Останнім часом, під час проведення перевірок Закарпатської митницею ДФС довідок, які подаються громадянами для звільнення від адміністративної відповідальності за порушення відповідних термінів перетину кордону, встановлені випадки неправомірного їх видання, підробки, невідповідностей потужностям станцій технічного обслуговування тощо.
Зокрема, управлінням по боротьбі з митними правопорушеннями Закарпатської митниці здійснюється перевірка за фактами видачі медичними установами Закарпатської області довідок про непрацездатність громадян, довідок про проведення ремонтних робіт транспортних засобів, що надаються фізичними особами - підприємцями та СТО, які в подальшому згідно зі статтею 460 Митного кодексу Україна стали підставою для звільнення від адміністративної відповідальності громадян, вивозили транспортні засоби з порушенням відповідних термінів.
На сьогодні, з метою проведення перевірки видачі довідок про тимчасову непрацездатність,управлінням направлено 38 листів до відділів охорони здоров'я РДА Закарпатської області, Закарпатську обласну дитячу лікарню, Державна установа ПП МЦ «Реабілітація» та Ужгородську міську клінічну лікарню та ін.
За результатами отриманих відповідей направлено в районні та міського відділів поліції ГУ НП в Закарпатській області 9 повідомлень про протиправні дії, що містять ознаки кримінального злочину, передбаченого статтею 358 Кримінального кодексу України.
Зараз митницею отримано інформацію про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань по 6 повідомленнях.
Складено 3 протоколи про порушення митних правил за статтею 470 Митного кодексу України.
Для з'ясування видачі довідок про проведення ремонтних робіт транспортних засобів направлено 7 запитів до ФОП і СТО.
У відомстві зазначають, що пропуск транспортних засобів на іноземному реєстрації буде здійснюватися відповідно до вимог Митного кодексу України, тому у відомстві всіх зацікавлених сторін просять дотримуватися законодавства, повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС в Закарпатській області.
ужгородець 2016-04-15 / 13:16:00
За блотні машини по 500 баксів в рік, за інші по 300 і дійсно нехай катаються.
А ні, то нехай розтаможуть, отримують українські номери і їздять як усі нормальні громадяни України.
Олег 2016-04-15 / 11:33:41
Тупа влада ,бо скажіть тим власнкивам закординх номерів аби кожен рік платили у бюджет по 300 долларів тай нехай їздять без пересічки ,це мілйонни долларів у бюджет...
Віктор 2016-04-15 / 07:52:02
Перевірки, запити, відповіді, передачі матеріалів у правоохоронні заклади, знову перевірки - величезний об’єм непотрібної, оплачуваної платниками податків роботи.
І все це - лише боротьба з наслідками, яка за означенням не закінчиться ніколи, доки не буде ліквідована причина.