Як ідеться в повідомленні прес-служби Ужгородського міськрайонного суду, відповідно до чинного законодавства, накладаючи адміністративне стягнення чи звільняючи особу від відповідальності, суд досліджує докази правопорушення та обставини, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність особи, у своїй сукупності.
Дотримуючись норм Закону, судом прийнято до уваги, що водій притягається до відповідальності вперше, а шкоди внаслідок вчиненого правопорушення іншим учасникам дорожнього руху завдано не було. Крім того, суддею враховано факт тимчасово розладу здоров’я водія, останнє підтверджується відповідною медичною довідкою
Тому, розглянувши матеріали справи, що надійшли від Управління патрульної поліції міста Ужгорода та Мукачева, суд дійшов висновку щодо наявності в діях водія ознак складу правопорушення, проте, враховуючи обставини, що пом’якшують вчинене, - звільнив кермувальника від відповідальності за малозначністю діяння.
Така «гуманність» суду є непоодиноким випадком, неодноразово ця практика застосовується й до представників патрульної поліції, зазначають у прес-службі суду. Так, учора,1-го березня, рядового поліції за порушення правил дорожнього руху й пошкодження транспортного засобу суддею Ужгородського міськрайонного суду також звільнено від відповідальності. Патрульному інспектору суд висловив усне зауваження без накладення відповідного штрафу або позбавлення права керувати транспортним засобом до одного року, як це передбачено санкцією статті.
... 2016-03-03 / 08:09:26
Коментатор, що вважає себе фахівцем у питанні оцінювання заголовків та адвокатує систему із закидами до редації, переслідує мету вибілення дурного і невиправданого судового рішення. Це до відома коментатора-аноніма. Коментар видалено. Адмін