Гандбол. Ужгородські "Карпати" зазнали поразки від столичного "Спартака"

У четвер ужгородки в напруженій боротьбі поступились столичному Спартаку та сподіваємось, що тільки на мить, втратили лідерство у внутрішньому чемпіонаті.

Гра не клеїлась із самого початку, і тільки після того як ужгородки пропустили три сухих м'ячі, Ірина Компанієць зуміла забити перший гол у ворота Спартака. Наступний гол у ворота киянок забили із "семиметрової " відмітки, проте далі знову тричі пропустили і відставання в рахунку зростало. В середині тайму перевага Спартака сягала й семи м'ячів, але до кінця першої половини гри закарпатки скоротили різьницю до трьох голів, 15:12.

Другу половину гри карпатівки виглядали краще, проте й далі в захисті знаходились прогалини, через які суперниці забивали свої голи.

На протязі гри ужгородки дуже часто підпускали суперниць занадто близко до воротарської зони, тому й приходилось фолити, а судді нагороджували карпатівок вилученнями та семиметровими в їхню сторону. В матчі "вовчиці" провели в меншості 12 хвилин та 8 раз спартаківки пробивали гандбольний пенальті по воротах Ірини Яблонської.

Останні п'ять хвилин гри були найбільш цікавими та багатими на втрати, через які карпатівки так і не змогли наздогнати суперниць. Хоч Карпати й перемогли в другому таймі 14:16, проте загальний рахунок був на користь Спартака, 29:28.

Спартак - Карпати 29:28 (15:12)

Спартак: Тарасенко, Михайленко; Козаєва 11/6, Рудько 9/1, Шидивар 4, Рибкіна 3, Меркушева 2.

Карпати: Яблонська, Воронько; Компанієць 10, Каганець 8, Косик 5/1, Цубина 2, Мелекесцева 1, Лєбєдєва 1, Лезінська 1.