Закарпатця, що покалічив дружину, вклав у ванну з кип'ятком, задушив і викинув у Латорицю, відправили на примусове лікування

Мукачівським міськрайонним судом розглянуто клопотання прокурора про застосування примусових заходів медичного характеру у кримінальному провадженні відносно громадянина 1972 року народження, мешканця села Лісарня Мукачівського району.

Закарпатця, що покалічив дружину, вклав у ванну з кип'ятком, задушив і викинув у Латорицю, відправили на примусове лікування

Чоловіка судили за підозрою у вчиненні кримінального злочину, передбаченого п.4 ч.2 ст.115 КК України, тобто вбивство - умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з особливою жорстокістю.

Обставинами справи встановлено, що 21 серпня 2015 року близько першої години ночі громадянин Б., перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, знаходячись по вул. Пивоварна в м. Мукачево розпочав сварку з співмешканкою  П., в ході якої вдарив останню кулаком по обличчю.

Продовжуючи насильницькі дії, підозрюваний наніс громадянці П. подальші удари кулаком в ключицю та грудну клітку, спричинивши численні тілесні ушкодження, рани, переломи кісток, закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, а також закриті переломи тіла. Не зупиняючись на цьому громадянин Б., завдаючи потерпілій нестерпний біль та страждання, помістив її у ванну з кип'ятком, чим заподіяв їй опіки шкірних покровів ІІ-ІІІ ступенів, загальною площею близько 35% поверхні тіла. Бажаючи довести вбивство до кінця, підозрюваний монтажним скотчем замотав голову співмешканки, перекривши їй у такий спосіб доступ повітря через рот і ніс, що стало безпосередньою причиною настання смерті потерпілої.

22 серпня 2015 року близько другої години ночі підозрюваний разом із братом, громадянином Б.Ю., з метою приховання скоєного особливо тяжкого злочину, віднесли тіло померлої громадянки П. до річки Латориця та викинули його у воду.

У ході досудового розслідування було проведено судово-психіатричну експертизу відносно підозрюваного Б. і згідно висновку експерта останній страждає тимчасовим хворобливим розладом психічної діяльності, не може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними.

В судовому засіданні прокурор вважав доведеним факт вчинення підозрюваним Б.. кримінального злочину, передбаченого п.4 ч.2 ст. 115 КК України та з врахуванням висновку експерта просив задоволити клопотання та застосувати до останнього примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Таким чином під час розгляду клопотання по кримінальному провадженню судом встановлено, що кримінальний злочин, який згідно з ст. 12 КК України віднесено до особливо тяжкого, підозрюваний Б. вчинив в стані неосудності, з урахуванням ступеня небезпечності психічно хворого для себе або інших осіб суд прийшов до висновку, що громадянин Б. в момент вбивства та на теперішній час не може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними, і постановив ухвалу про застосування щодо підозрюваного Б., 1972 року народження, примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом, повідомляє прес-служба Мукачівського міськрайонного суду.

17 березня 2016р.

Теги: лікування, ванна, кип'яток, Латориця

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини