Тож, сонячний напій власного виробницва пропонують туристам 40 найкращих виноробів Закарпаття.
Сім’я Василя Нодя традиційно бере участь у фестивалі. Кажуть, смаки туристів починають змінюватись – якщо раніше просили солодкі вина, тепер – стають популярними сухі. Тому чоловік пропонує майже 15 сортів вина з власних виноградників.
Василь Нодь, винороб
Є в нас і витримані десертні, постарше, напівсолодкі. Також і сухі. Більшість це є дворічні. Тобто не лише ординарні вина ми маємо, а й витримані. Стараємося класичною рецептурою – в дубових бочках.
За літр вина просять від 50 до 200 гривень, все залежить від сорту і від тари в яку розливають напій богів. Вибір вина на будь-який смак.
Віктор Савчинець, винороб
Вина представляєсо – солодкі, сухі і напівсолодкі. Що найбільше люблять туристи? Найбільше люблять все ж солодкі і напівсолодкі. Сухих вин мало є цінителів, але більше старші люди цінують сухі вина. А молодь є молодь, їм треба аби вино веселе було, ароматне.
Щороку фестиваль у Мукачеві відвідує майже 50 тисяч гостей. Цього року їх очікують не менше.
Андрій Балога, Мукачівський міський голова
Всі готелі в місті наскільки я знаю – зайняті. Також прилягаючі райони, маю на увазі Свалявський район та всі інші санаторії та готелі там також зайняті. Тобто логістично ми готові і прийняти, і накормити, і напоїти.
На фестивалі туристів дійсно багато. Кажуть, про «Червене вино» знають давно і приїхали сюди спеціально у відпустку
Інна, туристка з Житомира
Дуже смачне вино. Особенно вишня зі смородиною. Ми його шукали, шукали. Дуже гарне вино. Я вобще люблю вишню і вішневий лікер, вишневе вино воно просто приносить якусь насолоду.
Віра, туристка з Житомира
Напитись, поїсти і потанцювати ми приїхали – та жартую я! Насправді це не Закарпаття, а рай земний – ми в захваті від всього – від природи, від людей, від усього – дай вам Бог усім здоров’я
Фестивалитимуть до 17 січня. Саме цього дня дегустаційна комісія оголосить найкращих виноробів сезону 2015-2016 року.