Стати ужгородським поліцейським екс-міліціонеру Грубарю допомогли "професійні якості", здобуті при затриманні активістів

Коментуючи скандал у ЗМІ із командиром батальйону патрульної поліції, екс-міліціонером Володимиром Грубарем, призначення якого в нову поліцію "громадськість та журналісти не сприймають..., дорікаючи йому переслідуванням активістів Майдану", командир патрульної поліції Закарпаття Юрій Марценишин пояснив тим, що той пройшов відбір і має відповідні професійні якості.

Стати ужгородським поліцейським екс-міліціонеру Грубарю допомогли "професійні якості", здобуті при затриманні активістів

– Так, я мав зустріч з активістами, вислухав їхні аргументи. Ми пояснили, що людина пройшла всі етапи відбору. Ми оцінюємо не минуле В.Грубаря, а його професійні якості та авторитет у колективі. Керівництво та самі колеги по групі відібрали його в когорту командирів. Спершу його призначили командиром роти, а коли командир батальйону став заступником командира управління, то було вирішено запропонувати В.Грубарю посаду командира батальйону. Він добре налагодив роботу в роті, і ми це врахували. Наразі Володимир Грубар залишається командиром батальйону, але він у нас тепер на особливому рахунку, – каже Ю.Марценишин.

На зустрічі активістів і журналістів з керівництвом патрульної поліції Ужгорода і Мукачева активісти і журналісти повідомили керівництву факти грубого нехтування В.Грубарем закону при виконанні політичних замовлень керівництва області і обласного центру.

При цьому було пояснено, що В.Грубарь пройшов відбір, приховавши ці факти, а громадськість не змогла вплинути на відбір на рівні проходження В.Грубарем співбесіди, оскільки всупереч вимогам активістів і журналістів відбори проходили закрито і прізвища міліціонерів, що подали заяви в поліцію, не були відомі.

Тому міліцейський досвід В.Грубаря по прислуговуванню владним режимам, коли той безпосередньо керував і сам брав участь у незаконних затриманнях активістів та журналістів на площі Народній і спільних з кримінальними елементами діях в ужгородській мерії, навряд чи можна вважати позитивним.

Якщо не враховувати таке минуле, то в поліцію мають можливість потрапити і "беркутівці", які вивали майданівців, наголосили учасники зустрічі з керівництвом патрульної поліції.

Що суттєво, Ю.Марценишин сам потрапив у патрульну поліцію з міліції, що, очевидно, перешкоджає йому бути в цій ситуації об'єктивним.

Раніше очільниця Національної поліції Хатія Деканоїдзе публічно обіцяла, що колишні міліціонери зможуть потрапити до поліції тільки через переатестацію, а на керівні посади – виключно через детектор брехні.

Натомість, за результатами відбору, "беркутівці", які побили студентів на Майдані, прийняті у Нацполіцію.

 





 

26 грудня 2015р.

Теги: поліція, Грубарь, міліція

Коментарі

Владімір Форсюк (ідіот) 2023-08-25 / 16:22:11


А я сам себе застрелю!


Предупреждение от Форсюка для Форсюка 2023-08-07 / 23:43:24


А тебя, Форсюк, пристрелить давно пора. )))


Владимир Форсюк 2022-09-26 / 20:38:15
Опять пишу гадости. Не могу не писать. Я психически болен и у меня осеннее обострение. Рука сама тянется пакостить. Я - мелкий пакосник. И вообще чмошная, гнилая душа. Прости меня, Админ, если сможешь (

Читатель 2022-07-31 / 19:27:18


Я, Владимир Форсюк, сволочь *банутая! Мудак! Идиот! Скотина! Простите меня, пожалуйста, люди!


John Doe 2017-07-11 / 12:07:37
Хто цей крайній справа чувак на найнижчій фотці? Я мив машину з ним на одній мийці, і в нього були чохли на сідушках, на яких і на спинці і на сидінні було вишито "Віктор Янукович". Тобто він пердів у Януковича, коли це ще не було мейнстрімом.

Цілком таємно 2017-01-01 / 21:19:45
Проведу атестацію за $500! Тел. 050 5005050

Адмін 2016-10-06 / 20:22:29
Якщо ви помітили, тут мова не про Ю.Марценишина і патрульну поліцію загалом. Тут мова про цілком конкретного перевертня в погонах, який протиснувся в полцію.

І перестаньте апелювати до Адміністрації і О.Диби. За настирливість в цьому плані правилами коментування передбачено бан.

