Вказані шахти закриті в середині шестидесятих років минулого сторіччя, а провали грунту як наслідокїх діяльності відбуваються і понині.
При огляді маркшейдерських карт можна становити, що в зону ризику загрози провалу підпадають більше 300 індивідуальних житлових будинків громадян.
Черговий провал стався на початку грудня у дворогосподарстві місцевого мещканця, провал циліндричної форми в діаметрі до 8 метрів, глибиною до 3 метрів.
За спостереженням мешканців села, провали стаються в період інтенсивних дощів, грунт розмокає і утворюються провали. Така ж сама ситуація - і на місці, де колись працювала шахта № 33, що була закрита у 2000 році й на закриття якої із державного бюджету були виділені кошти.
Для підтвердження причини провалів у 2009 році було запрошено спеціалістів Закарпатської геологорозвідувальної експедиції, які надали висновок про техногенний характер виникнення провалів
У зв’язку з тим, що прогнозувати появу провалів практично не можливо, згідно з розпорядження голови Іршавської районної державної адміністрації створена комісія, яка за необхідності проводить обстеження провалів.
Факти провалів ґрунту розглядаються на засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки райдержадміністрації, приймаються міри щодо їх ліквідації за рахунок районного та сільського бюджетів, повідомляють в Іршаській РДА.