На Закарпатті минулоріч поменшало злочинів за участі неповнолітніх при збільшенні правопорушень під дією алкоголю

Рівень злочинності на території області складає 90,4 на 10 тис. населення, що є меншим від загальнодержавного (132,0).

На Закарпатті минулоріч поменшало злочинів за участі неповнолітніх при збільшенні правопорушень під дією алкоголю

Як повідомляють у прес-службі прокуратури Закарпатської області, впродовж минулого року відбувся незначний ріст кількості особливо тяжких злочинів (202 проти 200 у минулому році, або на 1%). Проте динаміка росту вказаної категорії злочинів є однією із найнижчих у державі.

За рахунок збільшення фактів крадіжок на 26,1% відмічається зростання частки тяжких кримінальних правопорушень.

Зафіксовано менше на 24% вчинених кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи, частка яких складає 14,3%, що набагато менше ніж торік 19,8%, з них скоєно 22 очевидних умисних вбивств проти 28 у 2014 році (- 21,4%).

Викрито 90 кримінальних правопорушень (+30,4%), пов’язаних з хабарництвом та одержанням неправомірної вигоди, з яких 70 – за фактом одержання хабара та прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

У сторону зменшення відмічається динаміка кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми або за їх участю (5,3% проти 5,6% у 2014 році).

Дещо збільшилась питома вага кримінальних правопорушень, вчинених особами, які раніше їх вчиняли (29,6%) та у стані алкогольного сп’яніння (10,6%).

У 5346 кримінальних правопорушеннях особам вручено повідомлення про підозру,з урахуванням кримінальних правопорушень минулих років.

Відсоток розкриття складає 46,6%, а в кримінальних провадженнях, у яких особам повідомлено про підозру – 50,6%, що перевищує державний показник.

16 лютого 2016р.

Теги: злочини, неповнолітні, алкоголь

НОВИНИ: Кримінал

10:20
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 13
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 3
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
» Всі новини