Під гаслом боротьби з кланами і контрабандою з Закарпаття зробили Сицилію – Балога

"Хотіли Сицилію на Закарпатті? Отримали! Влада так багато говорила про клани на Закарпатті, про контрабанду, що врешті-решт добилася свого. Зараз на Закарпатті виростає справжня мафіозна структура. Тобто, влади на Закарпатті в класичному розумінні цього слова більше не існує. Є криміналітет, який представлений у владі, яка водночас захищає його інтереси і отримує зиск від співпраці з ним", – пише на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат Віктор Балога.

Під гаслом боротьби з кланами і контрабандою з Закарпаття зробили Сицилію – Балога

На думку політика, "важко навіть уявити, які наслідки для Закарпаття матиме такий союз. Можна лише здогадуватися, які апетити у тих, хто витратив мільйони доларів на скупку голосів на Закарпатті і купівлю державних чиновників на місцях, і як вони тепер будуть повертати свої «інвестиції». З іншого боку, влада, яка уклала союз з криміналом, також мабуть розуміє, що довго дружити з мафією не вийде, бо це квиток у один кінець. Можна один раз закрити очі, коли представники мафіозного клану заберуть у когось бізнес і майно, можна приховати чийсь злочин. Але постійно прикривати безлад не вдасться, і коли зірве кришку, а її таки зірве, то я не знаю, хто втікатиме швидше – влада, чи бандити".

"Закликаю громадськість, особливо журналістів, не закривати очі на те, що відбувається на Закарпатті, і на те, що ще буде відбуватися. Бо це небезпечний прецедент для всієї держави.

Говорю це для того, щоб потім ніхто не сказав, що я не попереджав", – пише В.Балога.

03 грудня 2015р.

Теги: Сицилія, бандити

Коментарі

Преторіанець 2015-12-05 / 17:57:15
Все тече все минається, тільки музика вічна

сицилія 2015-12-04 / 09:50:17
Який за 18,такий без 2 не двадцять.Мало відпала цицька,то вже всі винні!

іван гузиця 2015-12-04 / 09:20:39
А у В.Березному тоже кров лієся. Копчова банда нападає,убиває. Чого нейе справедливості?

Юда 2015-12-03 / 23:09:25
Закарпаття, на превеликий жаль, дуже відсталий край у межах України. Думаву, що я туй не одинокий! Ко - за мене?

Історії 2015-12-03 / 21:09:26
так і серед ангелів були іуди

Михайло 2015-12-03 / 21:03:40
Каже сова воробкови ош тот має великі очі,...

Історія 2015-12-03 / 19:57:35
У вьому є мінуси. Балога - далеко не ангел. Просто в порівнянні - однозначно ліпший від всього іншого.

історія - історії 2015-12-03 / 19:01:09 2015-12-03 / 19:08:10
так погоджуюся, але є один момент, що це все дано було і є власністю того же як Ви пишете Балоаги, а де інші інвестори чи підприємці на ринку у Мукачеві, ті же торгові комплекси про які Ви згадуєте? Думаю у Вас відповідь теж буде своя, але іншим інвесторам та підприємцям за усі роки було ЗЯСЬ! монополія Барви тотальна панове!

історія - історії 2015-12-03 / 19:01:09
Все, що ви описали, має відношення до держави в цілому, а не є провиною Балоги. Підприємства в силу певних економічних свого закривалися по всій країні. От тільки, якщо ви хочете порівнювати, скажу вам, що в Ужгороді, на відміну від Мукачева, справді був повний дерибан майна і землі. При чому, лише крали, нічого не повертаючи і не вкладаючи. Можете порівняти, як виглядає нині балогівське Мукачево і ратушняківсько-погореловський Ужгород. Чи ви в Ужгороді не буваєте?

А щодо підприємств, то згадайте хоча б цегельний завод в Іванівцях - найпотужніший на Зах. Україні. Або масштабний свинокомплекс у Завидові. Про торгові комплекси вже мовчу.

історії 2015-12-03 / 18:42:13
який в біса балога патріот, вкладав гроші в які підприємства, які колись знищив у Мукачеві при своєму восході у політику.назвіть хоч одне виробництво нове в Мукачеві, створене балогом? жодного,окрім того, що на місці старих, вкрадених в свій час від трудових колективів фабрик, комбінатів, заводів, баз повиростали як дурні гриба бовти, офіси, кантори, ювелірні бовти...а народ виживає на мінімальні пенсіі і виплати. Схаменіться, не дай бог, щоб ви колись опинилися на місці тих звільнених в один день без права на існування.

Дон Корлеоне 2015-12-03 / 18:35:56
Я против кровопролития. Оно приносит лишние расходы.

історія 2015-12-03 / 18:04:27
Якщо вже, справді, порівнювати Балогу і Москаля-Блюка, то насправді нема що порівнювати: Балога патріот, реально вкладав свої гроші в підприємства в краї, довів до ладу, а не розграбував Мукачево. Про Москаля що говорити? Мусор, брехун, неврастенік, слуга всіх режимів. Ланьо - бандит, риг і наркоторгівець.

Яке тут порівняння?

слава 2015-12-03 / 17:35:16
з двох бід для краю, мож вибрати меншу і лиш в цьому напрямку мож вести дискусію, бо оба клани, минулий (Балог) і теперішній є великою бідою і позором для Закарпаття, бо мета у них одна - власне збагачення за рахунок краян.

цензор 2015-12-03 / 17:32:45
До клановості в закарпатському політикуму причетний, або навіть є його творцем саме Балога Віктор Іванович.Можливо назвати його політиком з великою натяжкою, він не несе політичноі відповідальності за політичні заяви. Я думаю це ніхто не заперечить. А що до клановості то 3 брати у ВР Украіни, жінка, син та всі інші родичі це хіба не клановість? Але альтернативи йому немає.

ось так 2015-12-03 / 16:36:50
А хто політик? Москаль? Пацкан? Горват? Лунченко? Блюк? Рата?

Не смішіть. Балога, з усіма його мінусами, таки політик. Гравець загальноукраїнського масштабу. А все решта - шушера. З ще гіршими, ніж у Балоги, якостями.

варош 2015-12-03 / 15:58:00
балога політик? не смішіть - поступово перетворюється в справжнього рату - всі гівно, а я ангел

патріоту 2015-12-03 / 15:34:36
1. А коли Балога керував контрабандою в області? І в чому це проявлялося?
2. Ти робиш різницю між контрабандистами і бандитами-наркоторгівцями?

Янко 2015-12-03 / 14:45:21
Дайте гроші

Степан Крук 2015-12-03 / 14:29:49
Згідний з політиком повністю! Боляче те, що це закарпатці голосували за Сицилію.

патріот 2015-12-03 / 14:29:40
коли Балога керував контрабандою в Закарпатті, тоді все було добрн, це він називав законом, і т.д., а коли його посунули від корита - це вже Сицилія

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21