Стати ужгородським поліцейським екс-міліціонеру Грубарю допомогли "професійні якості", здобуті при затриманні активістів

Коментуючи скандал у ЗМІ із командиром батальйону патрульної поліції, екс-міліціонером Володимиром Грубарем, призначення якого в нову поліцію "громадськість та журналісти не сприймають..., дорікаючи йому переслідуванням активістів Майдану", командир патрульної поліції Закарпаття Юрій Марценишин пояснив тим, що той пройшов відбір і має відповідні професійні якості.

Стати ужгородським поліцейським екс-міліціонеру Грубарю допомогли "професійні якості", здобуті при затриманні активістів

– Так, я мав зустріч з активістами, вислухав їхні аргументи. Ми пояснили, що людина пройшла всі етапи відбору. Ми оцінюємо не минуле В.Грубаря, а його професійні якості та авторитет у колективі. Керівництво та самі колеги по групі відібрали його в когорту командирів. Спершу його призначили командиром роти, а коли командир батальйону став заступником командира управління, то було вирішено запропонувати В.Грубарю посаду командира батальйону. Він добре налагодив роботу в роті, і ми це врахували. Наразі Володимир Грубар залишається командиром батальйону, але він у нас тепер на особливому рахунку, – каже Ю.Марценишин.

На зустрічі активістів і журналістів з керівництвом патрульної поліції Ужгорода і Мукачева активісти і журналісти повідомили керівництву факти грубого нехтування В.Грубарем закону при виконанні політичних замовлень керівництва області і обласного центру.

При цьому було пояснено, що В.Грубарь пройшов відбір, приховавши ці факти, а громадськість не змогла вплинути на відбір на рівні проходження В.Грубарем співбесіди, оскільки всупереч вимогам активістів і журналістів відбори проходили закрито і прізвища міліціонерів, що подали заяви в поліцію, не були відомі.

Тому міліцейський досвід В.Грубаря по прислуговуванню владним режимам, коли той безпосередньо керував і сам брав участь у незаконних затриманнях активістів та журналістів на площі Народній і спільних з кримінальними елементами діях в ужгородській мерії, навряд чи можна вважати позитивним.

Якщо не враховувати таке минуле, то в поліцію мають можливість потрапити і "беркутівці", які вивали майданівців, наголосили учасники зустрічі з керівництвом патрульної поліції.

Що суттєво, Ю.Марценишин сам потрапив у патрульну поліцію з міліції, що, очевидно, перешкоджає йому бути в цій ситуації об'єктивним.

Раніше очільниця Національної поліції Хатія Деканоїдзе публічно обіцяла, що колишні міліціонери зможуть потрапити до поліції тільки через переатестацію, а на керівні посади – виключно через детектор брехні.

Натомість, за результатами відбору, "беркутівці", які побили студентів на Майдані, прийняті у Нацполіцію.

 





 

26 грудня 2015р.

Теги: поліція, Грубарь, міліція

Коментарі

John Doe 2017-07-11 / 12:07:37
Хто цей крайній справа чувак на найнижчій фотці? Я мив машину з ним на одній мийці, і в нього були чохли на сідушках, на яких і на спинці і на сидінні було вишито "Віктор Янукович". Тобто він пердів у Януковича, коли це ще не було мейнстрімом.

Цілком таємно 2017-01-01 / 21:19:45
Проведу атестацію за $500! Тел. 050 5005050

Адмін 2016-10-06 / 20:22:29
Якщо ви помітили, тут мова не про Ю.Марценишина і патрульну поліцію загалом. Тут мова про цілком конкретного перевертня в погонах, який протиснувся в полцію.

І перестаньте апелювати до Адміністрації і О.Диби. За настирливість в цьому плані правилами коментування передбачено бан.

Правый сегмент. 2016-10-06 / 19:52:07
Кстати! И еще раз хочу обратиться к Олеге Дыбе.
Безусловно, еще раз подчеркну - я не одобряю В. Г. но прошло время, и пора сделать определенные выводы.

1) Олег Дыба и др. прекрасно знают - значительная часть граждан оценивает полицию неординарно: "Да, старые менты были умнее и профессиональнее". Но, в то же время, этим старым ментам не рады. Опять плохо! )))) В общем, нашим людям не угодишь. ))))

2) Я читал полное интервью Ю. Марценишина. И даже в Фейсбук его нашел. И что скажу. Общее впечатление - человек умный, компетентный и т.д. По крайней мере, выгодно выделяется среди ряда наших предшественников.

