Гандбол. Ужгородські "Карпати" виграли в "Бемако" з Пряшева (ФОТО)

З рахунком 47:37 ужгородський гандбольний клуб «Карпати» сьогодні у товариському поєдинку здолав словацький клуб «Бемако» з Пряшева

Клуб «Бемако» вже вдруге грає проти лідера українського чемпіонату: в першому матчі, 14 листопада, команда програла з рахунком 30:22, сьогодні ж словачки бажали взяти реванш. Та цього їм не вдалось. «Карпати» не дарма посідають першу сходинку національної першості і попри втрати гравців через травми (а це Надія Воронова, Тетяна Кильч та Анна Лезінська, які наразі відновлюються,), можуть дати відпір будь-якому супернику.

З перших хвилин зустрічі ужгородкам вдалось продемонструвати гру на характері та жагу до перемоги. Від самого початку карпатівки повели в рахунку, нав’язавши звичну для себе гру на швидких контратаках. Цьому слугували чудово награні комбінації між воротарями та гравцями на краях. Іванка Мигович, Дарина Каганець, Марина Лєбедєва та Яна Готра, що грають на позиції «крайній», нині продемонстрували відмінну гру. Водночас підтримали дівчат своєю майстерністю збільшувати рахунок і центральні гравці, які в другому таймі, після того, як впав темп в матчі, дивували яскравими голами. Це заслуга насамперед, Дарини Кот, Ірини Компанієць та Беати Цубини. До речі, Беаті тренер ужгородок Борис Петровський все частіше довіряє гру в центрі на позиції «розігруючий», де дівчина відкрила себе по новому і демонструє справжню гру лідера команди.

Варто зазначити, грали команди 3 тайми по 30 хвилин, що є дуже незвично для гандболу, але, як пояснили тренери, це було зроблено для того, аби награти всіх дівчат із запасу та втілити в грі якомога більше нових комбінацій. Напередодні двох крайніх турів у цьому році "Карпатам" така можливість була конче необхідна. Адже вже в наступні вихідні лідер українського чемпіонату зіграє із «Економ-університетом» з Тернополя, а ще через тиждень грати їм з херсонськими «піраніями» - гандбольним клубом «Дніпрянка».

Третя частина зустрічі і загалом гра закінчилась з рахунком 47:37 на користь ужгородських «Карпат». Наші дівчата проявили себе справжніми бійцями і вкотре доказали, що цілком виправдовують звання триразових чемпіонок України.