Правый сегмент. 2016-10-06 / 19:52:07
Кстати! И еще раз хочу обратиться к Олеге Дыбе.
Безусловно, еще раз подчеркну - я не одобряю В. Г. но прошло время, и пора сделать определенные выводы.

1) Олег Дыба и др. прекрасно знают - значительная часть граждан оценивает полицию неординарно: "Да, старые менты были умнее и профессиональнее". Но, в то же время, этим старым ментам не рады. Опять плохо! )))) В общем, нашим людям не угодишь. ))))

2) Я читал полное интервью Ю. Марценишина. И даже в Фейсбук его нашел. И что скажу. Общее впечатление - человек умный, компетентный и т.д. По крайней мере, выгодно выделяется среди ряда наших предшественников.

3) Процесс переаттестации. Много нареканий на то, что ряд членов аттестационных комиссий - ПОЛНЫЕ ДИЛЕТАНТЫ! И это горькая правда! Которые, причем, сами признаются в том, что зарубывают хороших, достойных людей. А как так получается? Скажите мне!

4) По любому, в полиции будут служить неподобающие личности, но... Мы должны понимать - в обществе (и не только в нашем) завязано всё так прочно, что просто взять и "рубануть по ментам" нельзя! Потому, что какая бы гнилая система не была - это, пока еще, система.

Варус 2016-06-20 / 13:05:18
На гиляку !

Данацко 2016-05-22 / 10:37:39
Як ми майжек надоїли ЛЮДЯМ,і площа стала як площа.Шо далше робити,МУЙДАН МАЙЖЕК.

Правый сегмент. 2016-04-21 / 20:55:30
Да, есть проколы и в переаттестации, в приеме новых, но...
1) Журналисты (и этого СМИ тоже), почему-то, НЕ ИНТЕРЕСОВАЛИСЬ ПОЛОЖЕНИЕМ ДЕЛ вообще. И в самом начале, и позже.
2) Кто мешал, что мешало пообщаться с членами комиссии?
Очень уж подозрительно это всё выглядит. )))) Не в обиду журналистам будет сказано.
3) Бардак - везде. Почему только полиция? Я, к примеру, отписывал один раз в ЛС на Фейсбук Олегу Дыбе, и моё сообщение до сих пор не прочитано! Вот такой "профессионализм". С обеих (!) сторон. И там бардак, и тут бардак. Увы.

ТРОЛЬ 2016-04-14 / 20:23:02
3НАЮ И ТОГО ЧТО СПРАВА ДАЛБОЙОБА И ТОГО ЧТО СЛЕВА... О...ШИЕ МУСОРА Я ИX УЖЕ ЛЕТ ДЕСЯТЬ ВИЖУ XОДЯТ ГРИВОЙ ТРУСЯТ... ДО СИX ПОР В ГОРОТДЕЛ 3АГЛЯДУЮТ

ivo bobul 2016-04-09 / 17:47:27
с.л.о.н

Анонім 2016-03-18 / 15:26:01
Марценишин, Грубарь, Лісничко, другі мудаки всі робили в міліціі і розводили народ на капусту. Деконаідзе казала ож в поліцію наберуть нових, а на руководящі пости строго через детектор.Ко іх протолкав в поліцію, бо з ними набрали ліліпутів што на них форма висить та дебілів, котрі нормально ни говорити ни писати ни знають.

Віктор 2016-03-10 / 15:28:44
***ец який поліцейський. Навіть не мент, а мусор!

Саша 2016-03-10 / 09:51:04


Зловживання багатоніковістю. Творення видимості дискусії під різними нікнеймами. Видалено два коментарі. Адмін


мешканець 2016-03-10 / 09:48:12
Яка в нас чудова реформа, переатестація...
І Грубарь не один такий пройшов в нову поліцію.

активістка 2016-03-10 / 09:44:52
Грубарю, не треба писати сам за себе. Як ти справлявся, ми всі бачили на Народній і в мерії.

Людина, яка топталася по закону, не має права служити в новій поліції.

№ 102 2016-03-10 / 09:23:31
Грубарь добре зарекомендував себе на посаді КОМБАТА і чудово справляється із своїми функціональними обов’язками

активіст 2016-01-26 / 19:33:28
То не Володимир Кувик, який у статусі в.о. начальника Ужгородського МВ УМВС підписував сфальшовані протоколи на активістів, затриманих тоді на Народній?

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 2
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон