На змаганнях за кубок України з пауерліфтингу серед 35 вишів УжНУ посів 7 місце (ФОТО)

У місті Коломия пройшли змагання за кубок України з класичного пауерліфтингу і чемпіонат країни серед студентів ВНЗ з цього виду спорту, в яких взяли участь 283 спортсмени з 21-ї області України, міст Києва, Севастополя та АР Крим.

Закарпатська команда була представлена шістьма атлетами переважно юнацького і юніорського віку, з яких найкращих результатів домоглися студенти Ужгородського національного університету.

У ваговій категорії до 74 кг серед чоловіків змагались одразу двоє закарпатців: 18-річний студент економічного факультету УжНУ Максим Офіцинський і 22-річний Дмитро Біляк з Хуста. Максим успішно виконав усі дев’ять підходів до штанги, що є показником високої майстерності, підняв у присіданні 202,5, жимі лежачи 127,5, тязі 205 кг і з сумою триборства 535 кг, що на 45 кг вище за його особистий рекорд, став бронзовим призером студентського чемпіонату країни й вперше виконав норматив майстра спорту України. Дмитро, котрий дебютував на всеукраїнському помості, завершив свій виступ з сумою 532,5 кг, що також дає право на присвоєння майстрівського звання.

Серед чоловіків, вагою до 93 кг, успішно виступив студент факультету здоров’я людини УжНУ 21-річний Віталій Троян, який подолав у трьох вправах 230, 152,5, 250 кг і набрав у сумі 632,5 кг, перевищивши своє попереднє досягнення на 32,5 кг. З цим показником Віталій посів третє місце у студентському чемпіонаті країни й вперше виконав норматив майстра спорту України.

У ваговій категорії до 72 кг серед жінок бронзову нагороду кубкових змагань здобула єдина представниця прекрасної статі у нашій команді, дебютантка всеукраїнського помосту  Вікторія Сидоран із Сваляви.

За командними підсумками студентського чемпіонату Ужгородський національний університет посів сьоме місце з-поміж 35-ти вищих навчальних закладів країни, що брали участь у змаганнях, а Максим Офіцинський і Віталій Троян потрапили до резерву збірної команди України, яка братиме участь у першому чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу серед студентів, що пройде у липні наступного року.