Збірна України зайняла 15-те місце в рейтингу ФІФА

У середу, 12 липня, FIFA опублікувала новий рейтинг національних збірних. Сенсацією реєстру стала команда Блохіна, що зробила стрибок з п’ятого десятка в Top-20 провідних команд світу.

Reuters
Reuters
У новій версії світової футбольної табелі про ранги збірна Італії, яка 9 липня в Німеччині стала чемпіоном світу, зайняла друге місце, піднявшись відразу на 11 позицій.

Перше місце в списку найсильніших футбольних держав світу як і раніше зберегла за собою Бразилія, що завершила виступ на ЧС-2006 на чвертьфінальній стадії.

На 9-е місце з другого десятка піднялися німці, які на домашній першості стали бронзовими призерами.

Однак найстрімкішим сходженням у рейтингу відзначилася команда України, що злетіла вгору відразу на 30 місць - на 15-ий рядок.

Тепер збірна України займає 15-е місце з 961 очком. Настільки високий рядок збірна України заслужила завдяки успішній грі на ЧС-2006, де команда ввійшла в число 8 кращих збірних світу.

Нинішній рейтинг - перший, який був вирахуваний за новою системою.

Як раніше повідомляла прес-служба FIFA, підрахунок рейтингу трохи спрощений: тепер враховуються виступи збірних не за 8 попередніх років, а за 4.

Не впливають на кількість рейтингових очок тепер і число забитих голів у матчі, і фактор свого поля.