Порошенко підписав закон про Держслужбу, який позбавить Москаля "губернаторства"

Президент Петро Порошенко підписав закон про державну службу", який дає старт реформі системи державного управління.

Порошенко підписав закон про Держслужбу, який позбавить Москаля "губернаторства"

Свій автограф Порошенко поставив 31 грудня, передає прес-служба президента.

Закон передбачає такі реформаторські новації: вступ на усі посади державної служби відбуватиметься лише за конкурсом на основі особистих якостей та досягнень кандидатів на посади, виключаються будь-які корупційні механізми при вступі та проходженні державної служби, державна служба стане деполітизованою.

Законом встановлюється прозора модель оплати праці, розроблена з урахуванням кращого європейського досвіду, запроваджується оцінювання результатів роботи державних службовців, їх кар'єрна мотивація, підвищуються кваліфікаційні вимоги.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, після вступу цього закону в дію 1 травня 2016 року "губернатор" Закарпаття Геннадій Москаль має скласти повноваження голови Закарпатської ОДА. Відповідно до п.7 ст. 83 "Підстави для припинення державної служби" державна служба припиняється у разі "досягнення державним службовцем 65-річного віку, якщо інше не передбачено законом". Свій 65-річний ювілей Г.Москаль відсвяткував 11 грудня 2015 року. При цьому, на відміну від попередньої редакції цього закону, у нинішній не передбачено можливість продовження перебування на посаді після досягнення державним службовцем 65-річного віку, чим Г.Москаль скористався, виходячи зі старої редакції закону.

31 грудня 2015р.

Теги: Держслужба, Геннадій Москаль

Коментарі

севлюшський 01.01.2016 / 23:40:40
Точно, Блюк - то більша проблема, ніж Москаль

михайло 01.01.2016 / 22:47:50
не в Москалю проблема то мусорська шавка, геморой Закарпаття в Мукачеві.

Cтепан Крук - Бандері 01.01.2016 / 12:47:37
Ага! Вища мусорська!

Бандера 01.01.2016 / 12:40:00
А мусорська освіта Москаля, то вища? :))))))))))))))))

Позуханичу 01.01.2016 / 12:19:43
Щоб призначили головою ОДА, треба би й справжню вищу освіту мати... . А у Василька диплом із Хрещатика.

Бандера 01.01.2016 / 12:11:27


Ну і що означають, якщо перед ними стоїть непереборна умова - "досягнення державним службовцем 65-річного віку"? )))

Москаль - нах з Закарпаття! Досить розалювати, піаритися, повертати ригів і контрабасити!..


новий рік 01.01.2016 / 11:43:53
Хлопці,слова із тексту Закону " Якщо інше не пердбачено законом " що означають?

Степан Крук 01.01.2016 / 11:22:37
Дійсно,Вася пішов з ЕЦ на Х...! Кому він зараз такий потрібний?

василь позуханич 01.01.2016 / 11:13:14
Вася пішов від єцунів, може прогнеться перед петрухою - його і поставлять замість Генадієвича.

Степан Крук -Івану 01.01.2016 / 09:08:12
Маразматик не буде! Достатньо одного позову в Адміністративний суд і Москаль на гілляці! Зараз є всі юридичні підстави дати Москалю під зад. Не зробить цього Гарант, зробить громадськість! А від громадськості потрібно вже готувати для проходження конкурсу свого "губернатора". Тут у активістів велике поле для діяльності. Повинна бути достойна кандидатура, котру б можно протиставити висуванцям від різних кримінально-партійних кланів.

снегурочка 01.01.2016 / 01:54:38
Іване--прокинься, розуй очі і почисти мозок!!!!! Чи не дають тепер красти тобі? От біда.....

ІВАН 31.12.2015 / 23:22:27
Маразматик ще побуде, Порох потримає його у якості "В. О". Причому - роками, поки їх обох не зметуть.

НОВИНИ: Політика

18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 2
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
» Всі новини