3) Процесс переаттестации. Много нареканий на то, что ряд членов аттестационных комиссий - ПОЛНЫЕ ДИЛЕТАНТЫ! И это горькая правда! Которые, причем, сами признаются в том, что зарубывают хороших, достойных людей. А как так получается? Скажите мне!

4) По любому, в полиции будут служить неподобающие личности, но... Мы должны понимать - в обществе (и не только в нашем) завязано всё так прочно, что просто взять и "рубануть по ментам" нельзя! Потому, что какая бы гнилая система не была - это, пока еще, система.

Варус 2016-06-20 / 13:05:18
На гиляку !

Данацко 2016-05-22 / 10:37:39
Як ми майжек надоїли ЛЮДЯМ,і площа стала як площа.Шо далше робити,МУЙДАН МАЙЖЕК.

Правый сегмент. 2016-04-21 / 20:55:30
Да, есть проколы и в переаттестации, в приеме новых, но...
1) Журналисты (и этого СМИ тоже), почему-то, НЕ ИНТЕРЕСОВАЛИСЬ ПОЛОЖЕНИЕМ ДЕЛ вообще. И в самом начале, и позже.
2) Кто мешал, что мешало пообщаться с членами комиссии?
Очень уж подозрительно это всё выглядит. )))) Не в обиду журналистам будет сказано.
3) Бардак - везде. Почему только полиция? Я, к примеру, отписывал один раз в ЛС на Фейсбук Олегу Дыбе, и моё сообщение до сих пор не прочитано! Вот такой "профессионализм". С обеих (!) сторон. И там бардак, и тут бардак. Увы.

ТРОЛЬ 2016-04-14 / 20:23:02
3НАЮ И ТОГО ЧТО СПРАВА ДАЛБОЙОБА И ТОГО ЧТО СЛЕВА... О...ШИЕ МУСОРА Я ИX УЖЕ ЛЕТ ДЕСЯТЬ ВИЖУ XОДЯТ ГРИВОЙ ТРУСЯТ... ДО СИX ПОР В ГОРОТДЕЛ 3АГЛЯДУЮТ

ivo bobul 2016-04-09 / 17:47:27
с.л.о.н

Анонім 2016-03-18 / 15:26:01
Марценишин, Грубарь, Лісничко, другі мудаки всі робили в міліціі і розводили народ на капусту. Деконаідзе казала ож в поліцію наберуть нових, а на руководящі пости строго через детектор.Ко іх протолкав в поліцію, бо з ними набрали ліліпутів што на них форма висить та дебілів, котрі нормально ни говорити ни писати ни знають.

Віктор 2016-03-10 / 15:28:44
***ец який поліцейський. Навіть не мент, а мусор!

Саша 2016-03-10 / 09:51:04


Зловживання багатоніковістю. Творення видимості дискусії під різними нікнеймами. Видалено два коментарі. Адмін


мешканець 2016-03-10 / 09:48:12
Яка в нас чудова реформа, переатестація...
І Грубарь не один такий пройшов в нову поліцію.

активістка 2016-03-10 / 09:44:52
Грубарю, не треба писати сам за себе. Як ти справлявся, ми всі бачили на Народній і в мерії.

Людина, яка топталася по закону, не має права служити в новій поліції.

№ 102 2016-03-10 / 09:23:31
Грубарь добре зарекомендував себе на посаді КОМБАТА і чудово справляється із своїми функціональними обов’язками

активіст 2016-01-26 / 19:33:28
То не Володимир Кувик, який у статусі в.о. начальника Ужгородського МВ УМВС підписував сфальшовані протоколи на активістів, затриманих тоді на Народній?

John Doe 2016-01-26 / 18:26:21
Що за молодик на останньому фото справа в блакитній жилетці? Я стикався з ним на автомийці. В нього були чохли на сидіннях: на водійському сидінні якраз під дупою машинним способом було вишито "Віктор Янукович". Така ж вишивка оздоблювала і чохол спинки. Тобто хлопець реально пердів у Януковича ще в 2011 або 2012 році. Ось так.

ната 2015-12-29 / 11:59:49
сам там займався клоунадою я була присутняпри цій клоунаді. А то що понабирали в поліцію якихось недоростків то факт аж ганьба на них дивитись так жалюгідно виглядають