперечайтеся люди,бо такі вояжі без згоди керівництва країни не робляться.При бажанні кожна країна Євросоюза може стримати тисячі біженців,а не кілька десятків байкерів.

Ірина Магрицька 2016-05-08 / 16:08:53
А до Закарпаття вони проїхались по всій Україні. Отож, Україна - прохідний двір.

володя 2016-05-08 / 13:29:23
До чого тут депутати, є (якщо звичайно Є) прикордонники, які дозволили як виїхати з україни так і в неї вїхати. Якщо Порошенко не розжалує в рядові головного прикордонника, будемо знати хто в Укрїні путинський пес.

Мучічка 2016-05-08 / 11:19:33
Почті як правий сектор

ого 2016-05-07 / 23:59:10
марга проїхала через Закарпаття а не вовки , тому, що зграя вовків по своїй природі вільні звіріі ними ніхто не керує, а маргу потріно гнати бо не відомо куди йде стадо....!





Саша 2016-05-07 / 20:51:13


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Зяма 2016-05-07 / 20:48:12
Так Сбушке денег наверное дали и с мигалками от границы до границы...

ффф 2016-05-07 / 18:58:58
Как фуры блокировать так есть кому, а собак с мопедов поскидывать некому?

Sergiusz 2016-05-07 / 18:24:01
А до Закарпаття вони повітрям дістались?

МАРІЧКА 2016-05-07 / 13:00:35
ЯКА НЕНАВИСТЬ МІЖ ЛЮДЬМИ.НІЧОГО ХОРОШОГО НА ПЛАНЕТІ "ЗЕМЛЯ"НЕ БУДЕ.

brok 2016-05-07 / 12:52:53
А що скаже на це Москаль? Адже він постійно критикує Правий Сектор.

Istvan 2016-05-07 / 12:20:01
Я як вони непомітно доїхали через всю Україну до Закармаття? Там які депутати допомагали їм?

Володя 2016-05-07 / 09:27:35
Суки продажні!!!! Куди дивиться СБУ й прокуратура? Курат регіональські роблять що хочуть. Хіюа це держава, що не вміє захищати свої кордони?

Танька 2016-05-07 / 08:57:54


І як вони Україною мандрували??? І чому ім п***зди ніде не виписали? І, взагалі, якщо б вони через Дніпро б їхали - ми бЮ дніпряни, знали б, і забезпечили б лєнточку в зад. Щось не б'ється з тими вовками....


Танька 2016-05-07 / 08:55:29
Вибачте за питаннячко))) - але як вони в Україну потрапили???

отило 2016-05-07 / 08:49:12


На ужоцькому перевалі на блок посту сидять запроданці,як вони попали на закарпяття, на вертольоті,чі вгузиці медведчюка вшиткі помістилися? НАКАЗ 1 узнати бригаду яка чергувала тогди на посту ужоцького перевалу і отп***здити їх, де позирали


НОВИНИ: Політика

18:44
/ 24
Ланя (Блюка) обрали головою Мукачівської райради
03:20
/ 23
Чому Будапешт замовчує "свій" Голокост на Закарпатті?
08:12
/ 2
"Слуга" Тищенко найскладніші події в Києві пересидів на Закарпатті – Алієв
13:18
/ 1
Суд заборонив партію ОПЗЖ
12:53
/ 2
У Мукачівській міськраді працюватимуть нові заступники міського голови
12:51
/ 1
У Мукачеві зупинили повноваження депутатів ОПЗЖ
12:27
/ 7
Колективу Берегівської райадміністрації представили нового керівника
18:43
/ 3
Подвижникам "четвертої гілки влади" присвячується
16:12
/ 3
На Закарпатті росіянин на знак протесту проти російської військової агресії спалив свій паспорт
09:16
У Виноградові вандали пошкодили меморіальну дошку на честь Героїв Красного Поля
05:44
/ 2
У Ясінях на Рахівщині демонтували пам’ятник невідомим солдатам
13:26
/ 11
Майном Закарпаття керуватиме люстрований посадовець часів Януковича і "піджак" Волошина (РОЗШИРЕНО)
10:29
/ 14
Екскерівник Ужгородського аеропорту назвав дії голови Закарпатської облради Чубірка "свідомою злочинною діяльністю в умовах воєнного стану"
18:10
/ 7
Зеленський призначив керувати Берегівщиною Віталія Матія
17:56
/ 6
У Зняцеві на Мукачівщині демонтували погруддя Чапаєву
07:41
/ 6
У Закарпатській облраді припинила існування фракція "ОПЗЖ"
07:26
/ 19
Керувати майном області призначено люстрованого на 10 років чиновника часів Януковича Громового
14:47
/ 8
Кремлівській "русинці" з Закарпаття заочно оголошено підозру у виправдовуванні збройної агресії рф
17:18
/ 13
"ZОМБІ", "Вір Богу, а не путіну", "Не вір Кремлю": в Ужгороді червоною фарбою обписали територію собору УПЦ МП
05:43
/ 1
В Ужгороді замість зображень комуністичних ідолів створять українські патріотичні мурали
05:52
/ 9
Єпископ Закарпатський ПЦУ Варсонофій закликав єрархів УПЦ МП в області до об’єднання
16:59
/ 5
Угорщина не має територіальних претензій щодо Закарпаття – посол Ійдярто
09:21
/ 2
На Хустщині демонтували пам’ятники Горькому, Зої Космодем’янській та Валі Котику
15:35
/ 7
Перша леді США Джилл Байден перебуває з візитом в Ужгороді
11:11
/ 2
Російські ракетні удари по Закарпаттю свідчать, що війна торкається не лише України, але й Угорщини – Ніколенко
» Всі новини